Dzisiaj jest poniedziałek 19 kwietnia 2021, imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17789) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bon ton również w pracy - „Czwartkowe spotkania z ... (1)MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (9)

Wyniki wyborów prezydenckich: Konin, Koło, Słupca, Turek

Dodano: 25.05.2015 03:29
Źródło: LM.pl

Prezentujemy jako pierwsi oficjalne wyniki Państwowej Komisji Wyborczej w Koninie. Zobacz gdzie jeden głos zdecydował o zwycięstwie.  

Wyniki wyborów prezydenckich: Konin, Koło, Słupca, Turek
następny >>
Slajd 1/4

Licza wyborców uprawnionych do głosowania: 61755

Liczba głosów ważnych: 35247

Frekwencja: 57,07%

Andrzej Duda: 17114

Bronisław Komorowski: 18133

możesz używać klawiszy lewo/prawo na swojej klawiaturze

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

W Turku już poczuli dobrodziejstwa rządów platformy i podziękowali. Konin oszukuje się, że bieda i bezrobocie go nie dotyczy? Czas na zmiany. Duda to tylko pierwszy kamień, który poruszy lawinę. Nasz głos wreszcie się liczy.
Dodano: 25.05.2015 04:57    Przez: ~wind of change
O dziwo, o 6:00 obudził mnie budzik, a nie walenie do drzwi. Mimo ze nie mam krzyża w domu!
Dodano: 25.05.2015 06:43    Przez: ~puk puk
widać gdzie mieszkają bogaci.... tylko tacy na brona głosowali...
Dodano: 25.05.2015 06:48    Przez: ~pakuj
Czyli to, że Pan zatrudnia pracowników uzależnia od wyborów na prezydenta? Może jeszcze powinni zagłosować tak jak Pan chce, bo jak nie to zwolni ich Pan?
Dodano: 25.05.2015 08:41    Przez: ~obserwator
Panowie Nowak i Grzeszczak, mam nadzieję, że w wyborach parlamentarnych za wasze obiecanki sprawiedliwej prywatyzacji KWB Konin i Adamów, górnicy i ich rodziny pomogą wam w stracie mandatu do sejmu. Energetycy otrzymali kasę na nowe samochody, górnicy na rower i zapasową dętkę. Pani Katarzynie dziękuję za wykup naszych udziałów, których może nawet nie musiała wykupić. Opozycjo wykorzystaj ten fakt. Jest nas tylko kilkanaście tysięcy zawiedzionych akcjonariuszy, każdy z jednym krzyżykiem do postawienia w odpowiedniej kratce karty wyborczej.
Dodano: 25.05.2015 08:06    Przez: ~misiek

