Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościKonin. Młodzi inżynierowie nocą. ANS zaprasza

Konin. Młodzi inżynierowie nocą. ANS zaprasza

Dodano:
Konin. Młodzi inżynierowie nocą. ANS zaprasza

Czy maszyny zastąpią ludzi? Co widać przez rurę? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi w najbliższy piątek w Akademii Nauk Stosowanych w Koninie.

Noc Młodych Inżynierów to innowacyjna inicjatywa, która ma na celu zainspirowanie młodych umysłów do odkrywania inżynierii oraz technologii poprzez atrakcyjne prezentacje, warsztaty i pokazy. - Może się to stać się nie tylko inspirującym doświadczeniem dla uczestników, ale także okazją do przedstawienia różnorodnych aspektów dziedziny technicznej i jej znaczenia dla współczesnego społeczeństwa - mówią organizatorzy i zachęcają do odwiedzania budynku uczelni przy ul. Wyszyńskiego 35 już od godziny 11:00. Oprócz wykładów, prelekcji i warsztatów przeprowadzone zostaną konkursy z nagrodami. To propozycja dla wszystkich bez względu na wiek i wykształcenie. 

-Chcielibyśmy, aby nauka nie była postrzegana jako hermetyczna, niedostępna i niezrozumiała. Chcemy przybliżyć jej tematy, problemy, które rozwiązuje, korzyści, jakie z niej płyną, pokazać jej postęp w technice - mówią organizatorzy. Wstęp na wydarzenie jest wolny, jednak obowiązują zapisy: nocmlodychinzynierow@konin.edu.pl.  

Więcej na temat wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole