Dzisiaj jest piątek 23 sierpnia 2019, imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19498) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 16oC
Jutropogoda
24 / 18oC
Pojutrzepogoda
25 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)Dojazdy MZK do konińskich szkół na godzinę 08.00. ... (0)

Kontrola prędkości na drogach powiatu konińskiego

Dodano: 16.04.2015 10:55

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego kontrolowali prędkość na drogach powiatu konińskiego.Podobne działania prowadzone były w całej Polsce.

Blisko trzydziestu policjantów można było spotkać na ulicach Konina: Przemysłowa, Kleczewska, Poznańska i Warszawska, a także w większości miejscowości powiatu konińskiego, m. in. w Kazimierzu Biskupim, Kleczewie, Grodźcu, Rychwale i innych. Użyli 9 ręcznych mierników prędkości i 5 wideorejestratorów.

Mundurowi skontrolowali blisko 160 pojazdów, 109 kierowców ukarano za mandatami karnymi za nadmierną prędkość. Podczas kontroli policjanci zatrzymali też trzech kierowców, którzy podczas jazdy nie korzystali z pasów bezpieczeństwa.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   drogówka,   kontrola prędkości,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

To wszystko były wylotówki. Przekroczenie prędkości o 10km/h w samym centrum miasta gdzie przejścia są co 100 metrów jest groźniejsze niż przekroczenie o 30 km/h na wylotówce ale co tam, cała para w gwizdek.
Dodano: 16.04.2015 11:53    Przez: ~Kaczka w locie
Akcja ok ale nie schowani w krzakach tylko na widoku żeby faktycznie było bezpieczniej. Porurze jednak jeszcze raz temat że według mnie ustawianie się na przemysłowej to chamstwo. stoisz pół godziny w korku i chcesz nadrobić trochę drogi, przekraczasz minimalnie a oni ci walą mandat.
Dodano: 16.04.2015 11:45    Przez: ~gościu
Hehe- Idąc Twoim tropem myślenia na autostradzie powinna być taka sama dopuszczalna prędkość jak na Alejach? No w końcu prawa fizyki są takie same i tu i tu. Pseudo fizyku!
Dodano: 16.04.2015 14:14    Przez: ~Kaczka w locie

KOMENTARZE

Piękna akcja!
Dodano: 16.04.2015 11:09    Przez: ~Misio
A dlaczego nie było ich na: Alejach, Spółdzielców, Kleczewskiej, Kolejowej, Wyszyńskiego itp. Przede wszystkim powinni być na tych ulicach ....
Dodano: 16.04.2015 22:53    Przez: ~xsd
Super jestem za. Częściej takie akcje, kontrolujcie drogę krajową w Honoratce tam to dopiero rozwijają prędkości
Dodano: 16.04.2015 11:34    Przez: ~Ojciec
Akcja ok ale nie schowani w krzakach tylko na widoku żeby faktycznie było bezpieczniej. Porurze jednak jeszcze raz temat że według mnie ustawianie się na przemysłowej to chamstwo. stoisz pół godziny w korku i chcesz nadrobić trochę drogi, przekraczasz minimalnie a oni ci walą mandat.
Dodano: 16.04.2015 11:45    Przez: ~gościu
To wszystko były wylotówki. Przekroczenie prędkości o 10km/h w samym centrum miasta gdzie przejścia są co 100 metrów jest groźniejsze niż przekroczenie o 30 km/h na wylotówce ale co tam, cała para w gwizdek.
Dodano: 16.04.2015 11:53    Przez: ~Kaczka w locie
Czyli prawa fizyki są inne w mieście i inne poza miastem?
Dodano: 16.04.2015 13:25    Przez: ~Hehe
Hehe- Idąc Twoim tropem myślenia na autostradzie powinna być taka sama dopuszczalna prędkość jak na Alejach? No w końcu prawa fizyki są takie same i tu i tu. Pseudo fizyku!
Dodano: 16.04.2015 14:14    Przez: ~Kaczka w locie
POPIERAM LAPAC PIJUSOW TYCH ALKOCHOLIKOW UKRYTCH POD BIALYMI KOLNIERZAMI ZNAM WIELU TAKICH ON NIE PIJE BO TO NAUCZYCIEL URZEDAS LEKARZ GDYBY POLICJA DALA MI POZWOLENIE NA ZATRZYMANIE CPONOW I PIJAKOW TO ZLAPALBYM 30 DZIENNIE ZNAM NA PALCACH TKICH KIEDYS ZWROCILEM UWAGE ZE PIJANY JEZDZISZ TO GAZEM CHCIAL MNIE KONDON POTRAKTOWAC ALE NIE DALEM SIE I TAK GO KALKAZ DOPADL JAK JECHAL PIJANY DZIS WALI Z BUTA TLUSCIOCH
Dodano: 16.04.2015 13:15    Przez: ~MAXYM
"Podczas kontroli policjanci zatrzymali też trzech kierowców, którzy podczas jazdy nie korzystali z pasów bezpieczeństwa."Kiedy ich wypuszczą? Tym za prędkość dali tylko mandaty
Dodano: 16.04.2015 13:38    Przez: ~pytajnik
A może zamiast łupić kierowców na drodze tak jak kiedyś zbójnicy kupców to wzieli by się za likwidacji bułgarskiej prostytucji przydrożnej. Macie Piękne miasto ale za Miastem??? Prostytutki i bułgarskich alfonsów którzy czerpią korzyści i traktują Was jak Trzeci Kraj w którym to oni ustanawiają prawa a Policja??? Podróżuję bardzo dużo po Polsce ale nigdzie takiel patologii nie widziałem, owszem czasem zdarzają się takie panie i w innych miejscach ale na krótko bo Policja szybko ich wyłapuje ale u Was stoją zawsze, co na to Policja??? Dlaczego nic nie robi??? Dlaczego pozwalają aby Bułgarzy uważali nasz Kraj za patologię, gdzie można robić co się chce przy cichej akceptacji???
Dodano: 17.04.2015 10:23    Przez: ~jurek podróżnik