Dzisiaj jest poniedziałek 13 lipca 2020, imieniny: Irwina, Margarety, Sary WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17627) SPORT FORUM FIRMY (5509) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 13oC
Jutropogoda
21 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sympatycy Rafała Trzaskowskiego wierzą w zwycięstw ... (10)Medyk Konin zagra z Olympique Lyon! Już w najbliżs ... (1)

Poseł Twojego Ruchu obawia się wzrostu cen za śmieci

Dodano: 27.04.2015 13:33

Poseł Jacek Kwiatkowski z Twojego Ruchu obawia się wzrostu cen za śmieci po uruchomieniu konińskiej spalarni.

Powołuje się także w tym względzie na gospodarzy okolicznych gmin, którzy według posła, mają podobne obawy. W celu wyjaśnienia sprawy, poseł apeluje do władz Konina, aby zorganizowały spotkanie z burmistrzami i wójtami, których gminy będą korzystać w niedalekiej przyszłości z konińskiej spalarni, aby wyjaśnić kwestie kosztów. - Dlaczego samorządy nie otrzymują bieżącej informacji na temat spalarni – pytał poseł. - Trudno będzie przegłosować w samorządach podwyżkę za śmieci – ostrzegał Jacek Kwiatkowski.

W sprawie spotkania informacyjnego, poseł zwróci się do prezydenta Konina. - Na bazie dokumentacji inwestorskiej można ocenić czy ceny wzrosną – mówi poseł Twojego Ruchu. Elżbieta Streker-Dembińska, koordynator projektu, mówi, że cena utylizacji odpadów nie jest jeszcze znana.

 

Budowa spalarni postępuje. Oddanie do użytku przewidziano na 21 grudnia 2015 roku.

 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:spalarnia,   konińska spalarnia,   śmieci,   cena,   wzrost cen,   poseł,   jacek kwiatkowski,   Twój Ruch,  

POPULARNE KOMENTARZE

W tym mieście wszystko rośnie! Ceny śmieci i wody, bezrobocie, zatrudnienie w urzędzie, płace urzędników i prezydenta oraz jego rodziny. Synowa i synuś nie pracują za minimalną krajową.
Dodano: 27.04.2015 15:16    Przez: ~Ela gwiazda z LSD

KOMENTARZE

będzie tak jak z wodą, z roku na rok coraz droższa. a tylko efekt partactwa bo w firmie rynkoej by obniżano koszty a w państówce to leją wodę byle gdzie i byle jak
Dodano: 27.04.2015 13:51    Przez: ~winio
Czyżby zbliżały się wybory do parlamentu? bua ha ha ha ha
Dodano: 27.04.2015 14:39    Przez: ~upierdliwa
Przecież to wiadomo że tu nie chodzi o to że jest zatroskany o mieszkańców i ich opłaty za śmieci tylko znów próbuje bić w Prezydenta Nowickiego. Kolejna próba zaistnienia. Jaka żenada
Dodano: 27.04.2015 14:47    Przez: ~........ehhh.....
W tym mieście wszystko rośnie! Ceny śmieci i wody, bezrobocie, zatrudnienie w urzędzie, płace urzędników i prezydenta oraz jego rodziny. Synowa i synuś nie pracują za minimalną krajową.
Dodano: 27.04.2015 15:16    Przez: ~Ela gwiazda z LSD
Czyżby fan Posła? Człowieku na leczenie chyba już za późno bua ha ha ha
Dodano: 27.04.2015 16:24    Przez: ~Lelumpolelum
Dlaczego portal nie pisze o zakończeniu roku dla maturzystów? Nie macie takich informacji? Tylko wypadki, wybuchy, napady i pseudopolityka itd. Kiedy wreszcie napiszecie o czymś pozytywnym. Wystarczyło się pofatygować w piątek choćby do Kperasa - to największa szkoła w regionie - tylu nagrodzonych Maturzystów. Ale gdzie tam... Gdyby jeden Maturzysta drugiemu w mordę dał to byłby temat!
Dodano: 27.04.2015 15:34    Przez: ~Lej-konik
przeca do matury dziennikarzom jeszcze daleko haha
Dodano: 27.04.2015 15:47    Przez: ~wujek pele
Elżbieta Streker-Dembińska, koordynator projektu. Że co? Nie wierzę!
Dodano: 27.04.2015 16:02    Przez: ~heniek
Popytajcie posłów z TR w sejmie jakie zdanie mają na temat tego mieszkańca Goliny . Zresztą w książce pt. : "Byłem Posłem Twojego Ruchu" też jest wzmianaka o tym mieszkańcu Goliny. Warto to przeczytać
Dodano: 27.04.2015 16:12    Przez: ~życzliwa
Elżbieta Streker-Dembińska, koordynator projektu, mówi, że cena utylizacji odpadów nie jest jeszcze znana. Nie można by zrobić symulacji jeszcze przed budową?
Dodano: 27.04.2015 16:19    Przez: ~icek
A po co? Zafundują sobie za pieniądze podatników kolejna zabawkę, wygarną z tego koryta ile się da na ciepłych posadkach, a potem, jak już nie będzie wyjścia to tak skalkulują ceny, że hej. A ludzie znowu zaczną palić śmieciami w piecach i wywozić do lasu.
Dodano: 27.04.2015 23:21    Przez: ~do gołej skóry
bua ha ha ha ha ....pośmialiśmy się już. Czekamy na następne wypociny
Dodano: 27.04.2015 16:28    Przez: ~do łez
Niech wyśle zapytanie o infotmację pibliczną. Jak zawsze.
Dodano: 27.04.2015 16:38    Przez: ~Mamak
1 z 2
12>>