Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościKonin śpiewa z Tiną Turner. Niezapomniana muzyczna podróż z MDK

Konin śpiewa z Tiną Turner. Niezapomniana muzyczna podróż z MDK

Dodano:
Konin śpiewa z Tiną Turner. Niezapomniana muzyczna podróż z MDK
Koncert

Mieszkańcy Konina kochają Muzyczne Podróże z MDK w Muzeum Okręgowym.

Na koncert z piosenkami Tiny Turner, zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie przyszło ponad 200 osób. Wszyscy świetnie się bawili śpiewając bardzo popularne przeboje artystki. Nie zabrakło oczywiście bisów.

Wieczór pełen energii i emocji zainaugurowali Wojownicy Światła MDK, prowadzeni przez Sylwię Dziardziel. Wykonania takich hitów jak "Simply the Best" czy "Private Dancer" w ich interpretacji zachwyciły publiczność. Muzykom towarzyszyli instrumentaliści: Robert Goździewicz na pianinie, Adam Urbaniak na gitarze, Sławomir Kluczewski również na gitarze, Mariusz Sztuba na gitarze basowej oraz Jarek Szczeciński na perkusji.

Koncert spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem, a gorące oklaski nie pozwalały artystom zejść ze sceny. Bisów nie brakowało, co tylko potwierdza sukces tego muzycznego wieczoru. Cykl "Muzyczne Podróże z MDK" już od pięciu lat dostarcza mieszkańcom Konina różnorodnych doznań muzycznych, prezentując szeroki wachlarz gatunków – od jazzu przez rock po pop. Każde wydarzenie to niepowtarzalna okazja do obcowania z muzyką na najwyższym poziomie.

Następny koncert w ramach "Muzycznych Podróży" odbędzie się w poniedziałek, 22 lipca na plenerowej scenie w Muzeum Okręgowym w Koninie. Tym razem publiczność usłyszy piosenki Adele w wykonaniu utalentowanej Ewy Jaskot. Zapraszamy serdecznie na kolejną niezapomnianą muzyczną podróż.

Fot. Olga Marcinkowska

 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole