Dzisiaj jest sobota 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17885) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 12oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)Piłkarska kolejka: Czy Górnik w końcu wygra na wła ... (0)

NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

Dodano: 16.04.2015 17:30
Źródło: LM.pl

NIE PRZEGAP! W każdy czwartek. Teraz NIE PRZEGAPisz nadchodzących imprez w całym regionie!

KONKURS

Wymień jeden tytuł filmu, który zostanie pokazany na Maratonie Horrorów w kinie Helios.

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do Kina Helios na Maraton Horrorów

Konkurs skończył się dnia 16.04.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Maciej Wiśniewski

KONKURS

Kiedy odbyła się światowa premiera pierwszej części filmu "Szybcy i wściekli"

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do Kina Helios na film "Szybcy i wściekli 7"

Konkurs skończył się dnia 16.04.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Monika Wanot

KONKURS

Z jakiej dzielnicy Nowego Jorku pochodzi bohater filmu?

Do wygrania 2 bilety pojedyncze do Kina Helios na film "Nocny pościg"

Konkurs skończył się dnia 16.04.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Elżbieta Paś, Daniel Matulewicz

KONKURS

Jaki zespół tworzy grupa znajomych w filmie Disco Polo?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do Kina Helios na film "Disco Polo"  w ramach projektu nadrób filmowe zaległości.

Konkurs skończył się dnia 16.04.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Agnieszka Orczyk

KONKURS

Kto wciela się w rolę hobitta?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do Kina Helios na film "Hobbit: Bitwa pięciu armii" w ramach projektu nadrób filmowe zaległości.

Konkurs skończył się dnia 16.04.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Marta Smentek

KONKURS

Jaki film zostanie pokazany na najbliższym Kinie Kobiety?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do Kina Helios na imprezę Kino Kobiet. 

Konkurs skończył się dnia 16.04.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Edyta Kotkowska

KONKURS

Podaj brazylijski tytuł filmu "Dom"

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do Kina Helios na film animowany "Dom".

Konkurs skończył się dnia 16.04.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Adam Perliński

KONKURS

O jakim działaczu politycznym jest film "Selma"?

Do wygrania 2 bilety podwójne do Kina Oskard na film "Selma"

Konkurs skończył się dnia 16.04.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Adam Kwiatkowski, Andżelika Grzelak

KONKURS

W jakim państwie dzieje się akcja filmu?

Do wygrania 2 bilety podwójne do Kina Oskard na film "Zjazd absolwentów".

Konkurs skończył się dnia 16.04.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Anna Szymczak, Aleksandra Sypniewska

KONKURS

Na co cierpi filmowy bohater?

Do wygrania 1 bilet podwójny do Kina Centrum na film "Heavy Metal".

Konkurs skończył się dnia 16.04.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Aleksandra Wietrzykowska

KONKURS

Kto jest autorem zdjęć do filmu "Ze wszystkich sił"

Do wygrania 1 bilet podwójny do Kina Cetrum na film "Ze wszystkich sił"

Konkurs skończył się dnia 16.04.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Dominika Jakubowska

KONKURS

Ile zarobiła szósta część filmu "Szybcy i wściekli"

Do wygrania 2 bilety podwójne do Kina Oskard na film "Szybcy i wściekli 7"

Konkurs skończył się dnia 16.04.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
patrycja powaga, Piotr Gauza

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:konkurs,   nagrody,   AKCJE I KONKURSY,   nie przegap!,