Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17891) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 12oC
Jutropogoda
15 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Żdżary. Patronka szkoły przybyła z Australii i pos ... (0)Konin. Inspektorzy Transportu Drogowego kontrolowa ... (6)

Bronkobus w powiecie. Pooglądaj sobie!

Dodano: 14.03.2015 10:33
W powiecie konińskim pojawił się dzisiaj Bronkobus. W autobusie nie ma jednak kandydata na prezydneta, ale działacze PO, między innymi poseł Tomasz Nowak. Bronkobus ma przystanki w Koninie, Starym Miaście, Golinie, Kazimierzu Biskupim, Ślesinie i Słupcy. 
 

 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:pooglądaj sobie,   bronkobus,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Bronisława K.1. Zatwierdził wiek emerytalny.2. Podpisał ustawę 1066, gdzie mogą ściągnąć obce wojska do utrzymania porządku w RP. Władza się boi, że obywatel rozliczy zdrajców!3. Chęć wykradzenia aneksu do raportu WSI wespół z rosyjskim agentem. Media publiczne nie transmitowały przesłuchania prezydenta, a było otarte i miały na to zgodę.4. Niekonstytucyjne przejęcie prezydentury bez potwierdzenia śmierci Kaczyńskiego. Stał się wtedy jedynym człowiekiem mającym wgląd do raportu WSI, który miał obowiązek upublicznić czego nie zrobił przez 5 lat. Co zawiera raport? Wieści głoszą, że jest tam wzmianka o postawienie go pod Trybunał Stanu. Jako jedyny głosował przeciw rozwiązaniu WSI. Kogo kryje?5. Zatwierdził emerytury dla Żydów.6. Dążył do sprzedaży lasów na odszkodowania dla Żydów za holokaust. 7. Wziął ślub z córką wysokich ubeków zmieniających nazwiska. Oto opozycjonista walczący z komuną.8. W '89 nasła ...
Dodano: 14.03.2015 12:00    Przez: ~Loxley
glosowales na donka i bronka to teraz tylko biedronka
Dodano: 14.03.2015 13:19    Przez: ~Antykomuna
Bawia sie za nasza kase a ja z glodu umieram!!!!
Dodano: 14.03.2015 11:53    Przez: ~pet
Panie Pośle co zrobiliście w ostatnim okresie dla dobra miasta Turek . Chodzi o nie skracanie czasu pracy Elektrowni ,,Adamów ,, . Konkretnie żeby Elektrownia pracowała chociaż dwa lata dłużej , czyli ogrzewała domy mieszkańcom . I na spokojnie w odpowiednim czasie odnowić przetarg na Nową Ciepłownię opalaną naszym polskim naturalnym dobrym produktem a nie niemieckim opałem czyli pyłem z węgla brunatnego
Dodano: 14.03.2015 12:46    Przez: ~Turkowianin
Nie wierze, że ludzie na tego kłamce będą głosować, PIS-PO JEDNO ZŁO !!!
Dodano: 14.03.2015 10:54    Przez: ~WTF

KOMENTARZE

Nie wierze, że ludzie na tego kłamce będą głosować, PIS-PO JEDNO ZŁO !!!
Dodano: 14.03.2015 10:54    Przez: ~WTF
Nowak w Bronkobusie POwinien POodwiedzać ludzi wszędzie i złożyć obietnice INNOWACYJNOŚCI w imieniu BULA a przeciwnikom POzaklejać usta taśmą co by nie pyszczyli o nic przeciw.Jaki kandydat taka demokracja,a jaki wysłannik takie obietnice.
Dodano: 14.03.2015 11:52    Przez: ~Q
Głosuj na tę rozlazła maciorę udającą kobietę z fiutem!!!!!!!!!!
Dodano: 14.03.2015 12:03    Przez: ~sam
avatar He,he ten busy bronka przypomina mi pewnego artystę Manzoniego który twierdził iż umieścił w 90 puszkach swój własy kał,pewin Marszand nabył puszki,a PO owarcicu okazały się puste.Podobnie jest z tymi kilkanastoma busami,nie zawierją niczego PO za powietrzem, wprawdzie w tym akurat przypadku wylało się z niego odrobinę fekali w postaci kapusia ,,Aktora"ale generanie niczego ów pusty bus bronka nie symbolizuje,jak puskę programową, propagandę,kierowną do przygłuich wyborców bronka i POszamba.To wszysko z wpatkami i głupotami od szoguna PO cielaka można by zbyć śmiechem gdyby pod tą maską idioty nie krył się człowik dla Polski i Polaków śmiertenie niebepieczny.To jego ręki Polacy niczym w KL pracują aż do śmierci,zostali pozbawieni armi,zniszczono praktycznie przeysł,szkolnictwo, s.zdrowia,usunięto z kraju ponad 3mln najzdolniejszych ludzi,wpradzono neomarksistowską zbrodiczą ideologię gender,do tego współudział w zbrdni na Preydencie i ...
Dodano: 14.03.2015 20:19    Przez: Tomasz Kobrzycki
Kobrzycki, dobrze gadasz ale zanim coś napiszesz i wklepiesz swój komentarz przeczytaj swoje wypociny. Może wtedy stwierdzisz, że ty nie jesteś alfą i omegą. Jesteś taki jak inni, którzy widzą tylko swój nos nad klawiaturą.
Dodano: 14.03.2015 21:48    Przez: ~henol
Kobrzycki przyd.. Hofamna coś taki nieregularny pojawiasz się wtedy kiedy temat Ci odpowiada , niewygodnych tematów unikasz co z Ciebie za pisowiec. Wiecie jeżeli wolność cokolwiek znaczy to znaczy to tyle ile prawo mówienia tego czego Kobrzycki nie chce uslyszeć :)
Dodano: 14.03.2015 22:15    Przez: ~polak katolik
PRECZ Z PO
Dodano: 19.03.2015 04:53    Przez: ~BEZPARTYJNY
Dobrze zorganizowa akcja, widać poparcie
Dodano: 14.03.2015 11:03    Przez: ~Osiedlowy
Tam jest zakaz wjazdu
Dodano: 14.03.2015 11:05    Przez: ~.pl
WYGONILI GO Z PAŁACU BO STALE BY TAM SIEDZIAŁ I TYLKO PODPISYWAŁ CO MU PODETKNĄ...
Dodano: 14.03.2015 11:36    Przez: ~BOB
Bawia sie za nasza kase a ja z glodu umieram!!!!
Dodano: 14.03.2015 11:53    Przez: ~pet
A na internet masz śmieszny człowieczku ?
Dodano: 14.03.2015 17:21    Przez: ~ciekawski
z głodu umierasz ale na internet i komputer masz.......Przestancie ludzie kłamać i ciągle dziadować......Do roboty marsz to nie będziesz głodować
Dodano: 14.03.2015 18:58    Przez: ~,,,,,,,,
Internet mam za darmo...
Dodano: 19.03.2015 06:57    Przez: ~Kulą w płot:)
Rzygam tymi zarobasami z Konina ile jest szcze chcecie nas nabierać?
Dodano: 14.03.2015 11:55    Przez: ~radny
Bronisława K.1. Zatwierdził wiek emerytalny.2. Podpisał ustawę 1066, gdzie mogą ściągnąć obce wojska do utrzymania porządku w RP. Władza się boi, że obywatel rozliczy zdrajców!3. Chęć wykradzenia aneksu do raportu WSI wespół z rosyjskim agentem. Media publiczne nie transmitowały przesłuchania prezydenta, a było otarte i miały na to zgodę.4. Niekonstytucyjne przejęcie prezydentury bez potwierdzenia śmierci Kaczyńskiego. Stał się wtedy jedynym człowiekiem mającym wgląd do raportu WSI, który miał obowiązek upublicznić czego nie zrobił przez 5 lat. Co zawiera raport? Wieści głoszą, że jest tam wzmianka o postawienie go pod Trybunał Stanu. Jako jedyny głosował przeciw rozwiązaniu WSI. Kogo kryje?5. Zatwierdził emerytury dla Żydów.6. Dążył do sprzedaży lasów na odszkodowania dla Żydów za holokaust. 7. Wziął ślub z córką wysokich ubeków zmieniających nazwiska. Oto opozycjonista walczący z komuną.8. W '89 nasła ...
Dodano: 14.03.2015 12:00    Przez: ~Loxley
/* EDYCJA */ Niby 1000 znaków, a i tak obcięli tekst. Proszę wybaczyć braki spacji między punktami, ale po publikacji tak złączyło. Dopisuję, co brakło: 8. W '89 nasłał ZOMO do pacyfikacji KPN. Co potwierdza w swej książce.
Dodano: 14.03.2015 12:08    Przez: ~Loxley
to wszystko człowieku są ogólniki ale wy pisowskie liliputy posługujcie się tylko ogólnikami nie wnikając tak naprawdę w istotę tematu po czym na bazie ogólników uprawiacie propagandę na którą podatni są tacy ludzie jak Loxley. Kolego odleciałeś trochę z tą ustawa 1066 zupełnie nie rozumiesz jej funkcji jaką ma spełniać tylko zakładasz najgorsze scenariusze a nie zadasz sobie trudu nie wyślisz się ze prezydent podpisał tą ustawę w celach takich jak pomoc podczas powodzi, wspólne patrole policji w terenach nadgranicznych lub współpraca w walce ze zorganizowaną przestępczością - skoro jest Schengen i to działania policji, służb muszą się do tego dostosować. Ogarnij się bo z tego co widać zyjesz w ciągłym permanentnym zagrożeniu które wywołali w TobieKaczyńscy i Rydzyk. A co 10 kwietnia to marszałek sejmu zastępuje prezydenta wypełnianiu jego funkcji poczytaj sobie konstytucje w jakich sytuacjach może marszałek sejmu zastpić prez ...
Dodano: 14.03.2015 13:14    Przez: ~polak katolik
Trudno pisać szczegółowo mając 1000 znaków. Są podane wątki - masz rację - by je rozszerzyć w dobrej propolskiej literaturze. Druga kwestia. Jakim prawem przypisujesz mnie do PiSu? Czemu tym mnie obrażasz? Na 'polaka katolika' nie przystoi. Możemy się spierać i nie zgadzać, ale nie możesz mnie szufladkować do jakiegoś PiSu po komentarzu. Nie należę do żadnej partii i żadnej nie popieram. Jestem wręcz za za ich likwidacją, jeśli chodzi o zasiadanie w ławach sejmowych. Mam konstytucję w domu i czytałem wiele razy. Masz rację marszałek przejmuje obowiązki, ale dopiero po śmierci prezydenta. Nie doczytałeś, co pisałem. Znam ustawę 1066. Zastanawia mnie po co jest tam mowa o zapewnianiu porządku i bezpieczeństwa publicznego w trakcie zgromadzeń? To jest pokazanie, że Polska nie jest suwerenna, a nasze władze są nieudolne, a służby niezdolne. Trzeba zakładać najgorsze scenariusze. Wszystko do nich dąży.
Dodano: 14.03.2015 14:51    Przez: ~Loxley
nie potrafisz czytać ze zrozumieniem człowieku marszałek może przejmowąc kompetencje prezydenta nie tylko w przypadku śmierci ale także winnych okolicznościach czego nie raczyłeś podkreślić niestety . A nie znajomość prawa szkodzi. Marszałek Sejmu tymczasowo, do czasu wyboru nowego Prezydenta Rzeczypospolitej, wykonuje obowiązki Prezydenta Rzeczypospolitej w razie:1) śmierci Prezydenta Rzeczypospolitej,2) zrzeczenia się urzędu przez Prezydenta Rzeczypospolitej,3) stwierdzenia nieważności wyboru Prezydenta Rzeczypospolitej lub innych przyczyn nieobjęcia urzędu po wyborze,4) uznania przez Zgromadzenie Narodowe trwałej niezdolności Prezydenta Rzeczypospolitej do sprawowania urzędu ze względu na stan zdrowia, uchwałą podjętą większością co najmniej 2/3 głosów ustawowej liczby członków Zgromadzenia Narodowego,. Może lepiej się przyjrzyj dudzie i jego roli przy ułaskawieniu oszusta finansowego ziecia L. Kaczyńskiego skazanego przez sad. ...
Dodano: 14.03.2015 19:36    Przez: ~polak katolik
Loxley ma rację. Wszystko, co napisał to prawda i źle świadczy o Komorowskim. Ustawa 1066 była od początku pisana na wypadek rozruchów społecznych, a nie jakiejś "pomocy". Chyba nie sądzisz, że takie furtki w prawie to przypadek. Co do zapisów konstytucji o wykonywaniu obowiązków prezydenta przez marszałka, to klauzula o śmierci jest bardzo ogólna, jak to w konstytucji. Natomiast pośpiech z jakim wszystko się odbyło i to co nastąpiło później to jest jedna wielka hańba.
Dodano: 14.03.2015 20:14    Przez: ~Von
Masz rację marszałek może przejąc obowiązki również w innych okolicznościach, które wtedy nie nastąpiły. Ładnie przepisałeś artykuł 131 Konstytucji RP. Wskaż mi czy w 2010 r. nastąpiło to, co wymieniłeś. Nie było potwierdzenia śmierci. Nie było zrzeczenia się urzędu przez prezydenta. Nie było stwierdzenia nieważności wyborów. Nie było uznania przez Zgromadzenie Narodowe trwałej niezdolności. A było przejęcie obowiązków prezydenta, więc nie mogło być konstytucyjne w świetle najważniejszego prawa Rzeczypospolitej Polskiej, które sam przytoczyłeś. Co tu jest niejasne? Czemu zmieniasz temat i przechodzisz na Dudę? Wyraźnie napisałem, że nie życzę sobie szufladkowania mnie do PiSu czy też do jakiejkolwiek innej partii politycznej. Czym jasno i wyraźnie wskazuję, że Duda nie jest moim kandydatem. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?
Dodano: 14.03.2015 20:46    Przez: ~Loxley
Na spotkaniu "u sowy", gdzie nieopatrznie nagrano polityków wyraźnie mówili o "wytrychach" w prawie. Furtki sobie zostawiają i dlatego jeden przepis dwóch urzędników może zinterpretować różnie i to nawet przeciwlegle. Po za tym jaki sens ma ustawa o wzajemnej pomocy w razie powodzi czy łapania przestępców, które to mój oponent zaczął rozwijać? Bez tej ustawy do łapania złoczyńców działa Interpol. A i bez żadnej umowy możemy mieć wolę pomagać powodzianom na Haiti (przykład z 2010 r.) czy w Portugalii. Jak jest kataklizm, to przyjmą pomoc z otwartymi rękoma. Samo z siebie to działa. Nie potrzeba marnować papieru na takie regulacje. Jak u sąsiada się pali, to idę mu pomóc wynosić dobytek, a nie się zastanawiać czy mamy umowę sąsiedzką o wzajemnej pomocy, a jak jest to nie szukam na jakich warunkach (i popiół zostaje).
Dodano: 14.03.2015 20:56    Przez: ~Loxley
wyczytałeś to w GP lub ND anie wiesz jak naprawdę było marszałek sejmu przejał kompetencje po śmierci prezydenta tyle i tylko ąż tyle a Twoja wersja tyle jest warta ile wersja o zamachu. To już robi się zenujące tyle lat a jeszcze istenieją ludzie którzy dalej w to wierzą bez. 10 kwietnia jedna jest pewne jest to nieuleczalna choroba. Z pismakami jest tak samo jak z tymi co wieża w ufo . Te same szaleństwo
Dodano: 14.03.2015 21:17    Przez: ~polak katolik
Wyraziłem swoje zdanie o Bronisławie K., a Ty mi tu o Dudzie, a teraz o zamachach. Samemu zmieniasz fronty, prowokujesz rozgrzebując przy tym wątek o przejęciu przez marszałka obowiązków prezydenckich cytując po drodze konstytucję, kiedy ja odniosłem się - jakbyś nie zauważył - tylko do jednego punktu. Sam jako pierwszy używasz słowa zamach, a ja w żadnym komentarzu nie użyłem tego wyrazu, ani tym bardziej Smoleńsk, więc nie wiem skąd Twoja chorobliwa obsesja na ten temat? Nie wiem czy zauważyłeś, ale nie o tym podjąłem temat! Nie wiem też skąd znów kolejna zmiana tematu? Czy to moda panująca w GP lub ND? Zakładam, że to jakaś prasa, ale nie znam. Po jednym komentarzu wrzucasz mnie do partii, a po dwóch wiesz co w kiosku kupuje. Pracujesz w CBOS? Bronisław K. nigdy nie przejął kompetencji Kaczyńskiego, którego nie darzyłem sympatią. Nie można przejąć wiedzy, ani zdolności praktycznych.
Dodano: 14.03.2015 22:43    Przez: ~Loxley
Najlepszy ze wszystkich prezydentów jacy byli wy już na prawdę nie macie się do czego doczepić. Czerwony Konin...
Dodano: 14.03.2015 23:31    Przez: ~MM
Wpisz na Google"Komorowski w Rzeszowie".
Dodano: 15.03.2015 12:04    Przez: ~tyle
Ustawa 1066 przypomina czasy komunistyczne PRL. Tez tak było że "bratnie narody " mogły przyjść Polsce z pomocą. oczywiście na wzór pomocy państw układu warszawskiego dla Czechosłowacji w 1968 r. Widać że rządzący boją się Polaków, na wojsko polskie nie liczą.
Dodano: 21.03.2015 11:13    Przez: ~memory
ale do koryta parcie-a statysci pewnie PO dychu zarobili
Dodano: 14.03.2015 12:02    Przez: ~czesio
Panie Pośle co zrobiliście w ostatnim okresie dla dobra miasta Turek . Chodzi o nie skracanie czasu pracy Elektrowni ,,Adamów ,, . Konkretnie żeby Elektrownia pracowała chociaż dwa lata dłużej , czyli ogrzewała domy mieszkańcom . I na spokojnie w odpowiednim czasie odnowić przetarg na Nową Ciepłownię opalaną naszym polskim naturalnym dobrym produktem a nie niemieckim opałem czyli pyłem z węgla brunatnego
Dodano: 14.03.2015 12:46    Przez: ~Turkowianin
Podobnież Nasza Władza właśnie była w Niemczech na spotkaniu w sprawie Ciepłoni dla Turku.
Dodano: 14.03.2015 23:49    Przez: ~Turkowski nie Turecki ...
komorowski zabijanie ma w krwi to rodzinna tradycja jego wuj bor komorowski jeden z dowódców powstania warszawskiego doprowadził do śmierci tysiące polaków i zrównanie ziemią warszawy to powstanie wogóle nie było potrzebne .Wszystkich dowódców powstania powinno sie odkopać i powstawić przed sądem za zagłade polaków
Dodano: 14.03.2015 12:54    Przez: ~Matka polka
Matko "polko",do szkoły marsz i to już.
Dodano: 14.03.2015 16:01    Przez: ~ojacie
Czerwone komusze ścierwo,a nie matka polka.
Dodano: 14.03.2015 16:04    Przez: ~tfffuuu
Bredzisław Komoruski vel Szczynukow ma tyle wspólnego z rodem Komorowskich co krzesło na które wlazł w parlamencie Japońskim z krzesłem elektrycznym.
Dodano: 14.03.2015 16:26    Przez: ~Q
Bredzisz jak Q-lfon.
Dodano: 14.03.2015 21:51    Przez: ~heno
1 z 4
1234>>