Dzisiaj jest wtorek 10 grudnia 2019, imieniny: Danieli, Julii, Eulalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20409) SPORT FORUM FIRMY (5430) PRACA (35) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 0oC
Jutropogoda
2 / -2oC
Pojutrzepogoda
0 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Futsaliści powalczą o wojewódzki finał. Mecz w śro ... (0)Golina. Umowa na rewitalizację zabytkowego parku p ... (1)

Amfiteatr w Kole będzie gotowy na majówkę

Dodano: 29.04.2015 10:11

Do 2 maja zostaną zakończone prace remontowe w kolskim amfiteatrze na Kaliskim Przedmieściu.

Wraz z odnowionym amfiteatrem do Koła wraca bowiem tradycja miejskich majówek, których organizowania wcześniejsze władze miasta zaprzestały przed laty. - Do realizacji tej inwestycji dążył burmistrz Stanisław Maciaszek, świadomy, że tego oczekują mieszkańcy – powiedziała nam Katarzyna Wojtysiak z Urzędu Miejskiego w Kole.

W wyniku rozpoczętych w ubiegłym tygodniu prac zdarta została stara elewacja i farba. Oczyszczona cegła zostanie teraz dwukrotnie pokryta impregnatem, który odpowiednio wyeksponuje jej surową fakturę. Podobny zabieg zostanie przeprowadzony na kamiennej okładzinie frontu sceny. Zmienione będą górne ekrany i uzupełnione wszystkie ubytki w posadzce. Nową ekipa remontowa położy w przyszłym roku. Całość prac sfinansowała prywatna spółka Saint Gobain Abrasives.

Tegoroczna kolska majówka rozpocznie się o godzinie 18.00, a chętni będą mogli skorzystać z darmowego miejskiego autobusu, który będzie na nich czekał o godz. 18.00 i 19.00.

Źródło: kolo.pl

  • Amfiteatr w Kole będzie gotowy na majówkę
  • Amfiteatr w Kole będzie gotowy na majówkę

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:miasto Koło,   amfiteatr w Kole,   majówka w Kole

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

supeeeeeer
Dodano: 01.05.2015 11:06    Przez: ~ggh

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.