Dzisiaj jest wtorek 20 sierpnia 2019, imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19050) SPORT FORUM FIRMY (5347) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
23 / 19oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
21 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)Od patyka do koszyka, czyli warsztaty wikliniarski ... (0)

NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

Dodano: 9.04.2015 14:00
Źródło: LM.pl

NIE PRZEGAP! W każdy czwartek. Teraz NIE PRZEGAPisz nadchodzących imprez w całym regionie!

KONKURS

Kto jest autorem zdjęć do filmu "Body/Ciało"?

Do wygrania 2 podwójne bilety do kina Oskard na film "Body/Ciało".

Konkurs skończył się dnia 09.04.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Marlena Mikołajczyk, Monika Kubaszewska

KONKURS

Jak brzmi rumuński tytuł filmu "Źródło nadziei"?

Do wygrania 2 pojedyncze bilety do kina Centrum na film "Źródło nadziei".

Konkurs skończył się dnia 09.04.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Marta Pęczek, Edyta Szczepaniak

KONKURS

Kto odrzucił drugoplanową rolę zaproponowaną przez studio Universal w filmie "Szybcy i wściekli 7"?

Do wygrania 2 podwójne bilety do kina Oskard na film "Szybcy i wściekli 7".

Konkurs skończył się dnia 09.04.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Monika Lenart, Andrzej Chyb

KONKURS

Kto wcielił się w rolę Miksera w filmie "Disco Polo"?

Do wygrania 1 pojedynczy bilet do kina Helios na film "Disco Polo".

Konkurs skończył się dnia 09.04.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Patryk Bartczak

KONKURS

W jakiej kategorii film "Body/Ciało" otrzymał Srebrnego Niedźwiedzia w 2015 roku?

Do wygrania 2 pojedyncze bilety do kina Helios na film "Body/Ciało" w ramach Kina Konesera, które odbędzie się 16 kwietnia 2015 roku o godzinie 18:30.

Konkurs skończył się dnia 09.04.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Justyna Berger, Kazimiera Łaszkiewicz

KONKURS

Kto podkłada głos pod postać Kapitana Smeka w oryginalnej wersji filmu "Dom"?

Do wygrania 2 pojedyncze bilety do kina Helios na film "Dom".

Konkurs skończył się dnia 09.04.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Marcin Stojecki, Paulina Nowak

KONKURS

W jakim mieście powstały zdjęcia do filmu "Oculus"?

Do wygrania 1 pojedyncze zaproszenie do kina Helios na Maraton Horrorów, który odbędzie się 17 kwietnia 2015 roku o godzinie 23:00.

Konkurs skończył się dnia 09.04.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Marcin Grzeszczak

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:konkurs,   nagrody,   AKCJE I KONKURSY,   nie przegap!,