Dzisiaj jest środa 3 czerwca 2020, imieniny: Klotyldy, Leszka, Tamary WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18407) SPORT FORUM FIRMY (5494) PRACA (23) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 8oC
Jutropogoda
19 / 14oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:

Z ostatniej chwili. Wybory prezydenckie odbędą się 28 czerwca 2020 roku

Polecamy:

Palić, nie palić

Dodano: 4.02.2015 14:06

Promowanie mody na niepalenie wśród uczniów szkół podstawowych jest celem konkursu na projekt graficzny o tematyce antytytoniowej.

- Od kilku lat utrzymuje się tendencja do coraz wcześniejszego sięgania przez dzieci i młodzież po papierosa – przypomina Beata Szeląg, rzeczniczka prasowa Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Koninie – i dlatego staramy się propagować wśród mieszkańców Konina i powiatu konińskiego zdrowy styl życia, wolny od nałogu palenia i dymu tytoniowego.

Jednym z takich prozdrowotnych działań jest konkurs antynikotynowy dla uczniów klas piątych szkół podstawowych „Palić, nie palić – oto jest pytanie”, którego organizatorem jest Wielkopolski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny. Zadaniem uczestników tegorocznej edycji jest przygotowanie projektu graficznego o tematyce antytytoniowej. - Oczekiwane są prace plastyczne wyrażające własne przemyślenia i spostrzeżenia w formie projektu graficznego na temat pozytywnych aspektów niepalenia tytoniu i negatywnych aspektów palenia – poinformowała Beata Szeląg. - Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody.

Termin nadsyłania prac upływa 8 kwietnia 2015 r. Regulamin konkursu wysłano do wszystkich szkół podstawowych Konina i powiatu konińskiego; dostępny jest również na stronie internetowej PSSE w Koninie: www.psse-konin.pl.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Nie pal wśród uczniów szkół podstawowych !!!
Dodano: 04.02.2015 14:12    Przez: ~Qń
Jak najbardziej. To już w klasach 5 i 6 dzieciaki sięgają po papierosy. Zdziwienie???
Dodano: 04.02.2015 15:04    Przez: ~j
Niestety...pala...coraz mlodsi...nie pomaga w walce z tym nalogiem dzika moda na e - fajki......dla mnie to masakra...i niestety wiekszosc doroslych nie widzi w e-papierochach zagrozenia :(
Dodano: 04.02.2015 15:42    Przez: ~abc
Nowy serwis z tanimi aukcjami bez ceny minimalnej: >> pblc.is/aukcje
Dodano: 04.02.2015 19:04    Przez: ~reka
Dla pani Rzeczniczki.
Dodano: 04.02.2015 19:27    Przez: ~Moje uszanowanie
Brzydzę się szlugami
Dodano: 04.02.2015 20:05    Przez: ~Karol
nie dać jeść tylko takich zamknąć pod klucz i na przymus niech wypalą po 15 papierosów to im się na całe życie odechce jarać,banda gówniarzy.Moda na niepalenie to można promować wśród dorosłych a nie wsród gówniarzy.
Dodano: 04.02.2015 22:17    Przez: ~Zu-za
nielegalizować
Dodano: 05.02.2015 21:27    Przez: ~poDpis

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.