Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościKot w Butach, Mikołaj i inne świąteczne atrakcje w Galerii nad Jeziorem

Kot w Butach, Mikołaj i inne świąteczne atrakcje w Galerii nad Jeziorem

Materiał promocyjny

Dodano:
Kot w Butach, Mikołaj i inne świąteczne atrakcje  w Galerii nad Jeziorem
materiał promocyjny

Z okazji zbliżających się Mikołajek, Galeria nad Jeziorem organizuje dzień pełen świątecznych atrakcji, z udziałem bohatera jednej z najpopularniejszych bajek w historii. 3 grudnia zawita tu niesamowity Kot w Butach a wraz z nim mnóstwo baśniowych atrakcji, takich jak: ogromna kula śnieżna, zabawy, konkursy i słodkości. Nie zabraknie również gościa specjalnego, jakim będzie Mikołaj i oczywiście prezentów. Ponadto cały dzień będzie trwała akcja promocyjna, w której można będzie zdobyć bilety do kina Helios, na najnowszą bajkę o Kocie w Butach.

Kot w Butach to jedna z najpopularniejszych postaci, która nowe wcielenie zyskała w serii filmowych przygód Shreka. Już w styczniu premierę będzie miała najnowsza bajka o tym kultowym zwierzaku w kapeluszu pt. „Kot w butach: ostatnie życzenie”. Dlatego z okazji zbliżających się Mikołajek oraz z myślą o wszystkich miłośnikach bohaterów tej produkcji, Galeria nad Jeziorem organizuje coś specjalnego.

3 grudnia do galerii zawita Kot w Butach, we własnej osobie. Rudy, sprytny zwierzak, który swoim zawadiackim spojrzeniem i hiszpańskim akcentem kradnie serca małych i dużych widzów, przyjedzie prosto z Zasiedmiogórogrodu, by wciągnąć wszystkie dzieci w bajkowy świat zabawy i niespodzianek.

Tego dnia w centrum na najmłodszych czekać będzie wiele atrakcji. Można będzie wejść do ogromnej kuli śnieżnej, z zamkiem w środku, by poczuć się jak w prawdziwej zimowej krainie i zrobić sobie wyjątkowe zdjęcia. Dzieci, które lubią kreatywne zabawy będą mogły wziąć udział w manufakturze kocich zabawek i własnoręcznie stworzyć, pomalować i ozdobić zabawki dla zwierzaków. Prawdziwe emocje wywoła z pewnością pokaz szermierki i kociej akrobatyki, nie zabraknie też zabaw i konkursów z nagrodami. W krainie Kota w Butach znajdzie się także miejsce na specjalne stoisko, gdzie serwowane będą słodkości, zimowa czekolada z piankami lub bitą śmietaną oraz pieczone na miejscu ciasteczka.

Ponadto w tym dniu oprócz Kota w Butach w galerii pojawi się jeszcze jeden gość specjalny, którego uwielbiają wszystkie dzieci na całym świecie… Święty Mikołaj.

Wiemy jak wielką popularnością cieszą się bohaterowie bajek DreamWorks Animation i jak wiele dzieci czeka na premierę „Kot w Butach: ostatnie życzenie”. Dlatego mamy nadzieję, że spotkanie z uwielbianym bohaterem, a do tego obecność Mikołaja i cała ta piękna bajkowa, świąteczna sceneria, w którą 3 grudnia zmieni się Galeria nad Jeziorem, wywołają mnóstwo uśmiechów na twarzach dzieci i zapewnią im niezapomniane chwile. Obiecujemy, że atrakcji tego dnia nie zabraknie, a do tego zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie przygotowaliśmy specjalny konkurs i wiele fantastycznych filmowych nagród” – mówi Anna Frydrysiak Dyrektor Centrum Handlowego Galeria nad Jeziorem w Koninie.

Podczas mikołajkowego wydarzenia, 3 grudnia okazję do zdobycia prezentów będą miały nie tylko dzieci, lecz także klienci galerii. W tym dniu, w godz. 11:00-18:00 robiąc zakupy za minimum 150 zł, można będzie otrzymać nagrody - bilety do kina Helios w Galerii nad Jeziorem, na seans „Kot w butach: ostatnie życzenie”. Liczba podarunków jest ograniczona, więc warto nie zwlekać z udziałem w akcji.

Bożonarodzeniowy klimat rozpocznie się w Galerii nad Jeziorem już 1 grudnia. Od tego dnia, aż do Wigilii w centrum pojawią się hostessy przebrane za aniołki, u których można będzie zakupić opłatki i sianko na wigilijny stół oraz sprzedawcy choinek, a od 11 grudnia świąteczne stoiska z lampkami oraz ozdobami świątecznymi. To wszystko sprawi, że przez cały grudzień w galerii można będzie poczuć nastrój nadchodzących Świąt.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole