Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17907) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 12oC
Jutropogoda
15 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Żdżary. Patronka szkoły przybyła z Australii i pos ... (0)Konin. Inspektorzy Transportu Drogowego kontrolowa ... (6)

Pooglądaj sobie!

Dodano: 13.12.2014 14:23

Nasza kamera zajrzała do schroniska dla zwierząt w Koninie. Przed bramą stanął wielki namiot, gdzie każdy mógł dzisiaj w przedświątecznej akcji wesprzeć schronisko.

Akcja trwa dziś do godziny 16.00. Zapraszamy!

  • Pooglądaj sobie!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Pooglądaj sobie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

WIDZĘ TŁUMY BYŁY I NIE MA SIĘ CO DZIWIĆ ZE TAK MAŁO LUDZI JAK NAWET PLAKATÓW NIGDZIE NIE BYŁO ANI INFORMACJI GDZIEKOLWIEK
Dodano: 13.12.2014 14:44    Przez: ~DO_ORGANIZACJI
Szkoda,że nie widziałam o tej akcji !!!
Dodano: 13.12.2014 15:51    Przez: ~R
super pomysł oby więcej takich akcji..pomagajmy zwierzakom i dajmy im kochający dom a odwdzięczą się bezgraniczną miłością.Najpiękniejszy prezent na święta..nowy członek rodziny...dom bez zwierzaka to nie dom...
Dodano: 13.12.2014 14:34    Przez: ~miłośnik zwierzakó ...
Takie wiadomości trzeba pisać z wyprzedzeniem a nie na godzinę przed końcem.
Dodano: 13.12.2014 17:12    Przez: ~fx
Staroście Bielikowi uchwalili gaże ponad 12 tysięcy złotych, nie licząc reprezentacyjnego to proszę wysłać tam dobrego wolentariusza to maże pan STAROSTA dla zwierzaczków coś odpali na wigilje,- albo i nie odpali.
Dodano: 13.12.2014 18:26    Przez: ~zu-za

KOMENTARZE

super pomysł oby więcej takich akcji..pomagajmy zwierzakom i dajmy im kochający dom a odwdzięczą się bezgraniczną miłością.Najpiękniejszy prezent na święta..nowy członek rodziny...dom bez zwierzaka to nie dom...
Dodano: 13.12.2014 14:34    Przez: ~miłośnik zwierzakó ...
tak dom bez zwierzaka to sejmowa twierdza
Dodano: 13.12.2014 14:57    Przez: ~bin_laden
WIDZĘ TŁUMY BYŁY I NIE MA SIĘ CO DZIWIĆ ZE TAK MAŁO LUDZI JAK NAWET PLAKATÓW NIGDZIE NIE BYŁO ANI INFORMACJI GDZIEKOLWIEK
Dodano: 13.12.2014 14:44    Przez: ~DO_ORGANIZACJI
I tu się mylisz info było mi się np na fb pokazywało codziennie po pare razy jak i na str schronu tak i na str wolontariatu :/
Dodano: 15.12.2014 15:18    Przez: ~MW
Szkoda,że nie widziałam o tej akcji !!!
Dodano: 13.12.2014 15:51    Przez: ~R
szkoda zwierzaczkow
Dodano: 13.12.2014 16:45    Przez: ~radzio
Takie wiadomości trzeba pisać z wyprzedzeniem a nie na godzinę przed końcem.
Dodano: 13.12.2014 17:12    Przez: ~fx
nie wiedziałam.. :/
Dodano: 13.12.2014 17:28    Przez: ~gość
W radiu konin 95.8 mzh imformacje o wigilii w schronisku od ponad tygodnia byly kilkanascie rasy na dobe tak jak inne imprezy o ktorych nigdzie indziej nie przeczytasz
Dodano: 13.12.2014 17:28    Przez: ~ja...
Tylko kto slucha radia,tam tylko ,no prawie tylko muzyka.
Dodano: 14.12.2014 16:29    Przez: ~wyciszony
Staroście Bielikowi uchwalili gaże ponad 12 tysięcy złotych, nie licząc reprezentacyjnego to proszę wysłać tam dobrego wolentariusza to maże pan STAROSTA dla zwierzaczków coś odpali na wigilje,- albo i nie odpali.
Dodano: 13.12.2014 18:26    Przez: ~zu-za
Pan starosta już odpalił w dniu wyboru w swoim gabinecie białą główkę z butelki i to nie z jednej.
Dodano: 15.12.2014 10:03    Przez: ~cadyk
do 'ja; nie kazdy slucha radia
Dodano: 13.12.2014 18:35    Przez: ~widz
Ja słucham tylko jedynego słusznego radia.
Dodano: 13.12.2014 19:05    Przez: ~pleban
tam gdzie chorzy ! samotni ! biedni ! To Kamery nie widac ............
Dodano: 13.12.2014 19:02    Przez: ~naturalna selekcja
Wszystko byś widziałała gdybys chciała widzieć!!!! Nawet "bez kamer"!!! I chorych i samotnych i zwierzęta w potrzebie też!Ale nie chcesz - to nie widzisz NIC ! a szkoda!!!
Dodano: 13.12.2014 19:31    Przez: ~Jagienka
1 z 2
12>>