Dzisiaj jest niedziela 15 września 2019, imieniny: Albina, Nikodema, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18737) SPORT FORUM FIRMY (5360) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 16oC
Jutropogoda
14 / 10oC
Pojutrzepogoda
14 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Dynia królowała na stołach. Pierwsza Feta z Banią ... (1)Puchar Europy Kadetów dla Egipcjanina. Finał mężcz ... (0)

Poranny poślizg

Dodano: 13.02.2015 11:30

Za oknem słońce, a na drodze... oblodzenie. Dowodem na to, że wciąż mamy jednak zimę, są dzisiejsze wydarzenia z Przystronia w gminie Sompolno.

- Dzisiaj około godziny 8.30 na zakręcie drogi w Przystroniu dachował z powodu oblodzonej jezdni samochód marki Fiat Punto – poinformował naszą redakcję internauta. - Chwilę później fiat cinquecento wjechał do rowu.

Żadnemu z kierowców nic się nie stało. Jak ustalili policjanci, kierowca fiata nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, toteż został ukarany 200-złotowym mandatem.

Dziękujemy internaucie za zdjęcia

  • Poranny poślizg
  • Poranny poślizg

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:dachowanie,   dachowanie samochodu,   wypadek,   KMP Konin,   Przystronie,   gmina Sompolno,   poślizg

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jak to jest? Jak pieszy poślizgnie się na chodniku podczas gołoledzi i złamie nogę to bez problemu wywalczy odszkodowanie od podmiotu odpowiedzialnego za ten odcinek chodnika a jak kierowca podczas gołoledzi spowoduje kolizję to się okaże, że nie dostosował prędkości do warunków jazdy i dostanie mandat a może i prawko zabiorą? Dlaczego nie powie się pieszemu, że nie dostosował techniki chodzenia do warunków atmosferycznych?
Dodano: 13.02.2015 13:25    Przez: ~Kaczka w locie
Czyste cwaniactwo naszych służb mandat sam sobie kierowca już dał ,Ma rozbite Auto tak na prawde rozumiał bym gdyby uszkodził inny pojazd ,ale wpadł do rowu i za to go ukarać Panowie policjanci mam do Was pytanie za co ma społeczeństwo was lubić , to nie sprawiedliwe i żenujące
Dodano: 13.02.2015 13:17    Przez: ~Sprawiedliwy 1
Odpowiedz prosta Pny zazdroszcza, dlatego... Szare spoleczenstwo, zlepek przyblakanych wsiurów robiacych z siebie paniczykow. Czego zazdroszcza? Wszystkiego. Dobrych aut, własnych ogródków, spokojnego życia, możliwości wydarcia ryja we wlasnej chacie bez myslenia czy jutro sasiedzi beda gadac. Stad to sie bierze. Prostactwo wrzucajace wszystkich do jednego wora. Chec poczucia sie lepszym. Bo jak P K N to napewno rolas itp A tak na prawde to zamozni ludzi mieszkajacy na wsiach, bo ich na to stac- na spokoj, wlasna chate z ogrodem i dobre auto z rejestracja P K N we wlasnym garazu, do ktorego nie trzeba zachrzaniac przez pol miasta.
Dodano: 13.02.2015 14:38    Przez: ~Ziomek
przyganiał kocioł garnkowi ;-)
Dodano: 13.02.2015 13:06    Przez: ~rudi
Droga była przejezdna. O tym, że drogi są śliskie zimą powinien kierowca wiedzieć, sprawdzić przed wyjazdem i dostosować prędkość do panujących warunków albo poczekać gdyż latem będą lepsze.
Dodano: 13.02.2015 13:00    Przez: ~szofer

