Dzisiaj jest poniedziałek 19 sierpnia 2019, imieniny: Bolesława, Juliana, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18908) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 16oC
Jutropogoda
23 / 19oC
Pojutrzepogoda
17 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)III liga. Górnik Konin - Nielba Wagrowiec [RELACJA ... (0)

Trzecie dało mata

Dodano: 17.02.2015 10:23

Szachiści z III Liceum Ogólnokształcącego w Koninie wygrali Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych.

- Po wygraniu mistrzostw miasta, szachiści z Trzeciego reprezentowali Konin w zawodach finałowych w Poznaniu – mówi Zofia Mac z III Liceum. - W stawce 34 reprezentacji najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w Wielkopolsce okazali się bezkonkurencyjni, zdobywając w świetnym stylu tytuł mistrzowski.

Złota drużyna wystąpiła w składzie: Nikola Królak, Piotr Śnihur, Adam Matlewski i Tomasz Bruch.

  • Trzecie dało mata

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Brawo III LO Konin!!! Gratuluję! Jesteście najlepsi w wielu dziedzinach!
Dodano: 17.02.2015 12:03    Przez: ~Gość
Super! GRATULACJE dla III LO :)
Dodano: 17.02.2015 12:12    Przez: ~koninianka
Zaczynają się paranoiczne komentarza. Taka zasługa szkoły, jak i tych, którzy uczyli młodzież grać . To szkoła stworzyła reprezentację i zadbała, aby uczestniczyła w zawodach
Dodano: 17.02.2015 14:06    Przez: ~tr

KOMENTARZE

Czy jeszcze ktoś gra gambit królewski?
Dodano: 17.02.2015 10:53    Przez: ~F2 f4
Brawo III LO Konin!!! Gratuluję! Jesteście najlepsi w wielu dziedzinach!
Dodano: 17.02.2015 12:03    Przez: ~Gość
Super! GRATULACJE dla III LO :)
Dodano: 17.02.2015 12:12    Przez: ~koninianka
Brawo szkoła1!!!
Dodano: 17.02.2015 12:20    Przez: ~LO
jaka szkoła to zasługa klubu w którym się uczyli grać w szachy. przecież w szkole z nauczycielami tego nie robili. trochę trzeba oddać zasług tym co ich uczyli grać w szachy. pozdrawiam
Dodano: 17.02.2015 12:37    Przez: ~rodzic
TO PO CO SIĘ CHWALĄ NAUCZYCIELE ŻE TO ICH ZASŁUGA???
Dodano: 17.02.2015 12:52    Przez: ~Rodzic
Zaczynają się paranoiczne komentarza. Taka zasługa szkoły, jak i tych, którzy uczyli młodzież grać . To szkoła stworzyła reprezentację i zadbała, aby uczestniczyła w zawodach
Dodano: 17.02.2015 14:06    Przez: ~tr
A jak ktoś z kl. pierwszej liceum wygrywa olimpiadę np. matematyczną to zasługa tej szkoły czy gimnazjum, a może należy się cieszyć że ci uczniowie trafili do trzeciego liceum, a szkoła zadbała o resztę Brawo:)
Dodano: 17.02.2015 18:16    Przez: ~Mieszkaniec Konina
Dwoje uczniów to wychowankowie SP Ostrowąż oraz klubu Gambit Ślesin. Czy będziecie na Mistrzostwach Polski ?
Dodano: 17.02.2015 18:23    Przez: ~Koleżanka
Jeśli zawody się odbędą to z pewnością bedzie można ich tam zobaczyć:)
Dodano: 17.02.2015 19:38    Przez: ~koninianka
Nie wpadajmy w paranoje czyja to zasługa :) Liczy się osiągnięty sukces oraz zbliżające się Mistrzostwa Polski :)
Dodano: 19.02.2015 21:50    Przez: ~szachista