Dzisiaj jest poniedziałek 1 czerwca 2020, imieniny: Jakuba, Hortensji, Gracjany WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18170) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (19) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 10oC
Jutropogoda
17 / 7oC
Pojutrzepogoda
18 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
O sytuacji ekologicznej na terenach inwestycyjnych ... (0)Dane odnośnie wirusa na terenie Konina i powiatu k ... (0)

Poseł Tomasz Piotr Nowak – spojrzenie na kwiecień

Materiał promocyjny

Dodano: 30.04.2015 12:00

 „Widziane z Sejmu” – nowy cykl wywiadów z posłem Tomaszem Nowakiem w TV Wielkopolska

W kwietniu rozpoczął się nowy cykl wywiadów z posłem Tomaszem Nowakiem pod nazwą "Widziane z Sejmu". W pierwszych odcinkach rozmowy dotyczyły m.in.: pracy poselskiej w regionie; planów inwestycyjnych w ramach konińskich terenów inwestycyjnych; rozmów z Ministrem Środowiska na temat Elektrowni Adamów; III Konińskiego Kongresu Kobiet; Konwencji o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej; rządowego programu dla seniorów - Senior Wigor; pikniku  z okazji Dnia Flagi, który odbędzie się 2 maja 2015 r. w Ślesinie, a także konkursu "Zwycięski Florian".

Zapraszamy Państwa do obejrzenia trzech pierwszych odcinków cyklu:

 

Prace w komisjach sejmowych

Poseł Tomasz Nowak pracował w komisjach do spraw: Unii Europejskiej, Gospodarki i Energetyki, m.in. nad: zaleceniami Unii Europejskiej w sprawie realizacji programu stowarzyszeniowego UE - Ukraina; Semestrem Europejskim 2015 r.; Prawem Własności Przemysłowej; Programem Polskiej Energetyki Jądrowej; Sposobami realizacji pakietu klimatycznego; Projektem Ustawy o informowaniu o zużyciu energii elektrycznej.

Dyżury poselskie

Kwiecień mijał również pod znakiem dyżurów poselskich: w powiatach subregionu oraz w gminach powiatu konińskiego: Krzymowie, Starym Mieście, Kramsku, Rzgowie, Grodźcu, Rychwale, Sompolnie, Wierzbinku i Skulsku. W maju poseł Tomasz Nowak odwiedzi Ślesin, Wilczyn, Kleczew, Golinę, Kazimierz Biskupi i Ostrowite (gmina powiatu słupeckiego).

Spotkania posła Tomasza Nowaka w ministerstwach w sprawach kluczowych dla Konina i subregionu konińskiego.

Poseł Tomasz Nowak wraz Prezydentem Konina Józefem Nowickim spotkali się z Wiceministrami Infrastruktury i Rozwoju: Waldemarem Sługockim i Zbigniewem Rynasiewiczem w sprawie możliwości inwestycyjnych w nowej perspektywie finansowej 2014 – 2020.

Poseł oraz Prezydent rozmawiali, także z Marszałkiem Województwa Wielkopolskiego Markiem Woźniakiem w sprawie Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2014 – 2020.

Poseł Tomasz Nowak wraz z poseł Ireną Tomaszak-Zesiuk spotkali się z Ministrem Środowiska Maciejem Grabowskim oraz z Marcinem Korolcem - Pełnomocnikiem Rządu ds. Polityki Klimatycznej w sprawie Elektrowni Adamów: złożyli na ręce Ministra pismo w sprawie podjęcia nowych negocjacji dla przedłużenia pracy Elektrowni do końca 2019 r. (http://tomasz-nowak.pl/aktualnosci/554-spotkanie-z-ministrem-srodowiska-maciejem-grabowskim-8-kwietnia-2015-r.html)

Udział w kwietniowych wydarzeniach rocznicowych, kulturalnych i sportowych.

Poseł Tomasz Nowak brał udział w wielu kwietniowych wydarzeniach w powiatach subregionu, w tym: w uroczystości upamiętniającej 5. rocznicę katastrofy smoleńskiej, w uroczystości jubileuszu 45 – lecia Klubu HDK PCK im. św. Barbary przy PAK KWB Konin S.A., w III edycji Konińskiego Kongresu Kobiet, w uroczystości 40 – lecia Zespołu Szkół Medycznych w Konine, a także jak co roku w zakończeniu etapu Kalisz – Kazimierz Biskupi XXX Jubileuszowego Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego - Szlakiem Bursztynowym „Hellena Tour 2015”.

Wiosna na sportowo

Poseł Tomasz Nowak rozpoczął również sezon rowerowy i nordic walking.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:polityka,   Tomasz Nowak,   sejm,   platforma obywatelska

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.