Dzisiaj jest piątek 23 sierpnia 2019, imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19237) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (67) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 18oC
Jutropogoda
25 / 18oC
Pojutrzepogoda
24 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Sokół podejmie największy zawód ... (0)W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)

Młodzież wyśpiewała wdzięczność Ojcu Świętemu

Dodano: 2.04.2015 11:15

W przeddzień 10. rocznicy śmierci Jana Pawła II w III Liceum Ogólnokształcącym w Koninie uczniowie i pracownicy szkoły spotkali się na wzruszającej uroczystości poświęconej polskiemu papieżowi.

Z montażu słowno-muzycznego wszyscy zebrani dowiedzieli się, kim był Karol Wojtyła. - Młodzież wyśpiewała i wyrecytowała wielką wdzięczność Ojcu Świętemu, oddała hołd wielkiemu Polakowi, którego życie przepełnione było wiarą, miłością i pokorą, której nam wszystkim tak dzisiaj potrzeba. Młodzież z wielkim namysłem i zadumą pochyliła się nad życiem Jana Pawła II – powiedziała Zofia Mac, nauczycielka III Liceum.

Okazją do spotkania było ogłoszenie przez Sejm RP roku 2015 rokiem św. Jana Pawła II. 

  • Dowiedzieli się, kim był Karol Wojtyła
  • Dowiedzieli się, kim był Karol Wojtyła
  • Dowiedzieli się, kim był Karol Wojtyła
  • Dowiedzieli się, kim był Karol Wojtyła

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Należy mu się. Święty Czlowiek
Dodano: 02.04.2015 12:04    Przez: ~red
Niechże pani Mac powie też coś dzieciom o życiu i twórczości księdza Gila i arcybiskupa Wesołowskiego.Tylko niech się dzieci z zadumą nie pochylają.
Dodano: 02.04.2015 14:15    Przez: ~jan mayen
A kto to byl ze taki cyrk robia ? To on wynalazl maszyne parowa ?
Dodano: 02.04.2015 12:54    Przez: ~Leon
...obsługiwał maszynę do robienia pieniędzy.
Dodano: 02.04.2015 13:43    Przez: ~zappa
JAK ,,CHCĄ ''BRAĆ PRZYKŁAD TO NIECH SIĘ GŁOŚNO MODLĄ, CHODZĄ DO KOŚCIOŁA ,NIE UBIERAJĄ WYZYWAJĄCO ,OPIEKUJĄC SIĘ WZAJEMNIE. ...
Dodano: 02.04.2015 12:59    Przez: ~H
Młodzież ubiera się ładnie i nie interesuje się przedwojennymi kukiełkami.
Dodano: 02.04.2015 13:27    Przez: ~szkarlatyna
szkarlatyna się do młodych już dawno nie zalicza, to ją zawsze zaliczali bez oporu stąd te drobne uszczypliwości ha ha ha
Dodano: 02.04.2015 13:54    Przez: ~wania
Daj coś o czerwonych świniach,to zawsze robiło wrażenie.
Dodano: 02.04.2015 17:25    Przez: ~życzliwy
Tak,młodzież wyśpiewuje,ale piosenki Dżastina Bibera,a nie jakąś przedpotopową Barke.
Dodano: 02.04.2015 13:35    Przez: ~kasiulka
Czołem palikociarnio ! Co z Wami trawki jak nie mogliście palić na legalu tak nie możecie ,brać gejowskich ślubów też nie a Kościół jest i będzie dalej ,nie gniewajcie się ale z Was to nawet już się śmiać nikomu nie chce, stąd 90% komentarzy pod takimi artykułami to wpisy frustratów z palikociarni.Taka prawda .
Dodano: 02.04.2015 14:31    Przez: ~goły i wesoły
Czołem,czołem,byle mocno - najlepiej z rozpędu.....
Dodano: 02.04.2015 14:52    Przez: ~zx
ciebie,goły,kościoł może posuwać,nas-nie.
Dodano: 02.04.2015 17:28    Przez: ~tralala
TY-Goły i wesoły,uważaj na Gila,bo ci nie przepuści.
Dodano: 02.04.2015 17:37    Przez: ~wesołowski
Wesołowski , widzisz leszczyku jak łatwo was można wk**w.ć ,przeczytaj wpis swoich dwóch poprzedników dodaj siebie i masz 3 frustratów ,oj ta palikociarnia .
Dodano: 02.04.2015 18:57    Przez: ~goły i wesoły
Do:Goły-lubię wesołych...
Dodano: 02.04.2015 21:58    Przez: ~Gil
W swieckiej szkole takie rzeczy?
Dodano: 02.04.2015 17:04    Przez: ~wolny od religii
W tym kraju nie ma świeckich szkół.Nawet w przedszkolach dzieci wysłuch*ją opowieści o diabłach, piekle i krzyżowaniu ludzi.
Dodano: 02.04.2015 18:25    Przez: ~sikórka
życie przepełnione pokorą? kabaret, a swoje pomniki wyświęcane przez siebie to pokora
Dodano: 02.04.2015 17:26    Przez: ~mj
...i "ubogi apartament" w Licheniu.
Dodano: 02.04.2015 18:20    Przez: ~syn stolarza
avatar Rozumiem, że wiedzieli o jego roli w ukrywaniu praktyk pedofilskich w kościele katolickim. Przecież ten człowiek nie mógł nie wiedzieć o tajnej watykańskiej instrukcji,,Crimen sollicitationis'', która traktowała o bydlakach w sutannach, i jak to, to gówno ukrywać.
Dodano: 02.04.2015 21:41    Przez: Krewa