Dzisiaj jest czwartek 23 maja 2019, imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19540) SPORT FORUM FIRMY (5340) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 9oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski: Finał nie dla Sokoła. KKS 1925 leps ... (6)Żychlin. Pałac Bronikowskich i pobliskie zabudowan ... (8)

Studniówka Hutniczej

Dodano: 31.01.2015 20:42

W Pensjonacie nad Zalewem bawili się na tradycyjnej studniówce maturzyści z Zespołu Szkół Technicznych i Hutniczych w Koninie. Bal wieńczący naukę w tej szkole mieli także uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W sumie ponad 100 osób i nauczyciele. Poloneza zatańczyli maturzyści z dwóch klas technikum: informatycznej i samochodowej. Zobaczcie. 

następny >>
Slajd 1/8
możesz używać klawiszy lewo/prawo na swojej klawiaturze

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Hutnicza przejmuje LM Konin
Dodano: 2.02.2015 13:07    Przez: ~BdsTeam
Naprawdę super sprawa, że dyrekcja szkoły tańczy wraz z uczniami Poloneza. Widać, że wymagało to wiele pracy na próbach, ale opłaciło się bo występ najlepszy jak do tej pory w Koninie.
Dodano: 1.02.2015 08:51    Przez: ~uczeń
Naprawde pieknie
Dodano: 2.02.2015 08:59    Przez: ~uczen
Huta jest najlepsza ... wsiwsiwsi !! :D
Dodano: 2.02.2015 12:56    Przez: ~BdsBitches
Jak dla mnie polonez ładniejszy niż w tamtym roku. :D
Dodano: 31.01.2015 22:55    Przez: ~Absolwent 2014

KOMENTARZE

tu operator miał za dużą faze po wczesniejszej studniówce i filmu nie dał rady nakrecic
Dodano: 31.01.2015 21:08    Przez: ~lol
A CO TO ZA UKRYWANIE KOMENTARZY NEGATYWNYCH PRZEZ LM? A NA BUDOWLANCE CZY INNYCH STUDNIÓWKACH LUB TEMATACH NIE USUWACIE KOMENATARZY NEGATYWNYCH? TAK WAS PRAWDA BOLI ZE NAJBRZYDSZE DZIEWCZYNY Z WSZYSTKICH STUDNIÓWEK SA W HUCIE I JEST TO NAJGORSZY POLONEZ JAKIEGO W ZYCIU WIDZIAŁEM
Dodano: 01.02.2015 21:39    Przez: ~:D
Brzydki to chyba JESTEŚ TY jak takie głupoty piszesz!ŻAL DUPE ŚCISKA NIC WIĘCEJ ! Bez dalszego komentarza .........
Dodano: 01.02.2015 22:51    Przez: ~Była uczennica Hutni ...
same fryzjerki, gdzie macie hale, robicie rozgrzewki na parkingach i biegacie po parku i8m chopoina
Dodano: 03.02.2015 09:34    Przez: ~Zosia
ta w czerwonym dobra jest
Dodano: 31.01.2015 21:10    Przez: ~bolek
...tylko która? ;D
Dodano: 31.01.2015 23:11    Przez: ~yhm
Jak dla mnie polonez ładniejszy niż w tamtym roku. :D
Dodano: 31.01.2015 22:55    Przez: ~Absolwent 2014
A Lm na przynajmniej jakieś zajęcie w ogórkowym sezonie i sie jara. :)))))
Dodano: 31.01.2015 23:12    Przez: ~tancerka
Ja jestem z Huty i jestem ładna,no ale szkołe skonczyłam jak cie jeszcze na świecie nie było.Daria bardzo ładnie wyszło ,Naprawdę możesz być dumna
Dodano: 01.02.2015 00:06    Przez: ~absolwentka PF
Studniówka fajna impreza, cieszcie i bawcie się póki jesteście młodzi, wykorzystajcie ten czas bo jak przyjdzie praca lub jej poszukiwanie to już może nie być tak kolorowo, niektórzy się mogą przekonać także korzystajcie z młodości.
Dodano: 01.02.2015 00:48    Przez: ~onnn
Kurczę oglądam już któryś raz i nie moge uwierzyć ze to hutnicza. Kurde najlepszy polonez jak do tej pory :o
Dodano: 01.02.2015 03:28    Przez: ~cotosiestanelo
Kopernik najlepszy! :D
Dodano: 01.02.2015 17:23    Przez: ~tadammm
Kopernik najlepszy! :D
Dodano: 01.02.2015 17:25    Przez: ~tadammm
Pięknie. Hutnicza jak co roku trzyma poziom
Dodano: 01.02.2015 05:48    Przez: ~Mateusz Radziu Piasek
Pierwsza Para Cudownie.
Dodano: 01.02.2015 05:55    Przez: ~Comandos ;-)
A pielgrzymka dziekczynna do Czestochowy czy do Lichenia? W koncu to KATOLAND.
Dodano: 01.02.2015 08:42    Przez: ~Q
1 z 6
123456>>