Dzisiaj jest czwartek 14 listopada 2019, imieniny: Rogera, Serafina, Agaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19023) SPORT FORUM FIRMY (5413) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 3oC
Jutropogoda
10 / 8oC
Pojutrzepogoda
13 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Derby na koniec rundy. Górnik p ... (1)Grodziec. 49-letni mężczyzna zginął podczas wycink ... (1)

Włamywacz zatrzymany

Dodano: 23.12.2014 13:12

Policjanci zatrzymali 27-latka, który włamał się do sklepu spożywczo - przemysłowego na terenie gminy Osiek Mały w powiecie kolskim. Na koncie miał już włamania do domów.

Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany mężczyzna w ciągu roku włamał się do pięciu domów jednorodzinnych skąd ukradł m.in. narzędzia budowlane oraz … obrazy i encyklopedię. W jego domu funkcjonariusze znaleźli nie tylko skradzione ze sklepu paczki papierosów i zapalniczki, ale i także różnego rodzaju narzędzia murarskie, dwa obrazy, a nawet encyklopedię, które pochodziły z wcześniejszych włamań.

Mężczyzna , wcześniej notowany za podobne przestępstwa, podczas przesłuchania przyznał się policjantom do włamania do sklepu, a także pięciu innych włamań do domów jednorodzinnych w okolicy. 27-latek usłyszał już zarzuty, za które grozi do 10 lat pozbawienia wolności

  • Włamywacz zatrzymany

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Koło,   włamywacz,   kradzieże,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Za te brudne kielnie szpachle wałek i pędzel warte może z 20 zl ,koleś sobie pójdzie siedzieć,iloraz inteligencji tego złodzieja jest chyba poniżej 60 iq....czyli tzw. debilizm
Dodano: 23.12.2014 13:56    Przez: ~ręce opadają
Ciekawe kiedy zaczniecie zamykać złodziejskich pracodawców , którzy nie wypłacają pensji pracownikom.
Dodano: 23.12.2014 15:26    Przez: ~caganowski
brawo za skuteczność Policji. Teraz naród prosi o interwencję u bandytów na ul. Wiejskiej w Warszawie
Dodano: 23.12.2014 13:54    Przez: ~polak mały

KOMENTARZE

brawo za skuteczność Policji. Teraz naród prosi o interwencję u bandytów na ul. Wiejskiej w Warszawie
Dodano: 23.12.2014 13:54    Przez: ~polak mały
Za te brudne kielnie szpachle wałek i pędzel warte może z 20 zl ,koleś sobie pójdzie siedzieć,iloraz inteligencji tego złodzieja jest chyba poniżej 60 iq....czyli tzw. debilizm
Dodano: 23.12.2014 13:56    Przez: ~ręce opadają
Coś w tym jest, to bardziej jakiś zbieracz rupieci, niźli złodziej. Pierwszą decyzją sądu powinno być badanie psychiatryczne delikwenta.
Dodano: 23.12.2014 14:21    Przez: ~genek
Oj tam,oj tam,każdy orze jak może,a domu nie obrobił.
Dodano: 23.12.2014 13:56    Przez: ~rechot
Pęd do wiedzy encyklopedycznej go zgubił, a google to już nie wystarczy?
Dodano: 23.12.2014 14:01    Przez: ~belfer
Googli jeszcze nie ma. Może kiedyś jak komputer ukradnie....
Dodano: 24.12.2014 08:30    Przez: ~wirus
Ciekawe kiedy zaczniecie zamykać złodziejskich pracodawców , którzy nie wypłacają pensji pracownikom.
Dodano: 23.12.2014 15:26    Przez: ~caganowski
Nawet encyklopedię..... Pójdź dziecię, ja cię uczyć każę.
Dodano: 23.12.2014 16:01    Przez: ~Uczyciel
czy to co zrobili NIE NALERZY DO ICH OBOWIAZKÓW ??? malo to zciemniaja ??
Dodano: 23.12.2014 16:27    Przez: ~kase biorą za co ...
nie, nie naleRZy
Dodano: 23.12.2014 22:52    Przez: ~Docent Furman
A pan policjant na fotce ma takie ładne dłonie :-)
Dodano: 23.12.2014 16:35    Przez: ~olga
Może jakiś namiar na właściciela pięknych dłoni?
Dodano: 24.12.2014 15:21    Przez: ~:-)
to nie zlodziej to kolekcjoner. wybaczcie mu .
Dodano: 23.12.2014 20:45    Przez: ~pleban
sądząc po towarze to debil desperat ale jednak złodziej włamywacz - proponuje mu z racj dobroci wszechogarniającej światecznej obciąć obie ręce w łokciach i wypuscic niech niesie dobra nowinę :)Panowie z POLICJI do was apel - co tak długo??? bedziecie zawsze czekac aż zapuka na komende i padnie na kolana i powie to ja złodziej zamknijcie mni??? ruszcie sie jeśli to powołanie i słuzba ojczyźnie - z tym zostawiam was na kolacje wigilijną i wesołych świat :)
Dodano: 23.12.2014 22:12    Przez: ~ja
1 z 2
12>>