Kupił Mercedesa i godzinę później wjechał w garaże

Fot. KPP w Kole
Kupił samochód i godzinę później rozbił go po alkoholu. Wjechał w garaże.
Do groźnego zdarzenia doszło w Kole. 46-letni kierowca osobowego Mercedesa stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w garaże. Na miejsce skierowano policjantów, którzy przebadali mężczyznę alkomatem. Badanie wykazało, że miał on ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie. Kolscy funkcjonariusze ustalili również, że 46-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Jak się okazało, Mercedes został kupiony zaledwie godzinę wcześniej.
Nowy właściciel nie nacieszył się autem zbyt długo — podróż zakończyła się ro rozbitym pojazdem i poważnymi konsekwencjami prawnymi. Funkcjonariusze apelują o rozsądek i przypominają: nigdy nie wsiadajmy za kierownicę po spożyciu alkoholu.
Fot. KPP w Kole
Kilkaset ofert mieszkań na wynajem i sprzedaż – znajdź idealne lokum szybko, bezpiecznie i w dobrej cenie!