KOMENTARZE

W Turku już poczuli dobrodziejstwa rządów platformy i podziękowali. Konin oszukuje się, że bieda i bezrobocie go nie dotyczy? Czas na zmiany. Duda to tylko pierwszy kamień, który poruszy lawinę. Nasz głos wreszcie się liczy.
Dodano: 25.05.2015 04:57    Przez: ~wind of change
lawina ruszy - zobaczysz jaka..
Dodano: 25.05.2015 05:25    Przez: ~zx
Czerwona kartka !!!W Koninie nieudolne rządy ITMAN i posła Witolda Czarneckiego w konińskim PIS przyniosły spodziewane efekty.Czas na dobre zmiany personalne w naszym mieście !
Dodano: 25.05.2015 08:05    Przez: ~Tak Duda.Nie dla ITMAN.
Oszusci złodzieje i karły moralne z PO czas na wybór szczoteczek do zębów,kiedy ludzie odkryja wasza prawdziwą szczórza twarz nic was nie uchroni wczoraj rozpierzchli sie jak szczóry do nor.
Dodano: 25.05.2015 10:31    Przez: ~Mariola
Odpuście babci Itmanowej .Zostawcie ją i ten cały skansen.
Dodano: 25.05.2015 10:56    Przez: ~KUKIZ zaprasza
Dzisiaj lis menda która obrazała Pana Prezydenta A.Dude wchodzi w du,,e PiS to cud czy powiew wielkich zmian szczóry pierwsze czują.
Dodano: 25.05.2015 11:01    Przez: ~Mirek
"szczóry" ?? masz kłopot z pis-ownią, to idź do szkoły :P
Dodano: 25.05.2015 13:22    Przez: ~gość
TU SAMI GÓWNIARZE SIE WYPOWIADAJA BEZ SENSU I NIE NA TEMAT
Dodano: 25.05.2015 13:49    Przez: ~DZIEKAN
to efekt żąnduw Bronislawa
Dodano: 25.05.2015 14:01    Przez: ~ortograficzny
O dziwo, o 6:00 obudził mnie budzik, a nie walenie do drzwi. Mimo ze nie mam krzyża w domu!
Dodano: 25.05.2015 06:43    Przez: ~puk puk
:D
Dodano: 25.05.2015 09:48    Przez: ~Zibi
Przyjdą, na pewno przyjdą. A jak nawet nie to w pracy lub odmówisz obowiązkowy paciorek.
Dodano: 25.05.2015 10:21    Przez: ~Istota pozaziemska
Jeśli masz czyste sumienie, to czego się obawiasz?
Dodano: 25.05.2015 11:03    Przez: ~:)
Zaczekaj po zaprzysiezeniu.
Dodano: 25.05.2015 12:07    Przez: ~Q
Ale masz dobrze bo nie musisz pracować
Dodano: 27.05.2015 08:01    Przez: ~m
widać gdzie mieszkają bogaci.... tylko tacy na brona głosowali...
Dodano: 25.05.2015 06:48    Przez: ~pakuj
Ja nie należę do bagatych. Zarabiam trochę powyżej najniższej ale nigdy nie zagłosuję na PiS. Jeśli jeszcze Kaczyński dojdzie do władzy to w Polsce będzie źle. Wtedy dopiero przekonacie się co to znaczy rząd Pisiorów. Zresztą dziwię się, że w latach 2005-2007 nie zauważyliście jak to wyglądało...
Dodano: 25.05.2015 09:04    Przez: ~Czarnecki
jak? paliwo tanie, brak przekrętów na miliony coś jeszcze?
Dodano: 25.05.2015 09:18    Przez: ~red
Nie dziw się bo większość którzy głosowali na Dudę to albo emeryci bo im tak ksiądz kazał albo 20-latki którzy 10 lat temu jeszcze do podstawówki chodzili i nie pamiętają tych rządów bo im mamusia wszystko pod dziób podstawiala.
Dodano: 25.05.2015 09:45    Przez: ~realista
I obniżyli podatki WSZYSTKIM!!
Dodano: 25.05.2015 09:57    Przez: ~Lipka
Gdzie i kiedy? Pisiory nie obniżyły dlatego PO musiało później podwyższyć
Dodano: 25.05.2015 12:03    Przez: ~ot co
TEFAŁEN Ci powiedział że będzie zle?
Dodano: 25.05.2015 13:30    Przez: ~nick
To wielka tragedia dla Polski. Teraz zamiast " dzien dobry " bedziecie mowic " niech bedzie pochwalony " . Polska cofnie sie do sredniowiecza. Ale jak wybraliscie, tak bedziecie mieli moze kiedys zaczniecie myslec.
Dodano: 25.05.2015 07:03    Przez: ~Q
Dokładnie. Jak można głosować na kogoś kto nie potrafi merytorycznie rozmawiać w debacie. Chce płacić frankowiczom rekompensaty co jest wielką nie sprawiedliwością. Wygłaszał swe postulaty w kościele. Jest przeciwny Invitro, chce powoławywać na stanowiska rządowe ludzi ze środowisk kościelnych. Istny ciemnogród! Jak ludzie mogli głosować na takiego ? Ale dobrze że przynajmniej Konin pokazał, że potrafi myśleć logicznie.
Dodano: 25.05.2015 07:14    Przez: ~brawo konin
święta prawda, tragedia dla Polski!a czemu?bo tefałen tak mówi! bo Duda nigdy nie zapewni takiej rozrywki, bo z Komorem to i bul i nadzieija i szogun i afery...i Komor to taki pupilek mediów bo nawet Wojewodzki mu dupe sprzedał...no tragedia!a PIS taki zły bo...no...bo...BO TEFAŁEN TAK MÓWI!
Dodano: 25.05.2015 13:34    Przez: ~NICK
Powiedz no dlaczego pis taki dobry?Bo, bo, bo tyle potrafisz powiedzieć i na tym kończy się dobroć pisu.Za 5 lat pis straci władzę z takim samym hukiem jak ją obecnie zyskał. Już raz to przerabialiśmy, ale na nich głosują ci, którzy mają kiepską pamięć.
Dodano: 26.05.2015 01:56    Przez: ~O!
Mam odmienne zdanie od ciebie i nie nazywaj mnie ciemnogrodem.
