Dzisiaj jest niedziela 20 października 2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18766) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 13oC
Jutropogoda
18 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (1)Konin. Zlot MIG-iem po raz czwarty. Grali dla Mich ... (0)

Biuro Prognoz ostrzega przed gwałtownymi burzami z gradem

Dodano: 12.06.2015 12:26
Źródło: LM.pl

Niespokojne popołudnie i wieczór czeka mieszkańców subregionu konińskiego. IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega przed gwałtownymi burzami z gradem. 

Burze mają się pojawić dzisiaj około godz. 17.00 i potrwają do godz. 2.00. Meteorolodzy prognozują, że w tym czasie opady deszczu wyniosą od 15 do 25 mm, a lokalnie nawet do 30 mm. Podczas burzy wiatr może osiągnąć w porywach do 75 km/h. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 85 procent.

fot. archiwum LM.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Mogło by wreszcie popadać, bo przecież susza że nic nie rośnie
Dodano: 12.06.2015 12:29    Przez: ~ja rolnik
''ROZSADEK'' A TY W PAPE NIE CHCIALES PRZYPADKIEM?CO WKLADASZ DO GARA?KTO TO WYPRODUKOWAL SWIETY MIKOLAJ.WY BYSCIE CHCIELI ZEBY ZAWSZE TYLKO SLONCE BYLO A POTEM PYTANIA''DLACZEGO WSZYSTKO TAKIE DROGIE?''
Dodano: 12.06.2015 13:28    Przez: ~TEZ ROLNIK
Co za naród? Skąd Ty się wziąłeś? Wychodzisz w ogóle z domu? Widziałeś trawę w parku miejskim? Zawsze możesz nie kupować żywności! Prawda jest taka, że przy tej pogodzie mało co urośnie. Ale cóż może wiedzieć ten, który na oknie kaktusy hoduje.
Dodano: 12.06.2015 14:12    Przez: ~Loxley
no to jak oni tak prognozują to znajac zycie wszytko pojdzie bokiem a u nas pokropi jak ksiądz kropidkiem i sie jak zwykle okaze ze ich te prognozy o kant rozbic,w sumie by moglo popadac,w powietrzu pełno pyłu a i na ogrody jak patrze to serce sciska.
Dodano: 12.06.2015 13:26    Przez: ~filipek
KUrde …ale lało…..mmmmm…. ciepły letni deszczyk mogłabym powiedzieć śmiało…..
Dodano: 12.06.2015 14:26    Przez: ~anka

KOMENTARZE

Mogło by wreszcie popadać, bo przecież susza że nic nie rośnie
Dodano: 12.06.2015 12:29    Przez: ~ja rolnik
Rolnik to zawsze kuźwa takie biedny... susza źle, pada nie dobrze... co za naród...
Dodano: 12.06.2015 12:48    Przez: ~rozsądek
''ROZSADEK'' A TY W PAPE NIE CHCIALES PRZYPADKIEM?CO WKLADASZ DO GARA?KTO TO WYPRODUKOWAL SWIETY MIKOLAJ.WY BYSCIE CHCIELI ZEBY ZAWSZE TYLKO SLONCE BYLO A POTEM PYTANIA''DLACZEGO WSZYSTKO TAKIE DROGIE?''
Dodano: 12.06.2015 13:28    Przez: ~TEZ ROLNIK
Co za naród? Skąd Ty się wziąłeś? Wychodzisz w ogóle z domu? Widziałeś trawę w parku miejskim? Zawsze możesz nie kupować żywności! Prawda jest taka, że przy tej pogodzie mało co urośnie. Ale cóż może wiedzieć ten, który na oknie kaktusy hoduje.
Dodano: 12.06.2015 14:12    Przez: ~Loxley
Te rolnik, wszyscy robimy ściepe na te Twoje dotowane produkcje, KRUSy itp., to nie narzekaj, tyko rób. Nikt tak dobrze nie ma!
Dodano: 12.06.2015 14:15    Przez: ~Hehehe
Jestes jakis chyb jebniety w glowe niech pada nie tylko rolnikom
Dodano: 12.06.2015 15:01    Przez: ~Rolik z konina
jak ktoś chce moge go polać ciepłym deszczem z gury za drobną ofiarą gotówkową...........
Dodano: 12.06.2015 21:38    Przez: ~Ksiądz Probożcz
to teraz dopiero piszecie wczesniej nie bylo mozna
Dodano: 12.06.2015 12:47    Przez: ~ona
jeszcze nie pada :D a wcześniej nie wiedzieli ;P Nostradamusa nie mają :D
Dodano: 12.06.2015 12:56    Przez: ~Żuczek
od 12 do 1 w nocy (a w sumie to nad ranem :p)?o kurde takiej Apokalipsy jeszcze nie było.Burza przez 13 h :D Już prawie
Dodano: 12.06.2015 12:58    Przez: ~:D
no to jak oni tak prognozują to znajac zycie wszytko pojdzie bokiem a u nas pokropi jak ksiądz kropidkiem i sie jak zwykle okaze ze ich te prognozy o kant rozbic,w sumie by moglo popadac,w powietrzu pełno pyłu a i na ogrody jak patrze to serce sciska.
Dodano: 12.06.2015 13:26    Przez: ~filipek
Oho chyba im się w końcu udało dodać prawdziwą informację codo pogody ,bo coś grzmi :D
Dodano: 12.06.2015 13:28    Przez: ~Kulfon
Pomódlmy się o deszcz wreszcie wzorem murzynów, indian i biskupów.
Dodano: 12.06.2015 13:56    Przez: ~pleban
Drogi LM ostatnio tez ostrzegaliscie i przyszła wieczorem mrzawka o burzy i gradzie nie było nawet mowy żeby się zapowiadało i też było 90% i co??
Dodano: 12.06.2015 14:10    Przez: ~mieszkaniec konina
i dzisiaj tak samo....pokropilo pohuczalo i bokiem poszlo....
Dodano: 12.06.2015 15:14    Przez: ~dariusz85
KUrde …ale lało…..mmmmm…. ciepły letni deszczyk mogłabym powiedzieć śmiało…..
Dodano: 12.06.2015 14:26    Przez: ~anka
wody...wody... sucho mam w pysku
Dodano: 12.06.2015 17:32    Przez: ~galoty
Piwko polecam.
Dodano: 12.06.2015 20:13    Przez: ~Tychy
A mnie,jak na burze się zanosi strasznie chce się baby.Prawidłowy to objaw?
Dodano: 12.06.2015 20:56    Przez: ~bzykała
Cośik świći cośik błysko pewnie we wsi bydzie disco :-) krzychu kadetem tera :-)
Dodano: 12.06.2015 17:56    Przez: ~jon
1 z 2
12>>