Dzisiaj jest niedziela 20 września 2020, imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17739) SPORT FORUM FIRMY (5535) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 11oC
Jutropogoda
19 / 15oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Miało być przełamanie, a było lanie. Górnik przedo ... (0)Konin. Bańkowe szaleństwo na Chorzniu. Zabawa dla ... (0)

Spotkanie dla wszystkich organizacji pozarządowych

Dodano: 23.03.2015 11:59

Konińska Rada Pożytku Publicznego zaprasza przedstawicieli wszystkich organizacji działających w Koninie na spotkanie.

Konińska Rada Działalności Pożytku Publicznego zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych: fundacji, stowarzyszeń i grup nieformalnych na spotkanie 1 kwietnia 2015r. o godzinie 17.00 do Centrum Organizacji Pozarządowych, przy ul. 3 Maja w starej części Konina.

- W czasie spotkania poznacie zadania rady i wspólnie określimy oczekiwania wobec niej konińskich organizacji, poznamy się nawzajem i nawiążemy bliższy kontakt dla wspólnego efektywnego działania, określimy wstępne założenia promocji działających w mieście organizacji pozarządowych, podejmiemy próbę wypracowania zasad efektywnej komunikacji rady z organizacjami i organizacji z Urzędem Miejskim – zapowiada Piotr Pęcherski, przewodniczący KRDPP

 

  • Spotkanie dla wszystkich organizacji pozarządowych

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:KRDPP,   rada pożytku publicznego,   COP,   Konin,   organizacje,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Zbliża się 30 kwietnia, czyli termin rozliczenia PIT-ów, więc walka o 1% coraz ostrzejsza. Generalnie nic nie mam przeciwko organizacjom pozarządowym, pod warunkiem wszakże, że ich działalność jest autentyczna i realizują cele osób w nich stowarzyszonych. Niestety rośnie nad nimi urzędnicza czapa, której jedynym celem jest dostarczenie nowych stanowisk pracy znajomym królika, poza tym wiele tych organizacji powstało tylko po to, aby wyłudzić państwowe dotacje i ten 1% od naiwnych donatorów.
Dodano: 23.03.2015 12:41    Przez: ~veto
W tv trwam Rydzyk namawia zeby przekazywac dla niego 1 %. Uzasadnia w taki sposob ze jak nie przekazecie to pieniadze trafia do budzetu panstwa, a tam nie wiadomo co oni z tymi pieniedzmi zrobia. Otoz matole jeden, panstwo musi placic na utrzymanie Twojej uczelni, na nauke religii w szkolach. A Ty rozlicz sie z pieniedzy zbiranych na pomoc stoczniowcom bo ani grosza nie dales.
Dodano: 24.03.2015 07:06    Przez: ~Leon

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.