Dzisiaj jest wtorek 12 listopada 2019, imieniny: Renaty, Witolda, Czcibora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19122) SPORT FORUM FIRMY (5411) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 6oC
Jutropogoda
7 / 7oC
Pojutrzepogoda
8 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Hejosz przechodzi na zawodowstwo. Celuje w mistrzo ... (0)Premier przyjął rezygnację wojewody Zbigniewa Hoff ... (0)

NIE PRZEGAP! (Wygraj bilety)

Dodano: 12.03.2015 14:45
Źródło: LM.pl

NIE PRZEGAP! W każdy czwartek. Teraz NIE PRZEGAPisz nadchodzących imprez w całym regionie!

KONKURS

Kto jest autorem zdjęć do filmu "Bóg nie umarł"?

Do wygrania 1 pojedynczy bilet do kina Helios na film "Bóg nie umarł".

Konkurs skończył się dnia 12.03.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Dawid Adamczyk

KONKURS

Kto stworzył postać Scooby Doo?

Do wygrania 1 pojedynczy bilet do kina Helios na Filmowy Poranek ze Scooby Doo, który odbędzie się 15.03.2015 roku o godzinie 10:30

Konkurs skończył się dnia 12.03.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
agnieszka skubiszewska

KONKURS

W jakim kraju kręcono zdjęcia do filmu "Chappie"?

Do wygrania 2 pojedyncze bilet do kina Helios na film "Chappie".

Konkurs skończył się dnia 12.03.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
kasia kantaowska, Andżelika Grzelak

KONKURS

Kto początkowo miał wyreżyserować film "Kopciuszek"?

Do wygrania 2 pojedyncze bilety do kina Helios na film "Kopciuszek".

Konkurs skończył się dnia 12.03.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Żaneta Wysocka, Dominika Jakubowska

KONKURS

Kto był brany pod uwagę do roli Gary'ego Unwina w filmie "Kingsman: tajne służby"?

Do wygrania 2 pojedyncze bilety do kina Helios na film "Kingsman: tajne służby" w ramach Kina Konesera.

Konkurs skończył się dnia 12.03.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Szymon Maciejewski, Mariusz Zientek

KONKURS

Kto jest autorem scenariusza do filmu "Disco Polo"?

Do wygrania 2 podwójne bilety do kina Oskard na film "Disco Polo".

Konkurs skończył się dnia 12.03.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Adamczyk Arkadiusz, Janina Miara

KONKURS

Kiedy zakończono okres zdjęciowy do filmu "Dwa dni, jedna noc"?

Do wygrania 2 pojedyncze bilety do kina Centrum na film "Dwa dni, jedna noc".

Konkurs skończył się dnia 12.03.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Grazyna Grochowska, Hubert Lewandowski

KONKURS

Dlaczego Daniel Brühl zrezygnował z zagrania w filmie "Sils Maria"?

Do wygrania 2 podwójne bilety do kina Oskard na film "Sils Maria".

Konkurs skończył się dnia 12.03.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Adam Kwiatkowski, Ewelina Kosmalski

KONKURS

Kto wciela się w rolę Mario w filmie "Disco Polo"?

Do wygrania 2 pojedyncze bilety do kina Helios na film "Disco Polo" w ramach Kina Kobiet, które odbędzie się 18.03.2015 roku o godzinie 18:30.

Konkurs skończył się dnia 12.03.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Aneta Słowińska, Grażyna Leśniak

KONKURS

Kto był kandydatem do roli Gilderoya Lockharta w filmie "Harry Potter i Komnata Tajemnic"?

Do wygrania 2 pojedyncze bilety do kina Helios na Maraton z Harrym Potterem, część 1, który odbędzie się 20.03.2015 o godzinie 22:00.

Konkurs skończył się dnia 12.03.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Natalia Pabisiak, Damian Kucharski

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:konkurs,   nagrody,   AKCJE I KONKURSY,   nie przegap!,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Co oznacza hasło konkurs rozpoczyna się o godz 20 , minęła 20-ta i kicha!
Dodano: 12.03.2015 20:07    Przez: ~koneser
Czy będzie podana lista zwycięzców ?
Dodano: 13.03.2015 09:51    Przez: ~uczestnik
I znowu nic...