KOMENTARZE

Gmina oszczędza na sypaniu solą łuków drogowych lub powiat (czyja droga)a to ich obowiązek.Czy przed tym łukiem był znak ostrzegawczy o śliskiej jezdni?
Dodano: 13.02.2015 11:40    Przez: ~łom
kolejny cwaniak sie odezwał, naucz się jeździć zamiast uzależniać swoje życie od jakichś znaków albo soli. raz ci znaku nie ustawią i zginiesz kmiocie.
Dodano: 13.02.2015 11:50    Przez: ~pr
Droga była przejezdna. O tym, że drogi są śliskie zimą powinien kierowca wiedzieć, sprawdzić przed wyjazdem i dostosować prędkość do panujących warunków albo poczekać gdyż latem będą lepsze.
Dodano: 13.02.2015 13:00    Przez: ~szofer
Jak to jest? Jak pieszy poślizgnie się na chodniku podczas gołoledzi i złamie nogę to bez problemu wywalczy odszkodowanie od podmiotu odpowiedzialnego za ten odcinek chodnika a jak kierowca podczas gołoledzi spowoduje kolizję to się okaże, że nie dostosował prędkości do warunków jazdy i dostanie mandat a może i prawko zabiorą? Dlaczego nie powie się pieszemu, że nie dostosował techniki chodzenia do warunków atmosferycznych?
Dodano: 13.02.2015 13:25    Przez: ~Kaczka w locie
Brawo! Najlepszy komentarz. Człowiek może jechać wolno, ale jak jest lód, to ani zimowe opony, ani wolna jazda mogą nie wystarczyć. Nie opanowałem techniki chodzenia po oblodzonym chodniku-to tylko duży siniak :-)Pozdrawiam.
Dodano: 13.02.2015 15:22    Przez: ~oblodzony
bezsens dlaczego ukarany mandatem frajerzy z tych służb że nie dostosował trudno zbił by się i co komu 200 zł lub 500 bo żył to 200 i nic mu się nie stało
Dodano: 13.02.2015 12:05    Przez: ~kris45
pr.Tobie to zapłacił burmistrz czy starosta za ten wpis ,a może zostałeś zawodowym wykidajłą w/w.
Dodano: 13.02.2015 12:08    Przez: ~cela
oP"K"N na drodze to gorzej niż baba na drodze, aP'K'N w mieście to gorzej niż Elka, baba i dziadek w kapeluszu razem wzięci , P:K:N to natomiast doskonali kierowcy wozów drabiniastych, ciągników, kombajnów, komarków, itp. ale samochody w ich rękach są jak dzikie konie albo jakiś wściekły byk,,, to sprzeczne z ich naturą ,,, i mamy tu 45 koni w rowie.
Dodano: 13.02.2015 12:26    Przez: ~kierowca PKS
przyganiał kocioł garnkowi ;-)
Dodano: 13.02.2015 13:06    Przez: ~rudi
Ta walka między PN a *** jest śmiechu warta. Nie można stwierdzić, że każda osoba jadąca autem o rejestracji PN to mistrz, a *** to frajer, który nie umie jeździć, na marginesie okoliczne miejscowości z rejestracją *** zdają egzaminy w Koninie z tymi samymi egzaminatorami co PNy. O co chodzi? Proszę mi wytłumaczyć. Żeby nie było wątpliwości jestem spoza Konina moja rejestracja to ***. Robię około 1000km miesięcznie i bez żadnego wypadku- poza jedną kolizją, gdzie PN wjechał w tył mojego auta przed przejściem dla pieszych, przez które przechodzili ludzie.
Dodano: 13.02.2015 14:21    Przez: ~MS
Odpowiedz prosta Pny zazdroszcza, dlatego... Szare spoleczenstwo, zlepek przyblakanych wsiurów robiacych z siebie paniczykow. Czego zazdroszcza? Wszystkiego. Dobrych aut, własnych ogródków, spokojnego życia, możliwości wydarcia ryja we wlasnej chacie bez myslenia czy jutro sasiedzi beda gadac. Stad to sie bierze. Prostactwo wrzucajace wszystkich do jednego wora. Chec poczucia sie lepszym. Bo jak P K N to napewno rolas itp A tak na prawde to zamozni ludzi mieszkajacy na wsiach, bo ich na to stac- na spokoj, wlasna chate z ogrodem i dobre auto z rejestracja P K N we wlasnym garazu, do ktorego nie trzeba zachrzaniac przez pol miasta.
Dodano: 13.02.2015 14:38    Przez: ~Ziomek
Odezwal się Pan, bo jezdzi autobusem na PNie i wozi innych PNów, których na własną fure nie stac. Brawo! Kierowca autobusu, w sumie tak jak p k n y zagrazaja na drogach tak i autobusy, np wlaczajac sie do ruchu bez kierunkowskazow, scinaniu na rondch lub mysleniu, ze jest sie swieta krowa w Indiach a nie autobusem w Kuninie
Dodano: 13.02.2015 14:59    Przez: ~do kierowcy pks
noo jedyny normalny prawde napisał pozdro
Dodano: 13.02.2015 15:10    Przez: ~no tak ;)
WYP........ Kierowcy pks to gbury i chamy,
Dodano: 13.02.2015 20:19    Przez: ~aaa
kolego akurat tutaj bylo PKL wiec opanuj swoje emocje
Dodano: 13.02.2015 23:07    Przez: ~swiadek
kierowca fiata punto nie dostał mandatu za przekroczenie prędkości tylko w ogóle za coś innego.
Dodano: 13.02.2015 12:34    Przez: ~kw
PO prostu MO w akcji
Dodano: 13.02.2015 12:43    Przez: ~Harry
*** haha
Dodano: 13.02.2015 12:57    Przez: ~hihi
P k n to nie tylko rejestracja to stan umyslu ... wiem bo mam 😃
Dodano: 13.02.2015 13:06    Przez: ~.pl
Czyste cwaniactwo naszych służb mandat sam sobie kierowca już dał ,Ma rozbite Auto tak na prawde rozumiał bym gdyby uszkodził inny pojazd ,ale wpadł do rowu i za to go ukarać Panowie policjanci mam do Was pytanie za co ma społeczeństwo was lubić , to nie sprawiedliwe i żenujące
Dodano: 13.02.2015 13:17    Przez: ~Sprawiedliwy 1
a chcecie wiedzieć za co dostał mandat ? za przewóz pasażera z niewładną ręka . szydera
Dodano: 13.02.2015 13:20    Przez: ~aw
I co może wolno jechał i ostrożnie ??? Na pewno nie !
Dodano: 13.02.2015 13:49    Przez: ~Jacek
1 z 3
123>>