Skocz do zawartości
LM.plWiadomościKaraoke w szczytnym celu! Będą śpiewać dla 5-letniego Szymonka

Karaoke w szczytnym celu! Będą śpiewać dla 5-letniego Szymonka

Dodano:
Karaoke w szczytnym celu! Będą śpiewać dla 5-letniego Szymonka
akcja charytatywna

Charytatywne Karaoke Party to pomysł na wsparcie zbiórki pieniędzy na leczenie 5-letniego Szymona Mizerskiego z Konina. Chłopiec ma zdeformowane rączki, a szansą dla niego jest kosztowna operacja.

O Szymonie Mizerskim pisaliśmy już niejednokrotnie. Chłopiec urodził się z nieoperacyjną wadą serca, która jest pod kontrolą lekarzy i wadą oskrzeli. Jednak to co najbardziej doskwiera Szymonkowi to brak kości promieniowych w obu rękach, a w prawej ponadto brak kciuka. Pięciolatek ma problemy z codziennymi czynnościami, tj. ubieranie się, jedzenie, prawidłowe chwytanie. Szansą dla niego jest operacja w Paley Institute European w Warszawie, która pozwoli mu odzyskać sprawność dłoni nawet w 90 procentach! Problemem są jednak pieniądze. Koszt operacji to ponad 700 tys. zł. Do tej pory na platformie siepomaga.pl (link TUTAJ) zebranie niespełna połowę potrzebnej kwoty.

Dzisiaj kolejna akcja na rzecz Szymonka. W konińskim Secret Clubie na Glince, o godz. 20:00 rozpocznie się Charytatywne Karaoke Party.

– Zapraszamy wszystkich z otwartymi sercami i portfelami do wspólnej zabawy i pomocy Szymkowi – zachęcają organizatorzy.

Poza śpiewaniem będą tańce, konkursy i licytacje.

Karaoke w szczytnym celu! Będą śpiewać dla 5-letniego Szymonka
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole