Dzisiaj jest niedziela 12 lipca 2020, imieniny: Jana, Pameli, Weroniki WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17723) SPORT FORUM FIRMY (5509) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 11oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry EXTRA. Szeptuchy i rośliny wokół ... (0)Są kolejne przypadki zakażenia z powiatu tureckieg ... (1)

Pijany kierowca hondy dachował w rowie

Dodano: 30.03.2015 09:38

Na dachu zakończył wczoraj jazdę pijany kierowca hondy logo na trasie łączącej Golinę i Kazimierz Biskupi.

Do zdarzenia doszło przed godz. 15.00 w pobliżu miejscowości Brzeźniak (gmina Golina). Kiedy na miejsce przyjechali strażacy, w samochodzie nie było już kierowcy. Ratownicy z JRG nr 2 z Konina i OSP Golina znaleźli go dopiero kilometr od miejsca zdarzenia i, po umieszczeniu na desce ortopedycznej, przekazali załodze pogotowia.

- Kierowca, 46-letni mieszkaniec powiatu konińskiego, miał w wydychanym powietrzu prawie 2,5 promila alkoholu - poinformował naszą redakcję st. asp. Marcin Jankowski z Komendy Miejskiej Policji w Koninie.

  • Pijany kierowca hondy dachował w rowie
  • Pijany kierowca hondy dachował w rowie
  • Pijany kierowca hondy dachował w rowie
  • Pijany kierowca hondy dachował w rowie
  • Pijany kierowca hondy dachował w rowie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:dachowanie,   wypadek drogowy,   Brzeźniak

POPULARNE KOMENTARZE

A jak pijany policjant wjechał w ORLEN na warszawskiej to nikt nie pisał, ile miał promili. A jak jakis robol zaszalał i wpadł do rowu to odrazu go znalezli, sprawdzili alkomatem i pewnie tego samego dnia siedział na dołku...Przypadek? Nie sądze!
Dodano: 30.03.2015 10:17    Przez: ~alfa_romeo
Tak ,bo pewnie w trakcie kontroli koledzy nie mogli wyczuć od kolegi po fachu alkoholu tylko oranżadę ,ale że liczne głosy komentujących się domagały ujawnienia faktów ,no to trzeba się było ustosunkować ,bo sprawa się rypła
Dodano: 30.03.2015 11:34    Przez: ~abstynent
Dlatego ja jeżdze automatem. Pewnie pił piwo i chciał zmienić bieg i go zarzuciło. Tez tak kiedyś miałem. I odkad kupiłem auto z automatem moge prowadzić i pić jednocześnie. A jak masz tempomat to juz wogóle pełna jazda. Mozna w miedzy czasie rozlewac i zagryzać.
Dodano: 30.03.2015 14:55    Przez: ~gnój

KOMENTARZE

Pamiętaj aby dzień święty świecić.
Dodano: 30.03.2015 09:58    Przez: ~No i świecił
on tylko popielniczkę opróżniał
Dodano: 30.03.2015 13:24    Przez: ~:D
Ale to nie była środa popielcowa :)
Dodano: 30.03.2015 16:36    Przez: ~No i święcił
A jak pijany policjant wjechał w ORLEN na warszawskiej to nikt nie pisał, ile miał promili. A jak jakis robol zaszalał i wpadł do rowu to odrazu go znalezli, sprawdzili alkomatem i pewnie tego samego dnia siedział na dołku...Przypadek? Nie sądze!
Dodano: 30.03.2015 10:17    Przez: ~alfa_romeo
Kolejny pijany...
Dodano: 30.03.2015 10:48    Przez: ~Ona
jego honda szybsza niż wygląda!
Dodano: 30.03.2015 10:52    Przez: ~kubson
wpisy o pijanym policjancie na orlenie są już nudne.
Dodano: 30.03.2015 10:57    Przez: ~jdfhuy
Te alfa o wyniku policjanta poinformowali dwa dni pozniej poniewaz mial pobrana krew i nie dmuchal jak ten kierujacy
Dodano: 30.03.2015 11:14    Przez: ~ja...
Tak ,bo pewnie w trakcie kontroli koledzy nie mogli wyczuć od kolegi po fachu alkoholu tylko oranżadę ,ale że liczne głosy komentujących się domagały ujawnienia faktów ,no to trzeba się było ustosunkować ,bo sprawa się rypła
Dodano: 30.03.2015 11:34    Przez: ~abstynent
Kazdy moze odmowic dmuchania w alkotest.A w przypadku policjanta bylo nawet wskazane pobrac krew.
Dodano: 30.03.2015 17:46    Przez: ~do nieuka
na idiotów nie ma lekarstwa
Dodano: 30.03.2015 12:17    Przez: ~@@@@
Dobrze, że g-n-ó_j nikogo nie zabił.
Dodano: 30.03.2015 13:06    Przez: ~as
Dlatego ja jeżdze automatem. Pewnie pił piwo i chciał zmienić bieg i go zarzuciło. Tez tak kiedyś miałem. I odkad kupiłem auto z automatem moge prowadzić i pić jednocześnie. A jak masz tempomat to juz wogóle pełna jazda. Mozna w miedzy czasie rozlewac i zagryzać.
Dodano: 30.03.2015 14:55    Przez: ~gnój
hehe tak trzymac :D