Dzisiaj jest wtorek 25 czerwca 2019, imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20081) SPORT FORUM FIRMY (5339) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
27 / 21oC
Jutropogoda
30 / 18oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:
Polecamy:

Studniówka Hutniczej

Dodano: 31.01.2015 20:42

W Pensjonacie nad Zalewem bawili się na tradycyjnej studniówce maturzyści z Zespołu Szkół Technicznych i Hutniczych w Koninie. Bal wieńczący naukę w tej szkole mieli także uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W sumie ponad 100 osób i nauczyciele. Poloneza zatańczyli maturzyści z dwóch klas technikum: informatycznej i samochodowej. Zobaczcie. 

następny >>
Slajd 1/8
możesz używać klawiszy lewo/prawo na swojej klawiaturze

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Hutnicza przejmuje LM Konin
Dodano: 2.02.2015 13:07    Przez: ~BdsTeam
Naprawdę super sprawa, że dyrekcja szkoły tańczy wraz z uczniami Poloneza. Widać, że wymagało to wiele pracy na próbach, ale opłaciło się bo występ najlepszy jak do tej pory w Koninie.
Dodano: 1.02.2015 08:51    Przez: ~uczeń
Naprawde pieknie
Dodano: 2.02.2015 08:59    Przez: ~uczen
Huta jest najlepsza ... wsiwsiwsi !! :D
Dodano: 2.02.2015 12:56    Przez: ~BdsBitches
Jak dla mnie polonez ładniejszy niż w tamtym roku. :D
Dodano: 31.01.2015 22:55    Przez: ~Absolwent 2014

KOMENTARZE

LM - to portal koninski czy radiomaryjny ?
Dodano: 01.02.2015 08:45    Przez: ~Q
Trud i praca się opłacił - piękny POLONEZ w Hutniczej!
Dodano: 01.02.2015 08:46    Przez: ~nauczyciel
Naprawdę super sprawa, że dyrekcja szkoły tańczy wraz z uczniami Poloneza. Widać, że wymagało to wiele pracy na próbach, ale opłaciło się bo występ najlepszy jak do tej pory w Koninie.
Dodano: 01.02.2015 08:51    Przez: ~uczeń
W Drugim tańczyli już wcześniej, ale dobrze, że pomysł się spodobał i powtarzają go inne szkoły! :)
Dodano: 02.02.2015 20:53    Przez: ~lola
POZDRAWIAM CHŁOPCA TAŃCZĄCEGO Z PANIĄ DYREKTOR - jesteś 10/10! :)
Dodano: 02.02.2015 20:56    Przez: ~usmiech
weźcie się ogarnijcie.. Polonez fajny, dziewczyny ładne, wszystko wyszło ok a wy tylko jedziecie na tą Hutnicza.. przeszkadza wam operator kamery, dziewczyny, nauczyciele, nawet portal lm to po co tu wchodzicie i to oglądacie ?
Dodano: 01.02.2015 09:01    Przez: ~ktos.
Nie ma nic gorszego jak dwie jednakowe sukienki na balu.
Dodano: 01.02.2015 09:51    Przez: ~Kolo
Ja uważam że nie ma sensu słuchać hejterow, polonez super a w sumie to najlepszy w Koninie jak oglądałam, i nie ma co dążyć bo Huta w tym roku pozamiatała i to widać bo potrzeba było dużo przygotowań żeby tak zatańczyć
Dodano: 01.02.2015 09:53    Przez: ~Midiekt
Ale czaderski ten polonez w Hutniczej ! tak ma byc :)
Dodano: 01.02.2015 10:06    Przez: ~marta
Super polonez, młodzież cudowna i elegancka, chłopcy przystojni a dziewczęta przepiękne w bajecznych sukniach. A hejterów olejcie bo im z zasady nic się nie podoba— taki gatunek niedowartościowany i plujący jadem :*