Dzisiaj jest poniedziałek 19 kwietnia 2021, imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17953) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 9oC
Jutropogoda
11 / 6oC
Pojutrzepogoda
13 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (8)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Wietrzenie pod pałacem. Wiosenny przegląd szaf w Posadzie

Dodano: 26.04.2015 12:02

Pomysłowe mieszkanki Posady (gmina Kazimierz Biskupi) nie zwalaniają tempa i wczoraj zorganizowały pod pałacem wiosenne wietrzenie szaf.

Po sentymentalnym spotkanie dawnych mieszkańców pałacu w Posadzie, rodzinnym balu maskowym, warsztatach na temat bezpieczeństwa, serii koncertów „Ogrzej się kolędą”, czy koncercie Sławomira Pilarskiego panie z grupy inicjatywnej „Pałac Posada” (wspierane przez mężów) zorganizowały wczoraj „wiosenne wietrzenie szaf”.

- Na pierwszym pałacowym wietrzeniu szaf można było sprzedać, kupić, wymienić lub oddać dla potrzebujących wszystko co się chce - powiedziała nam Anna Majer, inicjatorka i liderka grupy. - Powodzeniem cieszyły się ubrania, zabawki i książki. Jak zawsze połączyliśmy przyjemne z pożytecznym i bardzo pomogła nam w tym pogoda. Pierwszym odważnym gratulujemy. Kolejne spotkanie już niebawem - zapowiedziała.

  • Wietrzenie pod pałacem. Wiosenny przegląd szaf w Posadzie
  • Wietrzenie pod pałacem. Wiosenny przegląd szaf w Posadzie
  • Wietrzenie pod pałacem. Wiosenny przegląd szaf w Posadzie
  • Wietrzenie pod pałacem. Wiosenny przegląd szaf w Posadzie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

nikt nie napisze, że świetny pomysł, fajna inicjatywa ale do literówki w tekście to się każdy przyp....li
Dodano: 26.04.2015 16:05    Przez: ~ola

KOMENTARZE

"Pomysłowe mieszkanku Posady" kto to pisał
Dodano: 26.04.2015 12:11    Przez: ~lolek
Mieszkanku Koninu to pisału
Dodano: 26.04.2015 12:19    Przez: ~Kasiu
niektorym naprawde cos odbija w pustej makowce
Dodano: 26.04.2015 15:30    Przez: ~revg
nikt nie napisze, że świetny pomysł, fajna inicjatywa ale do literówki w tekście to się każdy przyp....li
Dodano: 26.04.2015 16:05    Przez: ~ola
Świetny pomysł, fajna inicjatywa. Za co wam płacą pismaki, za gnioty z błędami? Piekarz sprzedaje wam chleb z zakalcem? Market mąkę z robakami i colę bez bąbelków? Wstyd takie teksty puszczać. Zapracujcie uczciwie na te swoje pensje.
Dodano: 26.04.2015 22:57    Przez: ~słońce Peru
Ale tu nikt nie płaci za teksty. Masz gratis, to się nie czepiaj! Gratulacje za błyskotliwość...
Dodano: 27.04.2015 07:14    Przez: ~:)
Ja byłam skorzystałam. Mam super ubrania.
Dodano: 26.04.2015 19:20    Przez: ~Ala
Bardzo fajny pomysł. Nie rezygnujcie dziewczyny- kiedyś to społeczeństwo dorośnie do takich inicjatyw, musimy tylko czekać i robić swoje. A krytycy niech zostaną w domu i ... zazdroszczą bo nie wiedzą co tak naprawdę tam się działo.
Dodano: 26.04.2015 23:30    Przez: ~ewa
Czy 65 kg książek znalazło by tam miejsce skoro biblioteka miejska ich nie chce?
Dodano: 26.04.2015 23:50    Przez: ~Qń
Chciałabym więcej dowiedzieć się o tych książkach czy mogę poprosić o informację na FB Pałac Posada lub meila palac.posada@op.pl. Dziękuję
Dodano: 28.04.2015 20:56    Przez: ~Anna M
W tym Koninie to jakaś masakra nic nikomu się nie podoba. Wszystko na czarno widzicie, wszystko wam nie odpowiada. Żadna inicjatywa nie dobra. Trzy artykuły i wszystko na nie. Dobrze, że tu nie mieszkam. Nawet jak wam ulice złotem wyłożą to i tak nie będzie się wam podobać. Szacunek dla tych którym się chce jeszcze coś robić.
Dodano: 26.04.2015 23:58    Przez: ~Kamil
Pani Aniu a koleżanki opuściły Panią? Sama Pani została ?Dlaczego Pani Aniu ? Dlaczego ?
Dodano: 27.04.2015 00:50    Przez: ~AnWZP
UUU ktoś tu się nie może pogodzić z tym, że się w działaniach grupy nie zrealizował. Wymyśl coś sam człowieku i się nie powtarzaj z tym samym tekstem pod każdą informacja o pałacu. Prawda jest taka, że jakby nie Pani Ania to nikt nawet by nie wpadła na takie działania w pałacu. A koleżanki to tylko jakoś na jednym zdjęciu tylko zaistniały bo na imprezach siedziały jak mysz pod miotłą i nawet się wypowiedzieć nie umiały. Zawsze jest tak, że do rządzenia i krytyki jest wielu a do roboty jedna osoba. Pani Aniu trzymam kciuki, życzę wytrwania i dużo nowych pomysłów.
Dodano: 27.04.2015 09:39    Przez: ~Natalia
No tak Królowa jest tylko jedna