Dzisiaj jest czwartek 20 czerwca 2019, imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19672) SPORT FORUM FIRMY (5338) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 17oC
Jutropogoda
24 / 16oC
Pojutrzepogoda
21 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Od juniora do żaka. Wyniki zespołów z okręgu w woj ... (4)Fioletowe wzgórze nad Wartą. Tylko rozpuścić oczy ...

Wyniki wyborów: Malanów, Tuliszków, Władysławów

Dodano: 30.11.2014 22:47

Przedstawiamy wciąż jeszcze wstępne i nieoficjalne wyniki wyborów na włodarzy gmin Malanów oraz Tuliszków.

Wyniki wyborów: Malanów, Tuliszków, Władysławów
następny >>
Slajd 1/3

W Malanowie o fotel wójta w dogrywce ubiegali się Józef Cajdler i Sławomir Prentyczński. Mieszkańcy zdecydowali, że przez najbliższe cztery lata to ten drugi z kandydatów będzie rządzić gminą. Zwycięzca otrzymał 1341 głosów, a jego konkurent 846.

możesz używać klawiszy lewo/prawo na swojej klawiaturze

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Wybory samorządowe 2014,   Tuliszków,   Malanów,   Władysławów

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

ludzie w tuliszkowie boja sie zmian, a pozniej narzekaja, brak slow
Dodano: 30.11.2014 23:25    Przez: ~frajer
I ten pożal się Boże kucharz nadal będzie przy Ciesielski
Dodano: 30.11.2014 23:42    Przez: ~GS

KOMENTARZE

we władku ponoć Kusz
Dodano: 30.11.2014 23:11    Przez: ~x
ludzie w tuliszkowie boja sie zmian, a pozniej narzekaja, brak slow
Dodano: 30.11.2014 23:25    Przez: ~frajer
I ten pożal się Boże kucharz nadal będzie przy Ciesielski
Dodano: 30.11.2014 23:42    Przez: ~GS
Pan Seńko nie dostał się do Sejmu w 2011, to myślał że burmistrzem zostanie w 2014. Pan Seńko w Tuliszkowie i na plakatach pojawia sie przy okazji wyborów, a co Pan Seńko robi dla gminy Tuliszków między wyborami?Jak mnie przekona w jaki sposób chce polepszyć rządzenie w gminie to za 4 lata zagłosuje na niego.
Dodano: 30.11.2014 23:46    Przez: ~felix
Za 4 lata? Za 2 lata to możemy mieć komisarza z takim burmistrzem. kolejne 4 lata będą zmarnowane jeżeli w ciągu roku czy dwóch nie pojawią się inwestorzy. Zaciągnięte kredyty zjedzą cały budżet.
Dodano: 01.12.2014 00:39    Przez: ~Gość
Ty byś coś zrobił? Żeby panujący burmistrz przypisywał sobie obce sukcesy?
Dodano: 01.12.2014 00:40    Przez: ~ONA
jest już starostą pacanie
Dodano: 01.12.2014 10:13    Przez: ~wyborca
Ciesielski wygrał 4 raz wygra 5 i 6... Wie jakich ludzi sobie dobrać ...wie jak podlizać sie ludziom.A taki Senko co to za człowiek ?skąd on jest?nikt go nie zna.Powieszenie plakatu..na głównym skrzyżowaniu.. nie gwarantuje koryta.
Dodano: 01.12.2014 10:41    Przez: ~Wit
Kucharz to kto?hryniuk?
Dodano: 01.12.2014 10:47    Przez: ~Abel
a nie Czerepach?
Dodano: 01.12.2014 11:54    Przez: ~gość
jak zyje niech zyje
Dodano: 01.12.2014 13:22    Przez: ~rebew
Tuliszoki boją się wielkiego pożaru, więc wybierają ogniomistrza strażaka. mogą spokojnie spać.
Dodano: 01.12.2014 14:01    Przez: ~kur
No super... Postawmy jeszcze ze dwie fontanny, pozakładajmy lampy w parku, przez który strach przejść, przecież wg pana burmistrza to właśnie nazywa się rozwój Tuliszkowa. Szkoda tylko, że nie pomyśli o wielkim bezrobociu. Biedronka, Miranda, MZK - wszystkie plany zostały odrzucone. Nie ma tutaj perspektyw dla młodzieży. Nie ma ścieżek rowerowych, aby uprawiać sport. Dziękujemy panie burmistrzu. Życzę kolejnych tak ,,owocnych,, czterech lat...