Skocz do zawartości

Masz ważną informację? Prześlij nam tekst, zdjęcia czy filmy na WhatsApp - 739 008 805. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościKupił Mercedesa i godzinę później wjechał w garaże

Kupił Mercedesa i godzinę później wjechał w garaże

Dodano:
Kupił Mercedesa i godzinę później wjechał w garaże
Koło

Fot. KPP w Kole 

Kupił samochód i godzinę później rozbił go po alkoholu. Wjechał w garaże.

Do groźnego zdarzenia doszło w Kole. 46-letni kierowca osobowego Mercedesa stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w garaże. Na miejsce skierowano policjantów, którzy przebadali mężczyznę alkomatem. Badanie wykazało, że miał on ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie. Kolscy funkcjonariusze ustalili również, że 46-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Jak się okazało, Mercedes został kupiony zaledwie godzinę wcześniej.

Nowy właściciel nie nacieszył się autem zbyt długo — podróż zakończyła się ro rozbitym pojazdem i poważnymi konsekwencjami prawnymi. Funkcjonariusze apelują o rozsądek i przypominają: nigdy nie wsiadajmy za kierownicę po spożyciu alkoholu.

Fot. KPP w Kole

Kupił Mercedesa i godzinę później wjechał w garaże
Kupił Mercedesa i godzinę później wjechał w garaże
Kupił Mercedesa i godzinę później wjechał w garaże
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole