Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17908) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 12oC
Jutropogoda
15 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Żdżary. Patronka szkoły przybyła z Australii i pos ... (0)Konin. Inspektorzy Transportu Drogowego kontrolowa ... (6)

Spalarnia rośnie. Pooglądaj sobie!

Dodano: 7.03.2015 10:20

Do zakończenie inwestycji, planowanego na 21 grudnia 2015 roku, pozostało kilka miesięcy. Zobaczcie na jakim etapie jest budowa konińskiej spalarni śmieci.

 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:pooglądaj sobie,   spalarnia śmieci,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Miejsca wsokoplatnej roboty dla znajomkow juz obsadzone...wiekszosc z nich wyleciala na pysk z innej posadki.smiciarz segregator za 1250 netto moze se cv skladac
Dodano: 7.03.2015 16:20    Przez: ~dysponent

KOMENTARZE

Czerwoni szykują posadkę dyrektorską dla Strekerówny.
Dodano: 07.03.2015 11:07    Przez: ~aktor
avatar To jesteś w błędzie. Czarni wsadzą na dyrektorskie stanowisko dziwisza.
Dodano: 07.03.2015 12:09    Przez: Krewa
szkoda ze tam niema dojazdu mzk do huty, elektrowni czy byłych zakładów koksownia czy cukrownia jest a tam nie ma
Dodano: 07.03.2015 13:56    Przez: ~pracowało_by_sie
Miejsca wsokoplatnej roboty dla znajomkow juz obsadzone...wiekszosc z nich wyleciala na pysk z innej posadki.smiciarz segregator za 1250 netto moze se cv skladac
Dodano: 07.03.2015 16:20    Przez: ~dysponent
Przyjmują tam do Pracy ?
Dodano: 07.03.2015 16:39    Przez: ~Szuka pracy
pierwsi do rozpalenia powinni być ci wszyscy śmieszni kandydaci w tych zafajdanych wyborach
Dodano: 07.03.2015 20:17    Przez: ~bolo
Krewa ja bym Ci zaj.... Mam do kościoła stosunek obojętny, ale nie obrażaj człowieka któremu nawet byś butów nie czyscil, wiec zamknij swój kurva ryj za przeproszeniem
Dodano: 08.03.2015 08:57    Przez: ~ja
avatar Nie wiem kogo masz na myśli- papcia, czy jego kapciowego. Moim skromnym zdaniem obaj nie zasługują na jakikolwiek szacunek. Ten pierwszy bronił zwyrodnialców przez 23 lata, a drugi podejrzewam(to podkreślam) że o tym wiedział. Tajna watykańska instrukcja,,Crimen sollicitationis" obowiązywała od 1962r do 2001, CZYLI PRZEZ 39 lat. Z tych 39l;atek 23 bronił jej podobno polak papierz JP2, więc jak osoba najbliższa miała nie wiedzieć co robi pryncypał.
Dodano: 08.03.2015 11:09    Przez: Krewa
avatar NO to witaj klerykalno kołtuńska swołoczy tego szamba zwanego ten nadwiślański kraik. Jp 2 ukrywał pedofili w sutannach tak długa jak mógł, a mół i to przez 23 latka swoiego pontyfikatu.
Dodano: 07.03.2015 20:19    Przez: Krewa
jak bym sobie chciał poogladac, to kupił bym sobie gazete z dupeczkami.. pismaki.
Dodano: 07.03.2015 21:02    Przez: ~proboszcz
A miejsca pracy rozdali między sobą i kolegami.... Kolejny sukces Konina...
Dodano: 07.03.2015 21:06    Przez: ~Dolarus
Jak ta spalarnia ruszy w grudniu to chyba będzie CUD !!! Taki rozpiździejew jest tam w każdej branży!
Dodano: 07.03.2015 21:40    Przez: ~Wtajemniczony
Mam wielką nadzieje że spalą tam wszelkie POlityczne śmieci wszelkiej maści i koloru.
Dodano: 07.03.2015 22:22    Przez: ~Pat Ajetos
1 z 2
12>>