Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościJedna osoba chętna na stanowisko miejskiego ogrodnika

Jedna osoba chętna na stanowisko miejskiego ogrodnika

Dodano: , Żródło: LM.pl
Jedna osoba chętna na stanowisko miejskiego ogrodnika
Nabór

14 czerwca odbędzie się postępowanie kwalifikacyjne z kandydatem na stanowisko ogrodnika miejskiego. Dokumenty w naborze złożyła tylko jedna osoba.

We wtorek upłynął termin składania dokumentów przez osoby chętne do objęcia funkcji miejskiego ogrodnika. Zgłosiła się tylko jedna osoba, zakwalifikowana do dalszego postępowania. – Nazwisko podamy po rozstrzygnięciu postępowania – informuje Aneta Wanjas, rzeczniczka prasowa prezydenta Konina. 14 czerwca odbędzie się rozmowa kwalifikacyjna z kandydatem. Ponadto chętny będzie musiał napisać test ze znajomości dokumentów potrzebnych do pracy na tym stanowisku, m.in. standardów dbania o przestrzeń miejską w Koninie.

Do zadań należących do ogrodnika miejskiego należeć będą m.in. realizacja założeń Programu „Zielona Przestrzeń" oraz wspomnianych wyżej standardów dbania o przestrzeń miejską, bieżący nadzór terenów zieleni miejskiej, niezbędne szkolenia w zakresie ochrony zieleni, czy koordynacja zadań w zakresie zieleni miejskiej. Kandydaci musieli wykazać się kompetencjami menedżerskimi, doświadczeniem w projektowaniu i utrzymaniu zieleni w pracy dla jednostek samorządu terytorialnego, czy uprawnieniami Inspektora Nadzoru Terenów Zieleni.

Czytaj więcej na temat:ogrodnik miejski, zieleń, nabór
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole