Dzisiaj jest środa 20 listopada 2019, imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19701) SPORT FORUM FIRMY (5416) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 10oC
Jutropogoda
10 / 9oC
Pojutrzepogoda
8 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Parking przy ulicy Przemysłowej będzie jutr ... (0)Nowa miotła nie pomogła. Górnik po jesieni w stref ... (0)

51-letnia kobieta pogryziona przez psa trafiła do szpitala

Dodano: 19.03.2015 08:57
Źródło: LM.pl

Z ranami na nogach i plecach trafiła do szpitala kobieta, którą we wtorkowe popołudnie zaatakował pies.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Celestyny (gmina Malanów). 51-letnia kobieta wyszła jak zwykle pobiegać po okolicy. Niestety zwyczajny trening zakończył się bardzo dramatycznie. W pewnym momencie kobietę zaatakował agresywny pies, podobny do owczarka niemieckiego. Zwierzę najprawdopodobniej zerwało się z łańcucha i przeskoczyło przez ogrodzenie posesji.

Pies gryzł kobitę po plecach i nogach. 51-latka trafiła do szpitala. Zwierzę natomiast poddane zostało obserwacji weterynaryjnej.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Malanów,   Celestyny,   pogryzienie przez psa,   policja

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Niestety coraz więcej jest takich przypadków. Widzę nie raz na wsi błąkające się psy a dzieci sobie idą do szkoły. Właściciele takich potworów są bezkarni, nad czym bardzo ubolewam, policja nie interweniuje, bo woli łapać podpitych rowerzystów.
Dodano: 19.03.2015 09:10    Przez: ~heniek
Te błąkające się psy na wsiach to ofiary bezdusznych mieszczuchów. Mieszkam opodal Konina i bardzo często są tu podrzucane psy. Sama dwa przygarnęłam. Piesek malutki to fajny ale gdy urośnie i przeszkadza to podrzucają na wieś.
Dodano: 19.03.2015 09:44    Przez: ~daria
Jak nie złapie taki kundel sarny to wiadomo,że w końcu zaatakuje człowieka.
Dodano: 19.03.2015 10:40    Przez: ~zając
Kretyn i to do potęgi n-tej. Psy tak samo jak ludzie cierpią i mają zrytą psychike przez ludzi. Jest tylu czubów, jakoś bardziej w życiu przez ludzi cierpiałam. A tak wogóle to dwa razy człowieczek na pasach by mnie przejechał , odległość między mną a samochodem to była grubość kartki. Wszyscy stali tylko jeden ślepiec pędził. Gdyby ludzie mnie nie pociągli to bym teraz nie pisała.
Dodano: 19.03.2015 15:16    Przez: ~człowieczeństwo

KOMENTARZE

Niestety coraz więcej jest takich przypadków. Widzę nie raz na wsi błąkające się psy a dzieci sobie idą do szkoły. Właściciele takich potworów są bezkarni, nad czym bardzo ubolewam, policja nie interweniuje, bo woli łapać podpitych rowerzystów.
Dodano: 19.03.2015 09:10    Przez: ~heniek
Te błąkające się psy na wsiach to ofiary bezdusznych mieszczuchów. Mieszkam opodal Konina i bardzo często są tu podrzucane psy. Sama dwa przygarnęłam. Piesek malutki to fajny ale gdy urośnie i przeszkadza to podrzucają na wieś.
Dodano: 19.03.2015 09:44    Przez: ~daria
Strzelać bezpańskie kundle jak było kiedyś.Leśnik nie może policjantowi nie wolno,myśliwych nazywa się mordercami a psy nie mordują zwierzyny i ludzi tylko ich liza jak tę kobietę?PARANOJA u obrońców piesków już rozpoznana.
Dodano: 19.03.2015 10:36    Przez: ~burek
Jak nie złapie taki kundel sarny to wiadomo,że w końcu zaatakuje człowieka.
Dodano: 19.03.2015 10:40    Przez: ~zając
Często widzę że ludzie ze swoimi pieskami spacerują bez smyczy ani kaganca bo rzekomo nie gryzie. Skoro nie gryzie to ciekawy jestem jak je. pies to zwierzę i nawet najbardziej spokojny może kiedyś wybuchnąć
Dodano: 19.03.2015 09:33    Przez: ~gościu
Ty też jesz a czy gryziesz ludzi? Człowiek też czasem wybucha. Posiadasz też fujarę, a czy gwałcisz? Ciekawy jestem...
Dodano: 19.03.2015 10:23    Przez: ~:)))))))))))
Wszystkie bezpańskie kundle, należy traktować tak, jak to robiono na Ukrainie przed euro 2012, tj. usuwano za pomocą mobilnego krematorium. Zapewne zaraz zostanę zmieszany z błotem przez obrońców praw zwierząt, którzy tylko potrafią się litować nad pieskami wstawiając ich zdjęcia na wieśbooka, opisując przy tym ich niedolę. Nie ma co marnować środków na jakieś śmierdzące, zapchlone schroniska.
Dodano: 19.03.2015 10:16    Przez: ~realista
Twoje zdanie, to wynik Twojej głębokiej demoralizacji. Dużych liter użyłem wyłącznie z szacunku do ortografii.
Dodano: 19.03.2015 10:26    Przez: ~:)
a potem weźmiemy się za śmierdzących,zapchlonych bezdomnych.
Dodano: 19.03.2015 10:28    Przez: ~też faszysta
Następnie za myślących inaczej niż my!
Dodano: 19.03.2015 10:43    Przez: ~wybraniec
bo jak to nie była kobieta tylko kobita to może dlatego
Dodano: 19.03.2015 10:25    Przez: ~nie kobita
Dla wieśniaka taniej byłoby założyć monitoring,ale skoro dziadek trzymał psa,nie mył się i chodził za stodołę...
Dodano: 19.03.2015 10:31    Przez: ~etnograf
Obowiązkowa sterylizacja psów i właścicieli,a w przyszłości pozwolenie na posiadanie psa,tylko w wyjątkowych okolicznościach,bo to wszystko,to anachronizm.
Dodano: 19.03.2015 10:33    Przez: ~rex
Obowiązkowe chipy i po kłopocie.
Dodano: 19.03.2015 10:36    Przez: ~Hycel
Pies trzymany na łańcuchu będzie agresywny.To samo dotyczy człowieka.
Dodano: 19.03.2015 10:39    Przez: ~misiu
Trudno mi uwierzyć,żeby na wolnej przestrzeni pies zaatakował stojącą spokojnie kobietę.
Dodano: 19.03.2015 10:41    Przez: ~behawiorysta
Z księżyca spadłeś? Tak jest prawie zawsze!
Dodano: 19.03.2015 12:11    Przez: ~?
O astronomii kiedy indziej-a kobieta uważała,że ucieknie,bo przecież biega.
Dodano: 20.03.2015 11:22    Przez: ~spacerowicz
Dlatego jak widzę latającego psa po ulicy jadąc samochodem nawet nie zwalniam i nie hamuję licząc że ten wałęsa wpadnie pod koła. Właściciela (o ile uda się go ustalić ) można wówczas obarczyć kosztami naprawy.
Dodano: 19.03.2015 13:48    Przez: ~taaa
Kretyn i to do potęgi n-tej. Psy tak samo jak ludzie cierpią i mają zrytą psychike przez ludzi. Jest tylu czubów, jakoś bardziej w życiu przez ludzi cierpiałam. A tak wogóle to dwa razy człowieczek na pasach by mnie przejechał , odległość między mną a samochodem to była grubość kartki. Wszyscy stali tylko jeden ślepiec pędził. Gdyby ludzie mnie nie pociągli to bym teraz nie pisała.
Dodano: 19.03.2015 15:16    Przez: ~człowieczeństwo
Wytłumaczę Ci dlaczego mam takie podejście i od kiedy. Otóż w końcówce zeszłego raku dwa takie zwierzaki wałęsające się zagryzły na moim podwórku w środku dnia sarnę (dorosłą) mam 6letniego syna który również bawi się na tym podwórku! Sarnie rozerwały brzych jej wnętrzności wypłynęły na zewnątrz, przegryzły jej tchawicę rozszarpały gałkę oczną niemal oderwały dolną szczękę zrywając z niej skórę o pogryzieniach całego ciała nie będę się rozpisywał, sarenka nie przeżyła. Czy uważasz że te biedne zwierzaczki zasługiwały by nadal na twoją litość gdyby zostało zagryzione 6 letnie zdrowe dziecko???Szczerze wątpię!!!
Dodano: 19.03.2015 21:21    Przez: ~taaa
Te psy były kogoś,kto dopuścił się wobec nich rażących zaniedbań (jest na to paragraf).Gdyby chciało się zgłosić to na komendę,gdyby policjanci odszukali,gdyby sąd był surowy itd.,ale komu się chce.
Dodano: 20.03.2015 11:12    Przez: ~zappa
1 z 3
123>>