Dzisiaj jest środa 16 października 2019, imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18034) SPORT FORUM FIRMY (5380) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek lotniczy w miejscowości Kobylata. Na miejs ... (2)Puchar Polski. SPS Konspol powalczy o wejście na p ... (0)

Biuro Prognoz ostrzega przed gwałtownymi burzami z gradem

Dodano: 12.05.2015 15:32
Źródło: LM.pl

Niespokojne popołudnie i wieczór czeka mieszkańców subregionu konińskiego. IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega przed gwałtownymi burzami z gradem.

Burze mają się pojawić dzisiaj około godz. 19.00 i potrwają do godz. 3.00. Meteorolodzy prognozują, że w tym czasie opady deszczu wyniosą od 10 do 20 mm, a lokalnie nawet do 30 mm. Podczas burzy wiatr może osiągnąć w porywach do 90 km/h.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 80 procent.  

fot. Piotr Bagrowski

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

To kara za głosowanie na Komorowskiego
Dodano: 12.05.2015 17:59    Przez: ~xxxvkaziu
tak, autorem jest mój mąż, zdjęcie było robione dwa lata temu w majówkę z okna naszego mieszkania na 5 osiedlu. - lm posiada to zdjęcie ponieważ wtedy mąż wysłał im to zdjęcie do art. odnośnie właśnie tamtej burzy :) ale wypadałoby ,żeby podpisali zdjęcie kto jest autorem, a nie taka samowolka
Dodano: 12.05.2015 18:31    Przez: ~Paulina
Sorry. Taki mamy klimat.
Dodano: 12.05.2015 17:11    Przez: ~912
To wina Nowickiego, Komorowskiego i Tuska. Hańba! Hańba! Hańba!
Dodano: 12.05.2015 15:58    Przez: ~Oszołom
Panie Prezydencie - Jak żyć ?
Dodano: 12.05.2015 16:11    Przez: ~Dudek

KOMENTARZE

To wina Nowickiego, Komorowskiego i Tuska. Hańba! Hańba! Hańba!
Dodano: 12.05.2015 15:58    Przez: ~Oszołom
NIECH POGRZMI PRZYNAJMNIEJ dzieciaki będą siedzieć w domu i nie będą śmiecić - NA JEDNYM OSIEDLU RODZEŃSTWO BAWI SIĘ BEZ OPIEKI I WYSYPUJE PIASEK NA CHODNIK - SKANDAL- PYTAM SIĘ GDZIE JEST MATKA...????
Dodano: 13.05.2015 05:05    Przez: ~9
SIEDZI NA N.K. BO JEST BEZROBOTNA
Dodano: 13.05.2015 06:09    Przez: ~''
Gradobicie,huragan i ulewa nie POgonią Tfu!SSka i BULA KOMORUSKA jak Naród da się dalej ogłupiać.Tylko kaszalot uwielbia wodę co widać,słychać a nawet czuć jak ktoś jest w PObliżu.
Dodano: 12.05.2015 16:08    Przez: ~Q
Panie Prezydencie - Jak żyć ?
Dodano: 12.05.2015 16:11    Przez: ~Dudek
Już się boję ...
Dodano: 12.05.2015 16:17    Przez: ~Ona
nie ma to jak sie dowiedziec jak człowiek w pracy bedzie o tej godzinie
Dodano: 12.05.2015 16:45    Przez: ~konin
Sorry. Taki mamy klimat.
Dodano: 12.05.2015 17:11    Przez: ~912
Ale tajne zdjęcie, wie ktoś kto jest autorem?
Dodano: 12.05.2015 17:44    Przez: ~aaa
tak, autorem jest mój mąż, zdjęcie było robione dwa lata temu w majówkę z okna naszego mieszkania na 5 osiedlu. - lm posiada to zdjęcie ponieważ wtedy mąż wysłał im to zdjęcie do art. odnośnie właśnie tamtej burzy :) ale wypadałoby ,żeby podpisali zdjęcie kto jest autorem, a nie taka samowolka