Skocz do zawartości
LM.plWiadomościJak mądrze płacić za zakupy w sieci?

Jak mądrze płacić za zakupy w sieci?

Materiał promocyjny

Dodano:
Jak mądrze płacić za zakupy w sieci?

Zakupy przez internet są dzisiaj standardem, ale za każdym razem trzeba zachować szczególną ostrożność i postępować mądrze. Nigdy nie trać czujności, zawsze chroń swoje interesy. W przypadku zakupów online najważniejszą kwestią jest wybór bezpiecznej metody płatności, a do takich metod niewątpliwie zalicza się odroczona płatność PayPo umożliwiająca zapłacenie za zamówione towary nawet 30 dni później, bez dodatkowych kosztów.

Odroczona płatność PayPo – jak to działa?

Płatności odroczone to jedna z metod zapłaty za produkty sprzedawane w sklepach online. Sklepy internetowe oferują swoim klientom możliwość płacenia za zakupy różnymi metodami. Możemy zapłacić szybkim przelewem, standardowym przelewem bankowym, kartą kredytową, e-portfelem lub za pobraniem. Nie każdy lubi płacić przed odebraniem zamówienia, a w przypadku zakupów za pobraniem, co prawda płaci się po odbiorze przesyłki, ale ta metoda dostawy jest droga i wymaga od nas posiadania gotówki oraz czekania na kuriera w domu. 

Alternatywą dla standardowych i nie zawsze korzystnych metod zapłaty jest płatność PayPo, czyli odroczona płatność, która zwiększa poziom bezpieczeństwa zakupów. Płatności odroczone są nie tylko łatwe i wygodne, ale też maksymalnie bezpieczne. Nie musisz płacić za swoje zamówienie od razu – masz aż 30 dni, żeby uregulować rachunek i to bez dodatkowych kosztów. Zatwierdzenie płatności PayPo nie wymaga też logowania do banku czy podawania numeru karty – wystarczy tylko potwierdzić transakcję kodem SMS. Jak to działa w praktyce? Wybierasz PayPo jako metodę płatności w sklepie. Jeśli robisz zakupy z PayPo pierwszy raz, to podajesz swoje podstawowe dane, na podstawie których otrzymujesz decyzję o odroczeniu płatności. Następnie potwierdzasz transakcję kodem SMS, a PayPo opłaca Twój rachunek w sklepie. Otrzymujesz zamówienie, a zapłacić za nie możesz dopiero za 30 dni.

Dlaczego warto płacić przez PayPo?

Przede wszystkim nie musisz obawiać się utraty swoich danych – zatwierdzenie płatności PayPo jest dokonywane poza kontem bankowym, a więc całkowicie bezpieczne. Transakcje potwierdzasz w najłatwiejszy możliwy sposób – przy użyciu kodu SMS, więc możesz to zrobić wszędzie, gdzie masz tylko zasięg sieci komórkowej.

Za zakupy płacisz dopiero po odbiorze towaru i po sprawdzeniu, czy z zamówieniem wszystko jest w porządku. Możesz ocenić lub przymierzyć zamówione rzeczy i podjąć decyzję, czy je zatrzymasz, czy zwrócisz.

Każdy użytkownik PayPo jest chroniony poprzez Gwarancję Ochrony Kupującego. Jeśli zdarzy się, że nie otrzymasz zamówienia, nie musisz za nie płacić. Jeżeli z zamówieniem będzie coś nie tak, PayPo przejmuje na siebie obowiązek kontaktu ze sklepem i rozwiąże problem.

Płatność PayPo jest najlepszym sposobem opłacania zakupów umożliwiającym zachowanie płynności finansowej. Dzięki PayPo nie musisz rezygnować z zakupów, nawet jeśli chwilowo masz ważniejsze wydatki na głowie, bo rachunek do PayPo możesz spokojnie opłacić np. po wypłacie. Jest to lepsze rozwiązanie od brania pożyczek, chwilówek lub zapożyczania się u rodziny czy znajomych, bo za odroczenie płatności o 30 dni nic się nie płaci.

Kiedy warto skorzystać z płatności PayPo?

Z PayPo można korzystać w wielu sytuacjach. Możesz płacić z PayPo przed świętami, kiedy robisz większe zakupy, ale nie chcesz wydawać ostatnich pieniędzy i chcesz zachować płynność finansową. Płatności odroczone sprawdzą się też podczas kompletowania wyprawki do szkoły, zwłaszcza kiedy masz kilkoro dzieci i jednorazowo musisz wydać w tym czasie wysokie sumy pieniędzy lub kupowania gadżetów na wakacyjny wyjazd, gdzie w jednym miesiącu i tak masz sporo wydatków. Albo wtedy, kiedy produkt, o którym marzyłeś jest na promocji, a Ty chwilowo nie masz wystarczających środków lub masz inne ważne wydatki. To tylko jedne z wielu przykładów, bo z PayPo możesz rozsądnie dysponować swoimi środkami pieniężnymi.

Chcesz kupować w internecie mądrze i na swoich zasadach? Wybierz płatność PayPo, zamów to, czego potrzebujesz, odbierz i sprawdź towar, a zapłać później – nawet po 30 dniach.

Czytaj więcej na temat:
finanse osobiste
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole