Dzisiaj jest wtorek 20 sierpnia 2019, imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19063) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 19oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
21 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)Od patyka do koszyka, czyli warsztaty wikliniarski ... (0)

Osiem milionów dla ośmiuset bezrobotnych

Dodano: 7.05.2015 10:34

Ponad osiem milionów złotych wyda do końca przyszłego roku na aktywizację bezrobotnych powiat koniński.

Podczas ubiegłotygodniowej sesji Rada Powiatu Konińskiego podjęła decyzję o przystąpieniu do projektu wspófinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w Powiecie Konińskim”. - Dzięki niemu, indywidualną i kompleksową aktywizacją zawodową objętych zostanie 812 bezrobotnych w wieku od 18 do 29 lat – poinformowała naszą redakcję Marta Bagrowska, powiatowy rzecznik prasowy.

Koszt przedsięwzięcia, zaplanowanego do realizacji w latach 2015-2016, wyniesie ponad 8 mln 300 tysięcy złotych.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Koninie

  • Osiem milionów dla ośmiuset bezrobotnych

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Już to widzę. To pieniądze wywalone w błoto. Tak samo jak 90% pieniędzy, które idą na socjal.
Dodano: 7.05.2015 11:24    Przez: ~kiniu
W Koninie bida aż piszczy .Firmy proponują 1300 zł netto na 3 zmiany.Lepiej wogóle nie iść.
Dodano: 7.05.2015 11:17    Przez: ~Żenada
CZyli wychodzi 9852 pln na jednego bezrobotnego.... hmmm niezła sumka... ja deklaruję ,że jeżeli urząd da mi te pieniądze nie będę bezrobotnym,sam sobie znajdę pracę od razu...bez żadnych pośredników.....a tak na serio to jest zwykłe okradanie tych co pracują i dawanie tym co nie pracują
Dodano: 7.05.2015 11:36    Przez: ~benson
Szkoda, że pieniądze są tylko dla bezrobotnych którzy i tak te pieniądze przepiją. Ja mam pomysł na firmę nie mam kasy ale jej nie dostanę bo niestety pracuję.
Dodano: 7.05.2015 11:28    Przez: ~Icek

KOMENTARZE

W Koninie bida aż piszczy .Firmy proponują 1300 zł netto na 3 zmiany.Lepiej wogóle nie iść.
Dodano: 07.05.2015 11:17    Przez: ~Żenada
Gdzie? Ja próbuję znaleźć 2 mężczyzn za 11/ h netto - nie ma nikogo.. Dosłownie dwie osoby się zgłosiły przez 2 tyg. Wszyscy - prawie wszyscy to pseudo bezrobotni.
Dodano: 07.05.2015 11:47    Przez: ~Gość.
Przestan czlowieku plesc ja szukam pracy i wszedzie jestem za stara
Dodano: 07.05.2015 12:12    Przez: ~ela
Chyba wyraźnie GOŚĆ napisał ze potrzebuje dwóch mężczyzn,zrób jak Grodzka będziesz chłop:)))))
Dodano: 07.05.2015 12:22    Przez: ~Blacky
To podaj to ogłoszenie bo nie widzę żebyś się gdzieś reklamował. Sprawdzam ogłoszenia regularnie.
Dodano: 07.05.2015 13:27    Przez: ~Obiektywny.
Już to widzę. To pieniądze wywalone w błoto. Tak samo jak 90% pieniędzy, które idą na socjal.
Dodano: 07.05.2015 11:24    Przez: ~kiniu
Szkoda, że pieniądze są tylko dla bezrobotnych którzy i tak te pieniądze przepiją. Ja mam pomysł na firmę nie mam kasy ale jej nie dostanę bo niestety pracuję.
Dodano: 07.05.2015 11:28    Przez: ~Icek
To się ciesz ,że pracujesz(tylko nie wiadomo jak długo).Zanim napiszesz jeszcze raz jakiś głupi komentarz to się dobrze zastanów bo nie wszyscy bezrobotni są pijakami.Znasz takie powiedzenie ,,nie sądź nikogo nie będziesz sądzony''
Dodano: 07.05.2015 13:46    Przez: ~czytelniczka
CZyli wychodzi 9852 pln na jednego bezrobotnego.... hmmm niezła sumka... ja deklaruję ,że jeżeli urząd da mi te pieniądze nie będę bezrobotnym,sam sobie znajdę pracę od razu...bez żadnych pośredników.....a tak na serio to jest zwykłe okradanie tych co pracują i dawanie tym co nie pracują
Dodano: 07.05.2015 11:36    Przez: ~benson
korekta ...wychodzi ponad 10 tyś pln na jednego bezrobotnego
Dodano: 07.05.2015 11:37    Przez: ~benson
większośc kasy straci up na dreczenie bezrobotnych
Dodano: 07.05.2015 11:47    Przez: ~gruba baba
Jaka szkoda, że mam pracę.
Dodano: 07.05.2015 16:22    Przez: ~emeryt
Pani Marto Bagrowska! Przeznacz więcej pieniędzy na ten wzniosły cel to sam stanę się chętnie bezrobotnym.
Dodano: 07.05.2015 16:29    Przez: ~Qń
ja jestem na stażu z urzędu pracy i mam 850 zł do ręki i codziennie po 8 godzin pracuję.
Dodano: 07.05.2015 17:31    Przez: ~ja
Nikt Cię nie zmusza. Żyjesz przecież w wolnym, demokratycznym kraju.
Dodano: 08.05.2015 09:17    Przez: ~zwolennik nowego
A starze będą w UP, UM i podległych jednostkach, jak szkoły, przedszkola, oraz firmach znajomych..