Dodano: 27.05.2015 07:59    Przez: ~M
dla twojwj wiadomosci bo przede wszystkim pis to nie po ktore okradalo nas przez tyle lat.otworz oczy tefałen tego za ciebie nie zrobi
Dodano: 29.05.2015 20:48    Przez: ~nick
tragedia ze ty się urodziles.
Dodano: 25.05.2015 07:20    Przez: ~jura
Twoja osobista
Dodano: 25.05.2015 08:06    Przez: ~q
Zobaczyłem wyniki i podjąłem decyzję,zostaję na Wyspach jeszcze na jesień Kaczor zostanie premierem i się zacznie znowu polowanie na czarownice i państwo wyznaniowe.
Dodano: 25.05.2015 07:41    Przez: ~realista
To żyj sobie na tych wyspach, gdzie za kilkanaście lat Twoje dziecko będzie musiało zostać muslimem. Powodzenia. Wolę wiarę katolicką, która w dzisiejszych czasach nie nabija głów na pale, nie gwałci, nie podpala, nie wysadza. Peace, kolego.
Dodano: 25.05.2015 09:25    Przez: ~Wpisz swoje nazwisko albo ni ...
Idź sobie każdego 10 miesiąca na Krakowskie Przedmieście to zobaczysz jakiej nienawiści uczy wiara katolicka wystarczy tylko ze będziesz miał inne poglądy to Cię mohery bez sądu zlinczują,nie pamiętasz już jaką awanturę zrobili Ci Twoi katolicy jak miał być przeniesiony krzyż sprzed pałacu do kościoła gdzie księży szarpano za sutanny i wyzywano od SB-ków.Zresztą jest stare dobre przysłowie"Modlą się przed figurą a mają diabla za skórą"
Dodano: 25.05.2015 09:53    Przez: ~realista
Zgadzam się z Kobrzyckim - pokazał co potrafi
Dodano: 25.05.2015 07:58    Przez: ~zzzzzzzzzz
Według obietnic wyborczej kiełbasy, ludzie mieli dwie główne opcje: pracować do 60 lat ( ci bardziej pracowici nie studiujący) lub pracować do 65 lat (ci bardziej leniwi wolący studiować). Ludzie wybrali tę druga opcję. Po za tym pora spłacać frankowiczów, moi drodzy :) według obietnic pana Dudy. Po za tym jak można być aż takim ciemnogrodem by chcieć karać więzieniem ludzi uczestniczących w invitro i aborcji?! I to ma być doktor i prezydent wszystkich polaków?
Dodano: 25.05.2015 08:01    Przez: ~sami tego chcieliście
Jestem przerażona tym co może być.. jeszcze jest nadzieja w wyborach parlamentarnych. Ludzie pomyślcie, czy naprawdę chcecie aby rządził PiS ?
Dodano: 25.05.2015 08:37    Przez: ~ixa
Panowie Nowak i Grzeszczak, mam nadzieję, że w wyborach parlamentarnych za wasze obiecanki sprawiedliwej prywatyzacji KWB Konin i Adamów, górnicy i ich rodziny pomogą wam w stracie mandatu do sejmu. Energetycy otrzymali kasę na nowe samochody, górnicy na rower i zapasową dętkę. Pani Katarzynie dziękuję za wykup naszych udziałów, których może nawet nie musiała wykupić. Opozycjo wykorzystaj ten fakt. Jest nas tylko kilkanaście tysięcy zawiedzionych akcjonariuszy, każdy z jednym krzyżykiem do postawienia w odpowiedniej kratce karty wyborczej.
Dodano: 25.05.2015 08:06    Przez: ~misiek
Witam jako przedsiębiorca z Konina zatrudniający 30 osób na umowę o pracę od dziś zaczynam zwalniać ludzi pojedyńczo,ja sobie dam radę ale co z Wami biedne owieczki,zapraszam Was pod pałac prezydencki po robotę,powodzenia Polsko.
Dodano: 25.05.2015 08:28    Przez: ~zawiedzony
Czyli to, że Pan zatrudnia pracowników uzależnia od wyborów na prezydenta? Może jeszcze powinni zagłosować tak jak Pan chce, bo jak nie to zwolni ich Pan?
Dodano: 25.05.2015 08:41    Przez: ~obserwator
Przedsiębiorca płacący 5 zł na godz.
Dodano: 25.05.2015 09:37    Przez: ~no może 6
Za dudy będziesz miał 3 zł na godzinę jak podniesie podatki dla przedsiębiorców to żaden pracodawca Ci więcej nie da
Dodano: 25.05.2015 09:58    Przez: ~realista
Dać to możesz żonce albo partnerowi a ludziom za pracę się płaci pracodawco.
Dodano: 25.05.2015 18:40    Przez: ~sbbiznesmen
Masz firmę i nie wiesz, że największa obniżka podatków przez ostatnie 15 lat to czas PIS-u i Gilowskiej obniżająca podatek dochodowy CIT na grube miliardy PLN mniej dla budżetu rocznie? Się boisz kontroli bo trzepiesz 90% bez faktury to zamykaj. Trzep 30% bez faktury, płać ZUS od 1200zł jak pół Polski i ciesz się z PiS i ich CITu. Mało kto pamięta jak PiS dał miliardy najbogatszym. Ludzie są ślepi bo PIS rozpiździł najwięcej kasy, ale bogaci się cieszą i wcale na PO nie głosują! Jakby Gilowską tam 4 lata potrzymali to zrobiła by 2x więcej niż PO przez 8 lat dla biznesu i każdego kto zatrudnia więcej niż 5-10 pracowników. PiS to była wtedy partia wielkiego biznesu i mam nadzieję, że do dobrej tradycji dawania bogatym jako tym których stać na inwestycje wrócą!!!
Dodano: 27.05.2015 12:50    Przez: ~lo
1 z 3
123>>