Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościLetnie wieczory filmowe w Koninie. Kino pod gwiazdami bez biletu

Letnie wieczory filmowe w Koninie. Kino pod gwiazdami bez biletu

Dodano:
Letnie wieczory filmowe w Koninie. Kino pod gwiazdami bez biletu
wakacje

W lipcu rusza „Kino pod gwiazdami”. Na placu przed Konińskim Domem Kultury będzie można obejrzeć trzy filmy.

Spotkanie z kinem w plenerze w lipcowe piątki: 5, 19 i 26 lipca. - Wstęp jest wolny, zapewniamy miejsca siedzące, ale jeśli macie ochotę to zabierzcie ze sobą kocyki, a do tego przyjaciół i dobry humor. I koniecznie spray na komary – zachęcają organizatorzy. Program:

5 lipca, 22.00 „Niezwykła wędrówka Harolda Fry”. Historia niezwykłego człowieka, który wyrusza w niezwykłą podróż. Harold wiedzie życie bez szczególnego celu, dopóki nie dowiaduje się, że jego dawna przyjaciółka Queenie umiera. Wyrusza w wędrówkę przez Anglię, aby się z nią zobaczyć. Podróż Harolda stanowi celebrację życia, która pomaga nam sobie uświadomić, że porażka i strata - tak samo jak sukces i radość - mogą nas ukształtować. Reżyseria: Hettie Macdonald, gatunek: dramat, produkcja: Wielka Brytania, czas: 1 godz. 48 min.

19 lipca, 21.30 „Miłość po sąsiedzku”. Rosemary i Anthony nie mogą bez siebie żyć, a jednak ciągle coś staje na drodze ich szczęściu. Ona (Emily Blunt) – rozważna i trochę romantyczna. On (Jamie Dornan) – niepewny siebie marzyciel o wielkim sercu. Co może pójść nie tak? Wśród pięknej zieleni irlandzkich krajobrazów Rosemary i Anthony na zmianę przyciągają się i odpychają, a paradoksalnie to wizyta przystojnego i bogatego rywala (Jon Hamm) sprawi, że trzeba się będzie zadeklarować... czy coś w tym stylu. W końcu nie od dziś wiadomo, że czasami miłość czai się tuż za rogiem. Po sąsiedzku! Reżyseria i scenariusz: John Patrick Shanley, gatunek: komedia romantyczna, produkcja: Irlandia, Wielka Brytania, USA, czas: 1 godz. 42 min.

26 lipca, 21.30 „Miłość, ślub i inne nieszczęścia”. Za kulisami starannie przygotowywanego, wystawnego ślubu polityka z Bostonu dochodzi do szeregu miłosnych perypetii. W wielowątkowej i pełnej humoru opowieści spotkają się ze sobą: nadąsany cateringowiec celebrytów (Jeremy Irons), który nawiązuje relację z niedowidzącą kobietą (Diane Keaton), początkująca organizatorka wesel (Maggie Grace) i zakochany w jednej z pasażerek przewodnik miejskich wycieczek (Andrew Bachelor). Emocjonujące przygody odmienią życie każdego z nich, udowadniając, że miłość potrafi być nieprzewidywalna. Reżyseria i scenariusz: Dennis Dugan, gatunek: komedia romantyczna, produkcja: USA, czas: 1 godz. 30 min.

Do zobaczenia w Kinie pod Gwiazdami!

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole