Dzisiaj jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19155) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MOC KULTURY na jedynej takiej NOCYKonin. Wspólny kandydat opozycji. Lewica poparła M ... (1)

Studniówka Hutniczej

Dodano: 31.01.2015 20:42

W Pensjonacie nad Zalewem bawili się na tradycyjnej studniówce maturzyści z Zespołu Szkół Technicznych i Hutniczych w Koninie. Bal wieńczący naukę w tej szkole mieli także uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W sumie ponad 100 osób i nauczyciele. Poloneza zatańczyli maturzyści z dwóch klas technikum: informatycznej i samochodowej. Zobaczcie. 

następny >>
Slajd 1/8
możesz używać klawiszy lewo/prawo na swojej klawiaturze

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Hutnicza przejmuje LM Konin
Dodano: 2.02.2015 13:07    Przez: ~BdsTeam
Naprawdę super sprawa, że dyrekcja szkoły tańczy wraz z uczniami Poloneza. Widać, że wymagało to wiele pracy na próbach, ale opłaciło się bo występ najlepszy jak do tej pory w Koninie.
Dodano: 1.02.2015 08:51    Przez: ~uczeń
Naprawde pieknie
Dodano: 2.02.2015 08:59    Przez: ~uczen
Huta jest najlepsza ... wsiwsiwsi !! :D
Dodano: 2.02.2015 12:56    Przez: ~BdsBitches
Jak dla mnie polonez ładniejszy niż w tamtym roku. :D
Dodano: 31.01.2015 22:55    Przez: ~Absolwent 2014

KOMENTARZE

Dyrektorka tańczy w zakiecie ? Jak ona wygląda .... wwszystko poza tym super !!!!
Dodano: 01.02.2015 12:01    Przez: ~asdfg
A właśnie, że wygląda jak najbardziej odpowiednio.
Dodano: 01.02.2015 12:23    Przez: ~k
Najładniej wykonany polonez
Dodano: 01.02.2015 12:13    Przez: ~k
NAJLEPSI!!! :) HUTNICZA!
Dodano: 01.02.2015 12:25    Przez: ~jaaa
Piekny polonez! Brawo!
Dodano: 01.02.2015 13:07    Przez: ~abc
piekna studniowka a polonez jaki piekny i wwalic tych hejterow co nawet nie wiedza co jest beeeee
Dodano: 01.02.2015 14:21    Przez: ~uczen zstih
Piękny Polonez, Pani Dyrektor trafiła na najprzystojniejszego partnera, a ta w drugiej parze to uczennica czy nauczyciel??? Bo jak na uczennice to przesada we wszystkim.... a jak to nauczyciel to totalny brak skromności, dobrze, że jej się biust z sukienki nie wylał :-))) sukienka, totalnie nieadekwatna do takiego balu!!!
Dodano: 01.02.2015 19:29    Przez: ~:-)))
Sandał !!!
Dodano: 01.02.2015 20:07    Przez: ~Andrzej
Piękny Polonez .
Dodano: 01.02.2015 20:36    Przez: ~Wanessa
Jesteśmy tacy ZAJEBIŚCI !!!! Wyszedł nam najrówniej ze wszystkich szkół :D