Dzisiaj jest wtorek 22 października 2019, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18555) SPORT FORUM FIRMY (5388) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 13oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Luźna gierka: Dwa trudne testy przed Medykiem na k ... (0)Baja Europe łupem Kamena Rally Team. Pierwsi w gen ... (0)

Studniówka Hutniczej

Dodano: 31.01.2015 20:42

W Pensjonacie nad Zalewem bawili się na tradycyjnej studniówce maturzyści z Zespołu Szkół Technicznych i Hutniczych w Koninie. Bal wieńczący naukę w tej szkole mieli także uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W sumie ponad 100 osób i nauczyciele. Poloneza zatańczyli maturzyści z dwóch klas technikum: informatycznej i samochodowej. Zobaczcie. 

Studniówka Hutniczej
<< poprzedninastępny >>
Slajd 2/8
możesz używać klawiszy lewo/prawo na swojej klawiaturze

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Hutnicza przejmuje LM Konin
Dodano: 2.02.2015 13:07    Przez: ~BdsTeam
Naprawdę super sprawa, że dyrekcja szkoły tańczy wraz z uczniami Poloneza. Widać, że wymagało to wiele pracy na próbach, ale opłaciło się bo występ najlepszy jak do tej pory w Koninie.
Dodano: 1.02.2015 08:51    Przez: ~uczeń
Naprawde pieknie
Dodano: 2.02.2015 08:59    Przez: ~uczen
Huta jest najlepsza ... wsiwsiwsi !! :D
Dodano: 2.02.2015 12:56    Przez: ~BdsBitches
Jak dla mnie polonez ładniejszy niż w tamtym roku. :D
Dodano: 31.01.2015 22:55    Przez: ~Absolwent 2014

KOMENTARZE

tu operator miał za dużą faze po wczesniejszej studniówce i filmu nie dał rady nakrecic
Dodano: 31.01.2015 21:08    Przez: ~lol
A CO TO ZA UKRYWANIE KOMENTARZY NEGATYWNYCH PRZEZ LM? A NA BUDOWLANCE CZY INNYCH STUDNIÓWKACH LUB TEMATACH NIE USUWACIE KOMENATARZY NEGATYWNYCH? TAK WAS PRAWDA BOLI ZE NAJBRZYDSZE DZIEWCZYNY Z WSZYSTKICH STUDNIÓWEK SA W HUCIE I JEST TO NAJGORSZY POLONEZ JAKIEGO W ZYCIU WIDZIAŁEM
Dodano: 01.02.2015 21:39    Przez: ~:D
Brzydki to chyba JESTEŚ TY jak takie głupoty piszesz!ŻAL DUPE ŚCISKA NIC WIĘCEJ ! Bez dalszego komentarza .........
Dodano: 01.02.2015 22:51    Przez: ~Była uczennica Hutni ...
same fryzjerki, gdzie macie hale, robicie rozgrzewki na parkingach i biegacie po parku i8m chopoina
Dodano: 03.02.2015 09:34    Przez: ~Zosia
ta w czerwonym dobra jest
Dodano: 31.01.2015 21:10    Przez: ~bolek
...tylko która? ;D
Dodano: 31.01.2015 23:11    Przez: ~yhm
Jak dla mnie polonez ładniejszy niż w tamtym roku. :D
Dodano: 31.01.2015 22:55    Przez: ~Absolwent 2014
A Lm na przynajmniej jakieś zajęcie w ogórkowym sezonie i sie jara. :)))))
Dodano: 31.01.2015 23:12    Przez: ~tancerka
Ja jestem z Huty i jestem ładna,no ale szkołe skonczyłam jak cie jeszcze na świecie nie było.Daria bardzo ładnie wyszło ,Naprawdę możesz być dumna
Dodano: 01.02.2015 00:06    Przez: ~absolwentka PF
Studniówka fajna impreza, cieszcie i bawcie się póki jesteście młodzi, wykorzystajcie ten czas bo jak przyjdzie praca lub jej poszukiwanie to już może nie być tak kolorowo, niektórzy się mogą przekonać także korzystajcie z młodości.
Dodano: 01.02.2015 00:48    Przez: ~onnn
Kurczę oglądam już któryś raz i nie moge uwierzyć ze to hutnicza. Kurde najlepszy polonez jak do tej pory :o
Dodano: 01.02.2015 03:28    Przez: ~cotosiestanelo
Kopernik najlepszy! :D
Dodano: 01.02.2015 17:23    Przez: ~tadammm
Kopernik najlepszy! :D
Dodano: 01.02.2015 17:25    Przez: ~tadammm
Pięknie. Hutnicza jak co roku trzyma poziom
Dodano: 01.02.2015 05:48    Przez: ~Mateusz Radziu Piasek
Pierwsza Para Cudownie.
Dodano: 01.02.2015 05:55    Przez: ~Comandos ;-)
A pielgrzymka dziekczynna do Czestochowy czy do Lichenia? W koncu to KATOLAND.
Dodano: 01.02.2015 08:42    Przez: ~Q
1 z 6
123456>>