Dzisiaj jest niedziela 18 sierpnia 2019, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18745) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
21 / 16oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)III liga. Górnik Konin - Nielba Wagrowiec [RELACJA ... (0)

Pooglądaj sobie! Most na Bernardynce zagrożony

Dodano: 25.04.2015 12:31

Most w ciągu ulicy Bernardynka na obrzeżach Konina. W oczekiwaniu na remont. Mimo zakazu, jeżdżą tam samochody ciężarowe. 

 

Wzburzyło to prezydenta Konina, który zapowiada konsekwencje z powodu łamania zakazu dla ciężkich pojazdów. Nie przyspieszy to, a raczej utrudni remont mostu w Łężynie.  

 


 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:pooglądaj sobie,   most Bernardynka,   remont mostu,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Niech pan Car Nowicki oddeleguje w ten rejon patrole Straży Miejskiej.
Dodano: 25.04.2015 14:22    Przez: ~Woland
A gdzie jest tabliczka, że nie dotyczy pojazdów rolniczych? Mandacik będzie i grzecznie pojedziesz dookoła.
Dodano: 25.04.2015 15:19    Przez: ~pan policjant

KOMENTARZE

Jakie ciezarowe ????!!!!... Rolnicy tam jezdza... Przeciez nie bedzie jechal przez slesin czy goslawice zeby z bronami jechac na pole na ślesińskiej.
Dodano: 25.04.2015 13:20    Przez: ~jezdze tam codziennie
A gdzie jest tabliczka, że nie dotyczy pojazdów rolniczych? Mandacik będzie i grzecznie pojedziesz dookoła.
Dodano: 25.04.2015 15:19    Przez: ~pan policjant
postawcie tam kilka razy straż miejska i bedzie spokoj! znowu wszyscy mieszkancy beda cierpiec przez glupoteinnych
Dodano: 26.04.2015 11:59    Przez: ~boooo
ciągnikiem nie jezdzisz tam codziennie nie zaszkodzi jak pojedziesz przez slesin te kilka razy.. ludzie przez most dojeżdżają CODZIENNIE do pracy!!!
Dodano: 26.04.2015 12:50    Przez: ~karol
Nie rozumiem dlaczego ma być zamknięty dodatkowy objazd skoro jakiś cwaniaczek przejeżdża po starym moście a my wszyscy mamy za to ponosić odpowiedzialność i znów jeżdzić do pracy po dziurach wcześniej potrafili postawić straż miejską i wlepiać mandaty pieszym a teraz co niech tez pilnują i takiemu gamoniowi wlepia mandat ale taki porządny to by mu się odechciało tamtędy przejeżdżać nie miała bym litości skoro tak cwaniakuje albo niech tak zabezpiecza most żeby nie mogło tam nie przejechać a nie najlepiej zamknąć objazd
Dodano: 25.04.2015 14:07    Przez: ~mieszkanka
JESTEM ZA !!!! POSTAWCIE TAM STRAŻ MIEJSKA !!!
Dodano: 26.04.2015 12:13    Przez: ~MAGDA
najprostrze rozwiazanie zamknac most? kpina. ruszcie troche glowa i postawcie straż miejska jak wczesniej to robiliscie
Dodano: 26.04.2015 12:13    Przez: ~gg
Niech pan Car Nowicki oddeleguje w ten rejon patrole Straży Miejskiej.
Dodano: 25.04.2015 14:22    Przez: ~Woland
Taaaa... Niech się Stażnicy Miejscy przydadzą w końcu a nie tylko do rozstawiania fotoradarów służą i zasilania kasy miasta.
Dodano: 26.04.2015 00:35    Przez: ~Echhh
wlasnie myslenie nie boli. najlepiej zamknac bezmyslnie most?
Dodano: 26.04.2015 12:51    Przez: ~podpis
Haha zacni mieszkańcy. Ja się pytam gdzie tam się przeciśnie samochód ciężarowy? I czy każdy okoliczny mieszkaniec taki posiada?
Dodano: 25.04.2015 14:39    Przez: ~gosciu
WIADUKTU ,NA ZATORZE, Z PIĄTEGO ?,NIE ROBIĄ OD 70 R.? . DOBRE DWORCE ,WYBURZAJĄ ,TYLE LUDZI ZGINĘŁO. ...
Dodano: 26.04.2015 06:53    Przez: ~M
postawcie betonową zaporę drogową i problem z głowy
Dodano: 26.04.2015 10:07    Przez: ~gość
Bezradność tego pana i tysięcy jego parobkow sięga zenitu. Bez medialnego ochrzanu nie potrafią kompletnie niczego dokonać. Skończ wreszcie chodnik na Chorzniu.
Dodano: 26.04.2015 11:45    Przez: ~kiziolek
Panie Prezydencie Jesteśmy bardzo Panu wdzięczni za przejazd alternatywnym mostem. Nasze dzieci odwozimy na przystanek Bernardynka aby mogły dojechać do szkół, mamy dostęp do sklepu w Łężynie i kontakt ze światem. Bardzo Pan nam pomógł. Dziękujemy. Mieszkanka Wąsosz.
Dodano: 26.04.2015 12:58    Przez: ~Wdzięczna
pomógł? heh pomógł zamykając most, zamiast wcześniej o nim pomyśleć. Ano prezydencik jeden ehhh konińskie władze takie juz są :/
Dodano: 26.04.2015 13:27    Przez: ~qra
Dzwoniłem do Wydziału Drogownictwa jako mieszkaniec Łężyna i proponowałem alternatywę tym mostem - więc nie przypisuj zasługi Nowickiemu.
Dodano: 27.04.2015 13:47    Przez: ~współautor
po to wydaliscie 180 tyś. na alternatywną drogę by teraz ją zamknac? nie ma innego rozwiązania?
Dodano: 26.04.2015 13:25    Przez: ~mieszkanka
takie rzeczy tylko w KONINIE
Dodano: 26.04.2015 14:02    Przez: ~HEHEH
wczesniej postawiliscie straż miejska ktora wlepiała mandaty przechodzącym dzieciaka????? a teraz nie wiecie jak poradzic sobie z przejeżdżającymi ciągnikami ?
Dodano: 26.04.2015 17:26    Przez: ~gabi
1 z 2
12>>