Dzisiaj jest środa 21 sierpnia 2019, imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19034) SPORT FORUM FIRMY (5348) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 15oC
Jutropogoda
22 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trzy piłkarki Medyka Konin powołane do reprezentac ... (0)Zaproszenie na obchody 80. rocznicy wybuchu II Woj ... (1)

NIE PRZEGAP! (Wygraj bilety)

Dodano: 26.02.2015 16:30
Źródło: LM.pl

NIE PRZEGAP! W każdy czwartek. Teraz NIE PRZEGAPisz nadchodzących imprez w całym regionie!

KONKURS

W którym roku trafił do kin pierwszy film aktorski ze Scooby Doo?

Do wygrania 1 pojedynczy bilet do kina Helios na Filmowy Poranek ze Scooby Doo, które odbędzie się 01.03.2015 roku.

Konkurs skończył się dnia 26.02.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Natalia Ptak

KONKURS

Kto jest autorem zdjęć do filmu "Snajper"?

Do wygrania 2 pojedyncze bilety do kina Helios na film "Snajper".

Konkurs skończył się dnia 26.02.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Natalia Milas, Jacek Prazynski

KONKURS

Kto jest autorem zdjęć do filmu "Spongebob: na suchym lądzie"?

Do wygrania 1 podwójny bilet do kina Oskard na film "Spongebob: na suchym lądzie".

Konkurs skończył się dnia 26.02.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Joanna Antczak

KONKURS

Kto wciela się w rolę Alice w filmie "Samba"?

Do wygrania 2 podwójne bilety do kina Oskard na film "Samba".

Konkurs skończył się dnia 26.02.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Marlena Gajda, Wiktoria Walczak

KONKURS

Kto podkłada głos pod postać Kakofoniksa w filmie "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów"?

Do wygrania 1 podwójny bilet do kina Centrum na film "Asteriks i Obeliks: osiedle bogów".

Konkurs skończył się dnia 26.02.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Agnieszka Adaszak

KONKURS

Kto wciela się w rolę Rolanda w filmie "Disco Polo"?

Do wygrania 1 podwójny bilet do kina Centrum na film "Disco Polo".

Konkurs skończył się dnia 26.02.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Damian Kazimierski

KONKURS

Jak brzmi portugalski tytuł filmu "Dumni i wściekli"?

Do wygrania 2 podwójne bilety do kina Oskard na film "Dumni i wściekli".

Konkurs skończył się dnia 26.02.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Krzysztof Smorgolewski, Piotrek Lubiński

KONKURS

Podaj datę polskiej premiery filmu "Carte Blanche".

Do wygrania 2 pojedyncze bilety do kina Helios na film "Carte Blanche" w ramach cyklu Kino Konesera.

Konkurs skończył się dnia 26.02.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Katarzyna Pilarska, Alina Łażewska

KONKURS

W jakich miastach kręcono zdjęcia do filmu "Disco Polo"?

Do wygrania 2 pojedyncze bilety do kina Helios na film "Disco Polo".

Konkurs skończył się dnia 26.02.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Kamil Wiktorski, Renata Rabulińska

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:konkurs,   nagrody,   AKCJE I KONKURSY,   nie przegap!,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Fatal error: /home/users/prog/public_html/smarty Smarty_Internal_Write_File::writeFi '
Dodano: 26.02.2015 21:24    Przez: ~jakiś błonD jest
i znowu nic :(
Dodano: 27.02.2015 14:13    Przez: ~malina
do kiedy macie wazne te bilety>
Dodano: 27.02.2015 15:14    Przez: ~kar
jak wyglada losowanie?
Dodano: 27.02.2015 18:14    Przez: ~kalina
Nowy serwis z tanimi aukcjami bez ceny minimalnej: >> pblc.is/aukcje