Skocz do zawartości
LM.plWiadomościKłodawa. Trzech mężczyzn zatrzymanych za kradzież alkoholu

Kłodawa. Trzech mężczyzn zatrzymanych za kradzież alkoholu

Dodano:
Kłodawa. Trzech mężczyzn zatrzymanych za kradzież alkoholu

Policjanci z Kłodawy zatrzymali 32-latka, 34-latka i 48-latka, którzy okradli jeden z marketów. Złodzieje zabrali alkohole warte ponad 900 złotych.

Trzech mężczyzn działających w porozumieniu dokonało kradzieży różnego rodzaju alkoholi o łącznej wartości ponad 900 złotych. Gdy policjanci przejrzeli zamontowany w sklepie monitoring, natychmiast rozpoznali sprawców tego czynu, bowiem byli oni już wcześniej notowani przez Policję. Informację przekazano wszystkim patrolom i jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali wszystkich sprawców podczas spożywania alkoholu.

Zatrzymani mężczyźni pochodzili z Kłodawy i gm. Kłodawa. Podczas wykonywania przez mundurowych czynności okazało się 34-latek posiadał również przy sobie środki odurzające w postaci 0,7 grama marihuany a 32-latek był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia kary pozbawienia wolności. Wszystkim mężczyznom przedstawiono już zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat natomiast za przestępstwo kradzieży można trafić do więzienia nawet na 5 lat.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole