Dzisiaj jest niedziela 18 sierpnia 2019, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18718) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
21 / 16oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)III liga. Górnik Konin - Nielba Wagrowiec [RELACJA ... (0)

Pooglądaj sobie! Niedługo wieża zniknie

Dodano: 18.04.2015 09:04

Jeszcze przez kilka dni mieszkańcy Konina będą mogli podziwiać z daleka odwiert geotermalny. Zajrzeliśmy tam z kamerą. Pooglądaj sobie i już.

  • POOGLĄDAJ SOBIE!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:poogladaj sobie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Konin też zniknie,ale trochę póżniej.
Dodano: 18.04.2015 10:16    Przez: ~aco
Zbiornik zawiera ciecz z odwiertu. W jaki sposób zostanie zutylizowana i jaki to będzie ewentualnie koszt? Wierze w to, że podczas ciemnej nocy, ciecz nie popłynie do pobliskiej rzeki.
Dodano: 18.04.2015 09:43    Przez: ~koluś
ten podkład muzyczny jest mega dołujący byście mogli się bardziej wysilić a nie taki badziew...
Dodano: 18.04.2015 15:17    Przez: ~anoniiim
Lipą mi to smierdzi ............
Dodano: 18.04.2015 15:49    Przez: ~czujacy
i co jak znika wieża czyli będą się brać za budowę tych term czy co teraz czekanie pewno z 5 lat aż zaczną ?
Dodano: 18.04.2015 16:55    Przez: ~młodzian

KOMENTARZE

Zbiornik zawiera ciecz z odwiertu. W jaki sposób zostanie zutylizowana i jaki to będzie ewentualnie koszt? Wierze w to, że podczas ciemnej nocy, ciecz nie popłynie do pobliskiej rzeki.
Dodano: 18.04.2015 09:43    Przez: ~koluś
ziemie zutylizuj człowiecze, a nie ciecz, która w niej się znajduje. na twoim miejscu to rzekę też bym zutylizował niekoniecznie w nocy
Dodano: 18.04.2015 14:57    Przez: ~zn
Woda lub ciecz z odwiertu została przewieżiona na oczyszczalnie do PWiK. Nie do Warty.
Dodano: 18.04.2015 20:29    Przez: ~xyz
Konin też zniknie,ale trochę póżniej.
Dodano: 18.04.2015 10:16    Przez: ~aco
I już :-)
Dodano: 18.04.2015 10:58    Przez: ~Poogladaj sobie
Co to ma być do cholery. Masa zardzewiałego żelastwa i woda jak z glinianki. Co tu oglądać
Dodano: 18.04.2015 13:18    Przez: ~Stefania Grodzieńska
To wina kleru.
Dodano: 18.04.2015 13:36    Przez: ~Leon
ten podkład muzyczny jest mega dołujący byście mogli się bardziej wysilić a nie taki badziew...
Dodano: 18.04.2015 15:17    Przez: ~anoniiim
Lipą mi to smierdzi ............
Dodano: 18.04.2015 15:49    Przez: ~czujacy
i co jak znika wieża czyli będą się brać za budowę tych term czy co teraz czekanie pewno z 5 lat aż zaczną ?
Dodano: 18.04.2015 16:55    Przez: ~młodzian
bajorko
Dodano: 18.04.2015 17:12    Przez: ~:)
Państwo paczą, film skręcony smartfonem spod pachy, jeszcze w sobotę, żeby jakiś wąsaty janush z kijem nie wyskoczył ze stróżówki i to robi za materiał na portalu. Jakie czeba mieć kfalifikacje, żeby pracować na tym elemie? Obsługa smartfona? Potrafie - od kiedy i za ile ten dżob?
Dodano: 18.04.2015 18:36    Przez: ~skarpa
Pensja minimalna i robota na 1/10 etatu.Pasuje?Ciekawe, czy przy takich warunkach nakręcisz coś lepszego?
Dodano: 19.04.2015 23:53    Przez: ~O!
1 z 2
12>>