Skocz do zawartości

Masz ważną informację? Prześlij nam tekst, zdjęcia czy filmy na WhatsApp - 739 008 805. Kliknij tutaj!

LM.plWierzbinekJerzy Bralczyk w Wierzbinku. Język, humor i błyskotliwe opowieści

Jerzy Bralczyk w Wierzbinku. Język, humor i błyskotliwe opowieści

Dodano:
Jerzy Bralczyk w Wierzbinku. Język, humor i błyskotliwe opowieści
zaproszenie

Majówka z Funduszami w Wierzbinku. Spotkanie z prof. Jerzym Bralczykiem w Wierzbinku.

Miłośnicy języka polskiego i dobrej rozmowy powinni zarezerwować sobie ten termin. W ramach „Majówki z Funduszami” odbędzie się spotkanie z prof. Jerzym Bralczykiem – jednym z najbardziej rozpoznawalnych językoznawców w Polsce.

Profesor, znany z błyskotliwego humoru i niezwykłej erudycji, opowie o języku, kulturze oraz współczesnej polszczyźnie. Nie zabraknie ciekawostek językowych, refleksji nad zmianami w komunikacji oraz inspirujących anegdot, które od lat przyciągają szeroką publiczność. Spotkanie będzie doskonałą okazją, by posłuchać mistrza słowa na żywo i zadać pytania dotyczące języka, który towarzyszy nam na co dzień – w mediach, reklamie i życiu publicznym.

Spotkanie odbędzie się 20 maja 2026 roku (środa) o godzinie 17.00 w pałacu w Wierzbinku. Wstęp jest bezpłatny, jednak ze względów organizacyjnych obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem 63 888 50 58.

Jerzy Bralczyk w Wierzbinku. Język, humor i błyskotliwe opowieści
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole