Dzisiaj jest niedziela 20 października 2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18499) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 14oC
Jutropogoda
18 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (0)Konin. Zlot MIG-iem po raz czwarty. Grali dla Mich ... (0)

Zacznij nowy rok z pozytywnymi zmianami

Patronat Medialny LM.pl

Dodano: 8.01.2015 15:59

Rozpoczął się nowy 2015 rok ! Wielu z Państwa rozpoczyna tym samym wiele nowych postanowień noworocznych. Nowy rok ma pomóc w motywacji, ma być wyznacznikiem czasowym wzmacniającym naszą mobilizację, przekładnią nowego etapu w naszym życiu... Jest więc to znakomity moment, aby wypełnić formularz i zgłosić swoją kandydaturę do III już edycji projektu „Odmieniamy Siebie”, który w poprzednich latach cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko wśród mieszkańców naszego miasta. Pozytywna metamorfoza i lepsze, zdrowsze życie – tego doświadczą uczestnicy, którzy wezmą udział III edycji. Głównym celem projektu jest promocja zdrowego stylu życia oraz udowodnienie, że w każdej osobie tkwi piękno – należy tylko je odkryć.

Rekrutacja trwa do 15 stycznia i zdecydowanie jest to niepowtarzalna okazja, aby w końcu odmienić swoje życie przy wsparciu profesjonalistów, którzy nam w tym pomogą. Przypomnijmy, że projekt „Odmieniamy siebie” rusza już po raz trzeci. Organizowany jest przez trzy konińskie firmy o profilach związanych ze zdrowiem oraz urodą, tj. Salone di Bellezza, ATELIER Akademia Sztuki Kulinarnej oraz Klub STREFA sport & fitness. Partnerami projektu są m.in. Firma SODA – produkcja filmowa, oraz JB Grupa – Jarosław Brzeg - marketing i promocja projektu. Ilość zgłoszeń pokazują jak dużym zainteresowaniem cieszy się projekt, który z każdą kolejną edycją poszerza wachlarz oferowanych usług. W najbliższym czasie ruszą pierwsze castingi na które zapraszane będą osoby, który przesłały swój formularz zgłoszeniowy. Zachęcamy Państwa do wypełnienia i wysłania formularza za pośrednictwem strony internetowej www.odmieniamysiebie.pl już dziś – nie czekaj, zrób coś dla Ciebie – odmień siebie i rozpocznij nowy rok z pozytywnymi zmianami.
Wszystkie zgłoszenia do III edycji projektu przyjmowane będą do 15 stycznia bieżącego roku, natomiast Gala Rozpoczęcia Projektu, na której poznamy finalistów zaplanowana jest na 31 stycznia.

Rekrutacja do III edycji projektu „Odmieniamy siebie” trwa!Projekt „Odmieniamy siebie” to niepowtarzalna szansa, aby odmienić swoje życie. Osoby, które wzięły udział w poprzednich edycjach, doświadczyły niesamowitej przemiany – utraty zbędnych kilogramów, nieprawdopodobnej metamorfozy wizualnej, ale to nie wszystko…
Odmieniły siebie nie tylko wizualnie, ale również wewnętrznie - zmieniły swoje życie, zyskując poczucie własnej wartości i pewności siebie, zyskały odwagę i determinację w dążeniu do celu i realizowaniu wytyczonych celów.

Nie czekaj do następnego roku z postanowieniami - wyślij swoje zgłoszenie już dziś na stronie www.odmieniamysiebie.pl.

  • Zacznij nowy rok z pozytywnymi zmianami

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:odmieniamy siebie,   zdrowie,   uroda,   dieta,   strefa

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Ja bym chciała dostać szansę w tym roku na dostanie się do tego projektu odmiany siebie :-)
Dodano: 08.01.2015 18:43    Przez: ~Hot czy not
Gdzie można znaleźć ten formularz do wypełniania bo ja szukam i brak informacji
Dodano: 08.01.2015 19:31    Przez: ~Tłuszczyk
Masz adres strony podany
Dodano: 08.01.2015 21:42    Przez: ~ALA
Chętnie zobaczyłabym jak wyglądają osoby z poprzednich edycji... Czy przypadkiem efekt nie był krótkoterminowy.
Dodano: 09.01.2015 15:59    Przez: ~Obiektywna
Na głównej reklamie jest, ze rekrutacja do końca grudnia, a tutaj, że do 15 stycznia. Czyżby za mało osób się zgłosiło? I najważniejsze czy w tym toku organizatorzy wzięli się za siebie czy dalej są antyreklamą całego projektu? Wizytówką powinny być osoby, które same dbają o zdrowe, a powiedzmy sobie szczerze każdy z nich pozostawia wiele do życzenia. I czemu w tym roku nie ma połowy partnerów? Wycofali się po edycji z zeszłego roku? Może dostrzegli brak sensowności tego pomysłu.
Dodano: 10.01.2015 09:08    Przez: ~Monika1111

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.