Skocz do zawartości
LM.plWiadomościJęzyk hiszpański na Półwyspie Iberyjskim i w Ameryce Południowej

Język hiszpański na Półwyspie Iberyjskim i w Ameryce Południowej

Dodano:
Język hiszpański na Półwyspie Iberyjskim i w Ameryce Południowej

Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków II Liceum „Morzysław" zaprasza chętnych do udziału w lekcji języka hiszpańskiego!

Co miesiąc w roku szkolnym 2021/2022 pan David Alejandro Thöny Méndez, lektor języka hiszpańskiego na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, prowadzi spotkania online dedykowane nie tylko społeczności szkolnej i absolwentom II LO w Koninie, ale też wszystkim zainteresowanym mieszkańcom regionu.

Na spotkaniu 25 maja o 18.00 opowie o międzynarodowych egzaminach z języka hiszpańskiego i ich znaczeniu na zagranicznym rynku pracy. A w drugiej części wskaże różnice między hiszpańskim na Półwyspie Iberyjskim i w Ameryce Południowej. Lekcja odbędzie się na platformie Microsoft Teams, będzie trwała 60 minut, a udział jest bezpłatny, gdyż ufundowany jest przez stowarzyszenie.

Chęć uczestnictwa można zgłaszać pisząc na adres: stowarzyszenie2lo@gmail.com. Zainteresowanym osobom zostanie wysłany link do spotkania. Osoby, które uczestniczyły we wcześniejszych lekcjach otrzymają link automatycznie. 

Czytaj więcej na temat:lekcje hiszpańskiego , II LO
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole