Dzisiaj jest poniedziałek 26 sierpnia 2019, imieniny: Marii, Natalii, Sandry WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18885) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 20oC
Jutropogoda
28 / 22oC
Pojutrzepogoda
29 / 22oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przełamanie Majera, wygrana Górnika! Trzy czerwone ... (0)Medyk wciąż liderem, choć z AZS Wrocław nieźle się ... (0)

NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

Aktualizacja

Aktualizacja 8.05.2015 16:36
Źródło: LM.pl

NIE PRZEGAP! W każdy czwartek. Teraz NIE PRZEGAPisz nadchodzących imprez w całym regionie!

  • NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

KONKURS

Ile zarobiła piersza część filmu "Avengers"

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Avengers". Prawidłowa odpowiedź: $1 518 594 910

Konkurs skończył się dnia 07.05.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Radosłąw Augustyniak

KONKURS

Z jakiego miasta wyjeżdża bohaterka filmu?

Do wygrania 1 bilet podwójny do kina Centrum na film "Ostatni gasi światło". Prawidłowa odpowiedź: Zurych

Konkurs skończył się dnia 07.05.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Lidia Elantkowska

KONKURS

Gdzie rozgrywa się akcja filmu?

Do wygrania 1 bilet podwójny do kina Centrum na film "Difret". Prawidłowa odpowiedź: Etiopia

Konkurs skończył się dnia 07.05.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Bartosz Szczepański

KONKURS

Ile nagród i za co zdobył film na festiwalu Cannes?

Do wygrania 2 bilety podwójne do kina Oskard na film "Party Girl". Prawidłowa odpowiedź: Dwie nagrody w Cannes.

Konkurs skończył się dnia 07.05.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Ilona Rucińska, Ilona Pokrzywa

KONKURS

Ile filmów zostanie pokazanych w ramach "Kultury dostępnej"?

Do wygrania 2 bilety pojedyncze do kina Helios na film "Obietnica" w ramach Kultury Dostępnej. Prawidłowa odpowiedź: 17 filmów

Konkurs skończył się dnia 07.05.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Małgorzata Matczak

KONKURS

Kto jest bohaterem filmu?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Selma" w ramach Kina Konesera. Prawidłowa odpowiedź:Martin Luther King

Konkurs skończył się dnia 07.05.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Ilona Rucińska

KONKURS

Z którego roku pochodzi film Incepcja ?

Do wygrania 2 bilety podwójne do kina Oskard na film "Incepcja". Prawidłowa odpowiedź: 2010 rok

Konkurs skończył się dnia 07.05.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Ilona Konstanciak, Julia Chojnacka

KONKURS

Podaj oryginalny tytuł filmu.

Do wygrania 2 bilety pojedyncze do kina Helios na film "Ups! Arka odpłynęła" Prawidłowa odpowiedź: Ups! Noah is gone.

Konkurs skończył się dnia 07.05.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Ewa Smolarek, Oliwia Michalak

KONKURS

Przed czym musi się ukrywać Adeline?

Do wygrania 1 bilet podwójny do kina Centrum na film "Wiek Adeline". Prawidłowa odpowiedź: Przed władzami.

Konkurs skończył się dnia 07.05.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Marlena Matela

KONKURS

Dokąd wyruszają wikingowie?

Do wygrania 2 bilety pojedyncze do kina Helios na film "Saga Wikingów".

Konkurs skończył się dnia 07.05.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Żaneta Wysocka, Szymon Paszek

KONKURS

Podaj duński tytuł filmu.

Do wygrania 2 bilety podwójne do kina Oskard na film "Sekrety morza". Prawidłowa odpowiedź: Sangen fra havet

Konkurs skończył się dnia 07.05.2015 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Łukasz Andrzejak, Tomasz Małecki

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:konkurs,   nagrody,   AKCJE I KONKURSY,   nie przegap!,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Zajebiście na pierwszą stronę daliście film w kinie-naprawdę wielkie wydarzenie w koninie.
Dodano: 08.05.2015 11:14    Przez: ~Renata
Kiedy wyniki?
Dodano: 08.05.2015 15:41    Przez: ~ciekawska
Dlaczego 1 osoba wygrała 2 konkursy ???
Dodano: 08.05.2015 19:33    Przez: ~tgrt
Czemu konkurs do kina Centrum na film "Ups! Arka odpłynęła " został usunięty?
Dodano: 08.05.2015 20:03    Przez: ~xxx
Pytanie: "Ile nagród i ZA CO zdobył film na festiwalu Cannes?"Prawidłowa odpowiedź: "Dwie nagrody w Cannes"