Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17903) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 12oC
Jutropogoda
15 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Żdżary. Patronka szkoły przybyła z Australii i pos ... (0)Konin. Inspektorzy Transportu Drogowego kontrolowa ... (6)

Pooglądaj sobie!

Dodano: 20.12.2014 09:00
Źródło: LM.pl

Im bliżej świąt... tym na ulicach Konina coraz bardziej kolorowo od świątecznych dekoracji. Zobaczcie jak wygląda Konin nocą. 

  • Pooglądaj sobie!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Pooglądaj sobie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Sobie-siebie,widzisz różnicę?
Dodano: 20.12.2014 10:19    Przez: ~???
Biedniutko,oj biedniutko te ulice udekorowane.
Dodano: 20.12.2014 10:22    Przez: ~ehhh
Jak zwykle pudrowanie żałosnej egzystencji zafundowanej nam przez nowy wspaniały ustrój.
Dodano: 20.12.2014 10:29    Przez: ~che
Nasze miasto jest okropnie udekorowane, nudy , nudy jeszcze raz nudy....
Dodano: 20.12.2014 10:37    Przez: ~ko
Udekoruj sam.
Dodano: 20.12.2014 23:24    Przez: ~p
minimalnie tych dekoracji, dworcowa przy kdk ciemność, dopiero skwer udekorowany
Dodano: 20.12.2014 12:51    Przez: ~xxx
Tu podziemna Rebelia. Czytacie nas ale nas nie widzicie. To piracka transmisja Dystryktu 13. Wiadomość brzmi: KOSOGŁOS ŻYJE!
Dodano: 20.12.2014 13:22    Przez: ~d13
Zalosnie wstawiac film z opisem UDEKOROWANE miasto hahahah
Dodano: 20.12.2014 14:00    Przez: ~Karol
Szkoda,że Prezydent nie bierze przykładu z Warszawy -tam jest naprawdę co zobaczyć ,a u nas ciemno i tylko gdzie nie gdzie światełka.
Dodano: 20.12.2014 15:28    Przez: ~Sara
oj oj biedniutko nie ma na oka zawiesic
Dodano: 20.12.2014 17:44    Przez: ~ddd
na Zatorzu Tez syf Pozarastane Ciemno ! ulica Przy ITALI dojazd do polo swiecace latarenki swieca na zielono ze STAROSCI A przy szkole 12 to jeszcze liscie sie walaja z lat 80 .
Dodano: 20.12.2014 19:02    Przez: ~gdzie profes sprzatan ...
Czy lm naprawdę nie ma porządnej kamery ? Słaba jakość nagrania, mizerne ujęcia... Biedny ten nasz Konin... trzeba było iść głosować to może byłoby lepiej udekorowane a nie siedzieć przed komputerem i się mądrować !
Dodano: 20.12.2014 20:05    Przez: ~Paweł
1 z 2
12>>