Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościKto kandyduje do Sejmu i Senatu w naszym okręgu? [PEŁNE LISTY]

Kto kandyduje do Sejmu i Senatu w naszym okręgu? [PEŁNE LISTY]

Dodano: , Żródło: LM.pl
Kto kandyduje do Sejmu i Senatu w naszym okręgu? [PEŁNE LISTY]
Wybory

Zakończyła się procedura weryfikacji zgłoszeń kandydatów do Sejmu i Senatu. Prezentujemy pełne listy wszystkich komitetów w najbliższych wyborach.

Kampania wyborcza trwa już na całego, ale dopiero niedawno zakończyła się oficjalna weryfikacja zgłoszeń kandydatów w wyborach. Łącznie w okręgu konińsko-gnieźnieńskim swoich przedstawicieli do Sejmu zaproponowało dziewięć komitetów. Do Senatu z okręgu konińskiego kandydują cztery osoby, a z okręgu gnieźnieńskiego (który obejmuje również powiat słupecki) – pięć.

Na kolejnych stronach można znaleźć pełne listy komitetów w wyborach do Sejmu i Senatu. Ponadto przypominamy o naszych propozycjach wyborczych. Trwa już cykl rozmów z liderami list „Dwie na Jedynkę”. Ponadto w dniu premiery każdego nagrania przedstawiamy kandydatów z dalszych miejsc danego komitetu. Odnośniki do wszystkich materiałów dot. danego komitetu znaleźć można na kolejnych stronach (nazwy komitetów kierują do opisu wszystkich kandydatów, a nazwiska liderów - do rozmów z nimi w ramach programu.„Dwie na Jedynkę”; wszystkie będą aktualizowane w trakcie trwania kampanii).

Przed wyborami odbędą się jeszcze debaty, w tym ta najważniejsza 10 października, podczas której zmierzą się „jedynki” każdej z list.

strona 1 z 12
strona 1/12
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole