Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościKrzymów. Można wypoczywać z klimatem

Krzymów. Można wypoczywać z klimatem

Dodano:
Krzymów. Można wypoczywać z klimatem

Są jeszcze wolne miejsca na półkolonie edukacyjne dla dzieci, które zorganizuje w sierpniu Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie.

Udział jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Półkolonie zostały zaplanowane od 22 do 26 sierpnia. Są adresowane do dzieci od 6 do 9 lat. Tematyka dotyczy ochrony przyrody. Uczestnicy będą się uczyć tego, czym jest bioróżnorodność, jak wykorzystać surowce wtórne, poznawać zasady segregacji śmieci. Przez cztery dni, półkolonie będą odbywać się stacjonarnie w Gminnym Ośrodku Kultury w Brzeźnie od 9.00 do 16.00. - Natomiast piątego dnia udamy się do gospodarstwa ekologicznego lub zagrody edukacyjnej – mówi Wioleta Koszal z GOK-u.

Półkolonie są dofinansowane przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej, dzięki czemu udział jest bezpłatny. Dzieci będą miały zapewnione wyżywienie i transport do zagrody edukacyjnej lub gospodarstwa ekologicznego. Ponadto otrzymają pakiet uczestnika, czyli notatnik, ołówek, plecak i bidon, a na zakończenie zostaną im wręczone certyfikaty uczestnictwa.

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, stąd będzie się liczyła kolejność zgłoszeń. Uczestników można zapisywać pod w GOK Brześno, nr tel. 63 220 47 93.

Czytaj więcej na temat:GOK Brzeżno , półkolonie , wakacje
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole