Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17896) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 12oC
Jutropogoda
15 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Żdżary. Patronka szkoły przybyła z Australii i pos ... (0)Konin. Inspektorzy Transportu Drogowego kontrolowa ... (6)

Prace na moście. Pooglądaj sobie!

Dodano: 21.02.2015 09:00

Trwają prace na moście Bernardynka, na obrzeżach Konina. Na razie jest tam dopuszczony ruch jednośladów. Pod koniec lutego objazd będzie dostępny dla samochodów do 2,5 tony. Przystosowanie mostu do ruchu kosztuje miasto około 130.000 złotych. Na całościowy remont przyjdzie jeszcze poczekać.



 

 

 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:poogladaj sobie,   most Bernardynka,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Nie ma co się dziwić jak prace pod szyldem SKANSKAŚwiatowa marka partacze lokalni!!!!!!!!!!!!
Dodano: 21.02.2015 18:43    Przez: xyxy2
SKANSKA firma ktora pracuje również w Pątnowie więc powinniście się tego spodziewać....
Dodano: 21.02.2015 19:23    Przez: ~henk

KOMENTARZE

Obrzeże Konina ? Ale dokładniej w której części Konina
Dodano: 21.02.2015 10:43    Przez: ~wer
Między Koninem a gminą Ślesin. Most obecnie oddziela mieszkańców wsi Julia, Niedźwiady położone w gminie Ślesin od Konina. Pozdrawiam.
Dodano: 21.02.2015 16:04    Przez: ~syn geografa
Jestem pełen podziwu, że opóźnienie będzie trwało tylko 2 tyg! Dobra robota chlopaki jestem z was dumny !
Dodano: 21.02.2015 18:14    Przez: ~Romek
Dziękuję za informacje
Dodano: 22.02.2015 09:37    Przez: ~wer
Romek zatujesz?
Dodano: 22.02.2015 14:25    Przez: ~tomek
ZERO SZEŚĆ NA ODBIÓR !!!!!Który to maszyniok za szybko jechał?Za karę pójdziesz do LOTOSU bo w WIELKOPOLSKICH z ludźmi byś się nie nadał ;-) Żartuję...wszyscy się nadajemy....i pójdziemy jak nas EKO GROSZEK nie będzie szanował i zastraszał>
Dodano: 21.02.2015 11:02    Przez: ~Maszyniok
Ktory proboszcz bedzie kropil w celu wzmocnienia mostku ?
Dodano: 21.02.2015 11:26    Przez: ~wera
Most należy spalić, wtedy ten nierząd da kasę na nowy, jak w stolicy tego kraiku. Jak nie wiecie jak to zrobić, to zapytajcie nawiedzoną w jakimś duchu prezydent waszej podobno stolicy(niżej podpisana uważa że jest nią państwo watykańskie). Jak nie wiecie, to podpowiadam. Należy nadzór budowlany wysłać na urlop i pod mostem zgromadzić odpowiednią ilość materiałów łatwopalnych- i koniec podpowiedzi. Ostrzegam- nie ważcie się tego robić bez poparcia politruków obecnego reżymu.
Dodano: 21.02.2015 12:11    Przez: ~krewa
Nie da rady spalić. Nasi dzielni strażacy na pewno zauważyliby pożar dużo wcześniej niż ich warszawscy koledzy. Z pewnością przyjechaliby o sześć godzin wcześniej i podaliby mostowi środki gaśnicze.
Dodano: 21.02.2015 16:10    Przez: ~pleban
masz na mysli OSP CUKROWNIE
Dodano: 21.02.2015 17:08    Przez: ~HE
Tam też kiedyś bywali sprawni druhowie. Wiedzieli gdzie lać wodę a gdzie gorzałę.
Dodano: 22.02.2015 08:12    Przez: ~Antek strażak
REPORTERZYNA Ty jedź do Czarnobyla i tam POoglądaj SOBIE.
Dodano: 21.02.2015 12:23    Przez: ~Pat Ajetos
Nie ma co się dziwić jak prace pod szyldem SKANSKAŚwiatowa marka partacze lokalni!!!!!!!!!!!!
Dodano: 21.02.2015 18:43    Przez: xyxy2
SKANSKA firma ktora pracuje również w Pątnowie więc powinniście się tego spodziewać....
Dodano: 21.02.2015 19:23    Przez: ~henk
Panie Henk w Pątnowie pracuje firma z Włocławka
Dodano: 23.02.2015 09:24    Przez: ~h2o
w Pątnowie już Skańska nie pracuje
Dodano: 24.02.2015 11:28    Przez: ~gość
To może się dziś dużo przedłużyć. W kwietniu jeszcze bd robić ta drogę
Dodano: 21.02.2015 19:37    Przez: ~pat
A ,Zenek ma problem!!!!!!
Dodano: 21.02.2015 19:44    Przez: ~qwer
Masz problem napisz do nos.
Dodano: 22.02.2015 08:15    Przez: ~egzekutywa
Tylko podziękować za to alternatywne rozwiązanie. Dojeżdzam z Konina do pracy w Wąsoszach...... przez Ślesin. No i jeszcze przez ten felerny Pątnów , godzinę dodatkowo na dojazdy w jedną , godzinę w drugą stronę, nie mówiąc już o wypalonym paliwie. Czy może ktoś wie kiedy skończą się roboty w Pątnowie?
Dodano: 21.02.2015 19:58    Przez: ~pracownik
przez Licheń nie byłoby lepiej?
Dodano: 21.02.2015 23:24    Przez: ~inka
Od 1 marca uruchamiam przeprawę łodzią. Tanio. Koszt od jednego obola.
Dodano: 22.02.2015 08:18    Przez: ~Charon
1 z 3
123>>