Dzisiaj jest piątek 20 września 2019, imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19554) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (67) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 11oC
Jutropogoda
14 / 10oC
Pojutrzepogoda
19 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Szlaban na ryzyko. Warsztaty PKP PLK dla instrukto ... (0)Córka przedwojennego burmistrza Konina w gabinecie ... (4)

Wieczór klubowych hitów przy amfiteatrze. Juwenalia rozpoczęte!

Dodano: 15.05.2015 23:29
Źródło: LM.pl

Tłumy młodych ludzi bawiło się w piątkowy wieczór przy konińskim amfiteatrze w ramach tegorocznych Juwenaliów. Na scenie zaprezentowali się lokalni didżeje grając najnowsze klubowe hity. W sobotę będzie można usłyszeć za, to: Koniec Swiata i Luxtorpeda. NIe może Was tam zabraknąć. 

Wieczór klubowych hitów przy amfiteatrze. Juwenalia rozpoczęte!
następny >>
Slajd 1/22
 

Juwenalia 2015. Jest moc! Do godz. 24.00 dyskoteka przy amfiteatrze!

Posted by Portal LM.pl on 15 maja 2015
możesz używać klawiszy lewo/prawo na swojej klawiaturze

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jakie tłumy? w większości gimnazjum i nacpane małolaty
Dodano: 16.05.2015 00:53    Przez: ~car
to nie były juwenalia 2015.. tylko gimnazjalnia 2015 :-)
Dodano: 16.05.2015 13:13    Przez: x x
A zumby nie było? Skandal!
Dodano: 16.05.2015 08:34    Przez: ~Zawiedzony

KOMENTARZE

Ach, Juwenalia! To dopiero była zabawa! Do końca życia będę pamiętać ten pochód, nas, przebierańców, wygłupy na maxa, tanie wino z gwinta w bramie jakiejś obskurnej kamienicy i tych mieszkańców pozdrawiających nas i wybaczających nawet najdziksze tańce!!! Żal !!!
Dodano: 15.05.2015 23:54    Przez: ~tomek
Ale tak w ogóle to, co ja wczoraj robiłem? Dlaczego nie mam sufitu? Dlaczego śpię w ubraniu? Dlaczego moje łóżko wygląda jak ławka w parku? Gdzie ja jestem? Ale musiała być impreza.
Dodano: 16.05.2015 08:06    Przez: ~Student
A zumby nie było? Skandal!
Dodano: 16.05.2015 08:34    Przez: ~Zawiedzony
jutro tez imprezza?
Dodano: 15.05.2015 23:59    Przez: ~??
Jakie tłumy? w większości gimnazjum i nacpane małolaty
Dodano: 16.05.2015 00:53    Przez: ~car
Byłem, alkocholizm i narkomania na dodatek tkzw. ustawka po tych całych juwenaliach .....
Dodano: 16.05.2015 03:13    Przez: ~Chorzeń
pili papili i w końcu przyszedł koniec !
Dodano: 16.05.2015 05:00    Przez: ~gandalf
kto zatańczy na nowe alufelgi do mojego nowego mercedesa ?
Dodano: 16.05.2015 05:23    Przez: ~ksiądz Probożcz
Tesz miałam juwenalia w szkole a jaka impra była
Dodano: 16.05.2015 06:02    Przez: ~Agnieszka Piasecka
Tesz? Pisze się "też" a nie "tesz". Z tym, że miałaś juwenalia w szkole to pewnie ściema, ponieważ po ukończeniu jakiejkolwiek szkoły powinnaś pisać poprawnie... He he...
Dodano: 16.05.2015 20:58    Przez: ~qs
Bawcie się bawcie, zaraz do władzy dojdzie PIS to zostaną wam "oazy" przy parafiach.
Dodano: 16.05.2015 06:49    Przez: ~Anty-oszołom
i o 6 rano pobudka antyterrorystow razem z jarkiem i miejscowym plebanem
Dodano: 16.05.2015 08:49    Przez: ~je b ac pis
Jestem z PiS i będziemy wam robić imprezy jak w Pacha na Ibizie więc nie strasz nie strasz bo się...
Dodano: 16.05.2015 19:49    Przez: ~rozwolnienie
Kaśka jaka sławna. :D
Dodano: 16.05.2015 08:46    Przez: ~o
JUWENALIA TO SĄ W WARSZAWIE, KRAKOWIE, SZCZECINIE, WROCŁAWIU, A NIE w Koninie ————— ŚMIECHU WARTE ————- STUDIOWANIE W KONINIE TO WIOCHA !!!! ————— W KONINIE SĄ DLA TYCH CO LEDWO ZDAJĄ MATURĘ I NIGDZIE BY SIĘ NIE DOSTALI TO WYBIERAJĄ ————— - ŻAŁOSNE
Dodano: 16.05.2015 08:52    Przez: ~STUDENT UW
ZGADZAM SIĘ ''''''' W KOŃCU PRESTIŻOWYCH KIERUNKÓW STUDIÓW NIE MA w Koninie
Dodano: 16.05.2015 10:23    Przez: ~STUDENTKA FERMACJI
Zapomniałeś o Gdańsku! :)
Dodano: 16.05.2015 10:41    Przez: ~Lejdi
Zauważ tylko, ze w Koninie masz większość wykładowców dojeżdżających z Poznania, Łodzi itp. Więc po co przepłacać dla samej nazwy w jakim to się niby mieście nie studiowało. Może też nie każdego stać na mieszkanie w wielkim mieście, lub najzwyczajniej w świecie musi zaopiekować się kimś bliskim. A i obrony są tu dużo bardziej wymagające niż w takim Pzn, czy Wawie, gdzie dostaje się 15 zagadnień do przygotowania, a nie jak w Koninie ponad setkę, więc jednak trzeba umieć wiele by zdobyć tytuł, a nie odbębnić tylko formalności.
Dodano: 16.05.2015 14:36    Przez: ~aqq
TAK TO TYLKO MOŻE WYPOWIADAĆ SIĘ TEN KTO NIE STUDIUJE W DUŻYM MIEŚCIE, MAM ZNAJOMYCH KTÓRZY TU SIĘ KSZTAŁCĄ I TO, ŻE PRZYJEDZIE WYKŁADOWCA NP.Z POZNANIA, TO NIE ZNACZY, ŻE WYMAGA, GAMONI TRZEBA PRZEPCHNĄĆ ABY MIEĆ NADGODZINY ZA ROK :-)))
Dodano: 16.05.2015 15:31    Przez: ~UW
ale idiota z ciebie :) ból dupy nic wiecej, pewnie zawodowke ledwo skonczyłes, prawda?żałosny to jestes ty a nie ludzie którzy studiują w Koninie ;) i wyłacz capslocka frajerze ;)
Dodano: 16.05.2015 15:43    Przez: ~albo nick
oj znalazl sie swiatowy/a z wielkiego miasta :D Chicago czy Los Angeles?
Dodano: 16.05.2015 15:53    Przez: ~albo nick
A meno che non si sta scivendo su di te a scuda professionole, studio in una grande citta e per voi troppo alte soglie, e leggendo quelloche scive vedo che lo scambio di una rana sul carvello