Konin: 37-latek aresztowany za rozbój. Grozi mu do 15 lat więzienia

fot. KMP Konin
Na trzy miesiące do aresztu trafił 37-latek, który jest podejrzany o rozbój.
Mężczyzna miał kilka dni temu, używając przemocy i kopiąc po twarzy pokrzywdzonego, zabrać mu m.in. telefon komórkowy z ładowarką oraz dowód osobisty. Sprawą zajęli się mundurowi Wydziału Kryminalnego wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Koninie. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na ustalenie tożsamości i zatrzymanie podejrzanego.
Teraz Sąd Rejonowy w Koninie zastosował wobec 37-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Za rozbój grozi mu do 15 lat więzienia.






